Belehrad - Banja Luka 2018 (2.1), 28. - 29. apríla (320 km)
1. | 28.4. | Belehrad > Bijeljina | 175 km | Katrašnik | ||
2. | 29.4. | Teslič > Banja Luka | 180 km | Katrašnik |
Štartová listina | Dukla Banská Bystrica |
Dukla Banská Bystrica na týchto pretekoch (DS: Martin Fraňo) | ||||||
1. | 28.4. | Belehrad > Bijeljina | 175 km | Katrašnik |
profil etapy, 528 nastúpaných metrov (© afssport.com) |
Každým rokom sa viac a viac celoštátnych či regionálnych vlád snaží spropagovať svoj kraj svetu cez cyklistiku a pochopili to aj ľudia zo Srbska i Bosny a Hercegoviny, ktorí vzali pod seba značku pretekov Belehrad - Banja Luka, posunuli ich do prvej kategórie a postupne sa chcú posúvať dopredu. Tento rok k nim prišiel iba jediný tím Gazprom-RusVelo, a tak dostali veľkú šancu na množstvo bodov a už nezanedbateľné prize money kontientálne tímy zväčša z južnej a východnej Európy, ktorým to často takto z neba nepadá.
Prvý deň bol veľmi rýchly, priemerná rýchlosť etapy dosiahol až hodnotu 49 km/h. Viacero únikov si pelotón postrážil a špurtovalo sa. Najrýchlejší bol Gašper Katrašnik z Adria Mobil a stal sa aj lídrom pretekov. Zo Slovákov prešiel páskou prvý Patrik Tybor na 19. priečke, Marek Čanecký bol 28. Škoda, že to v poslednom kilometri tesne pred Patrikom padlo, ľahli Bielorusi, a musel na brzdu. Vzhľadom na to, že asi veľa ľudí bude mať v celkovom poradí rovnaký čas, rozhodovať bude súčet umiestnení, takže aj zajtra bude treba špurtovať čo najvyššie.
Pôvodným lídrom na špurt z Dukly bol prvoročák Jakub Varhaňovský, ktorý by mohol získať aj dôležité U23 body. Počas etapy však dvakrát spadol a veľmi sa zodrel. Našťastie, nemal by mať nič zlomené, čaká ho ale niekoľkotýždňová pauza.
Výsledky | ||||||||
1. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 3:34:16 | 14 | ||||
2. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | 5 | ||||
3. | KOROŠEC Rok | My Bike - Stevens | 00:00 | 3 | ||||
4. | CARSTENSEN Lucas | Bike Aid | 00:00 | |||||
5. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:00 | |||||
6. | OZGUR Batuhan | Torku Sekerspor | 00:00 |
19. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
28. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
47. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
95. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:35 | ||
108. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 01:21 | ||
141. | FOLTÁN Adrián | Dukla Banská Bystrica | 04:53 | ||
DNF | VARHAŇOVSKÝ Jakub | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
8. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
9. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:00 | ||
10. | RUMAC Josip | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
11. | RAFFAELE Angelo | d'Amico - Utensilnord | 00:00 | ||
12. | MARINOZZI Alessandro | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
13. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
14. | MARENGO Alberto | Kobanya Cycling Team | 00:00 | ||
15. | LODERER Timon | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
16. | DRINOVEC Matej | Slovinsko | 00:00 | ||
17. | DRAPERI Matteo | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
18. | BARTA Tomas | Pardus - Tufo Prostejov | 00:00 | ||
19. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
20. | BUTS Vitalij | Team Hurom | 00:00 | ||
21. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:00 | ||
22. | RAILEANU Cristian | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
23. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
24. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 00:00 | ||
25. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
26. | SAMPARISI Nicolas | d'Amico - Utensilnord | 00:00 | ||
27. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
28. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
29. | FINKST Tilen | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
30. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:00 | ||
31. | LOVASSY Krisztian | Kobanya Cycling Team | 00:00 | ||
32. | SIMON Peter | Pannon Cycling Team | 00:00 | ||
33. | VASILJUK Andrij | Team Hurom | 00:00 | ||
34. | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
35. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
36. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
37. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
38. | KUSZTOR Peter | My Bike - Stevens | 00:00 | ||
39. | BAJČ Andi | My Bike - Stevens | 00:00 | ||
40. | JOVANOVIC Nebojsa | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:00 | ||
41. | GUY Timothy | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
42. | HNÍK Karel | Pardus - Tufo Prostejov | 00:00 | ||
43. | DI SANTE Antonio | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
44. | HOLLER Nikodemus | Bike Aid | 00:00 | ||
45. | SALZMANN Jodok | WSA Pushbikers | 00:00 | ||
46. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
47. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
48. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
49. | THÖMEL Tino | Bike Aid | 00:00 | ||
50. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:00 | ||
51. | BOZIC Jon | Adria Mobil | 00:00 | ||
52. | STANKOVIC Marko | Srbsko | 00:00 | ||
53. | ZIELIŇSKI Kamil | Team Hurom | 00:12 | ||
54. | GROSELJ Ziga | Adria Mobil | 00:12 | ||
55. | BETTINI Francesco | d'Amico - Utensilnord | 00:12 | ||
56. | ŠALUNOV Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 00:12 | ||
57. | KONONENKO Michajlo | Team Novak | 00:12 | ||
58. | POZDNJAKOV Kirill | Synergy Baku Cycling Project | 00:12 | ||
59. | GROŠELJ Matic | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:12 | ||
60. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:12 | ||
61. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:12 | ||
62. | PREVAR Oleksandr | Team Novak | 00:12 | ||
63. | VERGAERDE Otto | WSA Pushbikers | 00:12 | ||
64. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:12 | ||
65. | ZUBENKO Mykyta | Pardus - Tufo Prostejov | 00:12 | ||
66. | DANILOVIC Marko | Srbsko | 00:12 | ||
67. | JENKO Robert | Slovinsko | 00:28 | ||
68. | NEMANJA Stojanovic | Srbsko | 00:32 | ||
69. | GALOVIC Andrej | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:35 | ||
70. | ROMAN Aleksandar | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:35 | ||
71. | MIHAILOV Mihail | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 00:35 | ||
72. | OBAL Primoz | Slovinsko | 00:35 | ||
73. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 00:35 | ||
74. | KOLEV Yoan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 00:35 | ||
75. | KLISURIC Stevan | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:35 | ||
76. | KOLB Stefan | WSA Pushbikers | 00:35 | ||
77. | GAROSIO Andrea | d'Amico - Utensilnord | 00:35 | ||
78. | BICHLMANN Daniel | Bike Aid | 00:35 | ||
79. | ØVERLAND Bjørnar | Kobanya Cycling Team | 00:35 | ||
80. | SZATMARY Andras | Pannon Cycling Team | 00:35 | ||
81. | HOLLO Botond | Pannon Cycling Team | 00:35 | ||
82. | CHOLAKOV Stanimir | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 00:35 | ||
83. | FREIBERGER Markus | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:35 | ||
84. | GUNJEVIC Bojan | Chorvátsko | 00:35 | ||
85. | TRUSOV Nikolaj | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
86. | PAVLIC Marko | Slovinsko | 00:35 | ||
87. | RAJKOVIC Jovan | Srbsko | 00:35 | ||
88. | STEFANOVIC Stefan | Srbsko | 00:35 | ||
89. | POLIVODA Oleksandr | Synergy Baku Cycling Project | 00:35 | ||
90. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 00:35 | ||
91. | PAJEK Luka | Slovinsko | 00:35 | ||
92. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:35 | ||
93. | PRAH Aljaz | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:35 | ||
94. | KRIVAN Andras | Pannon Cycling Team | 00:35 | ||
95. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:35 | ||
96. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
97. | BANICEK Deni | Meridiana Kamen Team | 00:35 | ||
98. | KOPFAUF Markus | WSA Pushbikers | 00:35 | ||
99. | OROSZ Gergely | Pannon Cycling Team | 00:35 | ||
100. | CARLINI Ettore | d'Amico - Utensilnord | 00:35 | ||
101. | ONESTI Emanuele | d'Amico - Utensilnord | 00:35 | ||
102. | PORSEV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
103. | OSTERVUH Jan | Slovinsko | 00:35 | ||
104. | BRATASHCHUK Andrii | Team Novak | 00:53 | ||
105. | TANOVITCHII Nicolae | Team Novak | 00:55 | ||
106. | BABOR Daniel | Pardus - Tufo Prostejov | 01:02 | ||
107. | ILIC Ognjen | Srbsko | 01:21 | ||
108. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 01:21 | ||
109. | LAGUTIN Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:21 | ||
110. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 01:21 | ||
111. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 01:33 | ||
112. | BALDAUF Sebastian | WSA Pushbikers | 01:33 | ||
113. | TRETTWER Helmut | WSA Pushbikers | 01:33 | ||
114. | MASTALLER Stefan | My Bike - Stevens | 01:33 | ||
115. | BENDEGUZ Bernard | Kobanya Cycling Team | 01:33 | ||
116. | PSZCZOLARSKI Wojciech | Pardus - Tufo Prostejov | 01:33 | ||
117. | RADOTIC Bruno | Chorvátsko | 01:33 | ||
118. | DILEK Halil Ibrahim | Torku Sekerspor | 01:33 | ||
119. | SZOLLOSI Ferenc | Pannon Cycling Team | 01:33 | ||
120. | BARTKIEWICZ Andrzej | Team Hurom | 01:33 | ||
121. | NISHI Torataro | Ljubljana Gusto Xaurum | 01:33 | ||
122. | BALAZSI Lorant | Team Novak | 01:43 | ||
123. | KUEN Maximilian | My Bike - Stevens | 01:48 | ||
124. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 01:48 | ||
125. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 02:01 | ||
126. | PELIKÁN János | My Bike - Stevens | 02:01 | ||
127. | FIDLER Gerd | My Bike - Stevens | 02:01 | ||
128. | JARC Aljaz | Adria Mobil | 02:01 | ||
129. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 02:01 | ||
130. | LOKI Bence | Kobanya Cycling Team | 02:36 | ||
131. | AUER Daniel | WSA Pushbikers | 02:36 | ||
132. | DEBEVEC Blaz | Ljubljana Gusto Xaurum | 03:01 | ||
133. | BENGER Janko | Chorvátsko | 03:01 | ||
134. | NOVAK Carol Eduard | Team Novak | 03:36 | ||
135. | HILL Benjamin | Ljubljana Gusto Xaurum | 04:07 | ||
136. | VAN ENGELEN Adne | Bike Aid | 04:14 | ||
137. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 04:14 | ||
138. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 04:14 | ||
139. | RUZMAN Ivan | Chorvátsko | 04:35 | ||
140. | LICHNOVSKÝ Ludek | Pardus - Tufo Prostejov | 04:50 | ||
141. | FOLTÁN Adrián | Dukla Banská Bystrica | 04:53 | ||
142. | KARALIOK Yauheni | Minsk Cycling Club | 04:53 | ||
143. | PASCAZI Matteo | Kobanya Cycling Team | 05:06 | ||
144. | VESELINOVIC Dusan | Java-Partizan Pro Cycling Team | 06:08 | ||
145. | KASTRANTAS Charalampos | Java-Partizan Pro Cycling Team | 10:42 | ||
DNF | BECHKOV Aleks | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | odstúpil | ||
DNF | BENCIC Mateo | Chorvátsko | odstúpil | ||
DNF | DOLNICEK Marek | Pardus - Tufo Prostejov | odstúpil | ||
DNF | EICHINGER Daniel | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | FRIEDL Nils | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | FURLAN Jernej | Slovinsko | odstúpil | ||
DNF | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KALABA Pavle | Srbsko | odstúpil | ||
DNF | LASZLO Peter | Team Novak | odstúpil | ||
DNF | NIKOLOV Konstantin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | odstúpil | ||
DNF | SCHAFER Timo | Bike Aid | odstúpil | ||
DNF | SOTOLA Ivan | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | VARHAŇOVSKÝ Jakub | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | ZATHURECZKY Mark | Pannon Cycling Team | odstúpil |
2. | 29.4. | Teslič > Banja Luka | 180 km | Katrašnik |
profil etapy, 730 nastúpaných metrov (© afssport.com) |
V nedeľu sa cyklisti museli vysporiadať aj s maličkými stúpaniami, no pelotón nemohli zaskočiť. Mnoho tímov chcelo špurtovať a rozdať si to o celkový triumf takýmto spôsobom. Predsa len sa ale podarilo odskočiť štvorici pretekárov, a to Andrea Garosiovi (D'Amico), Oleksandrovi Prevarovi (Novak), Jodokovi Salzmannovi (WSA) a Matejovi Drinovcovi (Slovinsko). Pelotón im veľa prostoru nedával, a tak sa pokúšali dotiahnuť dopredu Martin Haring (Dukla) s Michajlom Kononenkom (Novak). Podarilo sa im doraziť ich, ale až tesne za šprintérskou prémiou, takže Martin tam nemohol zabojovať.
Adria Mobil a Gazprom-RusVelo tvrdo makali na čele balíka a nepúšťali im viac ako dve minúty výhody. Martin Haring potom vyhral jedinú horskú prémiu dňa, keď v tvrdom súboji porazil Drinovca s Garosiom. Následne bol náš pretekár na druhej rýchlostnej prémii druhý za Salzmannom. V balíku asi štyridsať kilometrov pred cieľom došlo k veľkému pádu, do ktorého sa zamotal aj Patrik Tybor a musel odstúpiť.
Pelotón si s únikom poradil a špurtovalo sa. Opäť sa radoval Slovinec Gašper Katrašnik z Adrie Mobil. O celkovom víťazovi teda neboli žiadne pochyby. Katrašnik vyhral pred Majkinom z Gazpromu a Tivanim z Trevigiani. Zo Slovákov napokon na 25. pozícii klasifikovali Mareka Čaneckého a Dukla konečne získala prvé tri body v sezóne, pre Mareka sú zároveň prvé vo VŠC. Bez straty oba dni finišoval aj Martin Mahďar, ale nebol v špurtoch vysoko.
Klasickú duklácku smolu mal Patrik Tybor, ktorý mal najväčšiu šancu na popredné celkové umiestnenie. Spadol však tak nešťastne, že hoci sa mu nič vážne nestalo a aj zničenie ľavej páky vedeli riešiť rezervou, odtrhol upínacie mechanizmy na oboch tretrách, čo sa stáva absolútne raritne, a nemohol pokračovať ďalej.
Výsledky | ||||||||
1. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 3:56:06 | 14 | ||||
2. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 00:00 | 5 | ||||
3. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:00 | 3 | ||||
4. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:00 | |||||
5. | KOROŠEC Rok | My Bike - Stevens | 00:00 | |||||
6. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 |
38. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
41. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
91. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:56 | ||
126. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 05:03 | ||
DNF | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | FOLTÁN Adrián | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | KASTRANTAS Charalampos | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:00 | ||
8. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
9. | RAFFAELE Angelo | d'Amico - Utensilnord | 00:00 | ||
10. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
11. | DRAPERI Matteo | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
12. | MARINOZZI Alessandro | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
13. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
14. | CARSTENSEN Lucas | Bike Aid | 00:00 | ||
15. | SAMPARISI Nicolas | d'Amico - Utensilnord | 00:00 | ||
16. | KOPFAUF Markus | WSA Pushbikers | 00:00 | ||
17. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
18. | PREVAR Oleksandr | Team Novak | 00:00 | ||
19. | OROSZ Gergely | Pannon Cycling Team | 00:00 | ||
20. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
21. | PASCAZI Matteo | Kobanya Cycling Team | 00:00 | ||
22. | BARTA Tomas | Pardus - Tufo Prostejov | 00:00 | ||
23. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:00 | ||
24. | OZGUR Batuhan | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
25. | PORSEV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
26. | THÖMEL Tino | Bike Aid | 00:00 | ||
27. | RAILEANU Cristian | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
28. | ZUBENKO Mykyta | Pardus - Tufo Prostejov | 00:00 | ||
29. | FINKST Tilen | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
30. | HOLLO Botond | Pannon Cycling Team | 00:00 | ||
31. | ROMAN Aleksandar | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:00 | ||
32. | DEBEVEC Blaz | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
33. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
34. | GUY Timothy | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
35. | VESELINOVIC Dusan | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:00 | ||
36. | PAJEK Luka | Slovinsko | 00:00 | ||
37. | DI SANTE Antonio | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
38. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
39. | PRAH Aljaz | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
40. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | ||
41. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
42. | KLISURIC Stevan | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:00 | ||
43. | KARALIOK Yauheni | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
44. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
45. | SIMON Peter | Pannon Cycling Team | 00:00 | ||
46. | DRINOVEC Matej | Slovinsko | 00:00 | ||
47. | STEFANOVIC Stefan | Srbsko | 00:00 | ||
48. | BUTS Vitalij | Team Hurom | 00:00 | ||
49. | HILL Benjamin | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
50. | KUSZTOR Peter | My Bike - Stevens | 00:00 | ||
51. | LODERER Timon | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
52. | RUMAC Josip | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
53. | SZOLLOSI Ferenc | Pannon Cycling Team | 00:00 | ||
54. | VERGAERDE Otto | WSA Pushbikers | 00:00 | ||
55. | LICHNOVSKÝ Ludek | Pardus - Tufo Prostejov | 00:00 | ||
56. | MARENGO Alberto | Kobanya Cycling Team | 00:00 | ||
57. | GALOVIC Andrej | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:00 | ||
58. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
59. | GUNJEVIC Bojan | Chorvátsko | 00:00 | ||
60. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
61. | KUEN Maximilian | My Bike - Stevens | 00:00 | ||
62. | PAVLIC Marko | Slovinsko | 00:00 | ||
63. | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
64. | BOZIC Jon | Adria Mobil | 00:00 | ||
65. | GROŠELJ Matic | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:00 | ||
66. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
67. | POZDNJAKOV Kirill | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
68. | VASILJUK Andrij | Team Hurom | 00:00 | ||
69. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:00 | ||
70. | HNÍK Karel | Pardus - Tufo Prostejov | 00:00 | ||
71. | BAJČ Andi | My Bike - Stevens | 00:00 | ||
72. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
73. | ONESTI Emanuele | d'Amico - Utensilnord | 00:00 | ||
74. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:00 | ||
75. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
76. | JARC Aljaz | Adria Mobil | 00:00 | ||
77. | BETTINI Francesco | d'Amico - Utensilnord | 00:27 | ||
78. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:27 | ||
79. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:27 | ||
80. | ZIELIŇSKI Kamil | Team Hurom | 00:27 | ||
81. | JOVANOVIC Nebojsa | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:33 | ||
82. | HOLLER Nikodemus | Bike Aid | 00:35 | ||
83. | BICHLMANN Daniel | Bike Aid | 00:44 | ||
84. | PSZCZOLARSKI Wojciech | Pardus - Tufo Prostejov | 00:56 | ||
85. | GAROSIO Andrea | d'Amico - Utensilnord | 00:56 | ||
86. | VAN ENGELEN Adne | Bike Aid | 00:56 | ||
87. | FIDLER Gerd | My Bike - Stevens | 00:56 | ||
88. | SALZMANN Jodok | WSA Pushbikers | 00:56 | ||
89. | LAGUTIN Sergej | Gazprom-RusVelo | 00:56 | ||
90. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 00:56 | ||
91. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:56 | ||
92. | TANOVITCHII Nicolae | Team Novak | 00:56 | ||
93. | CARLINI Ettore | d'Amico - Utensilnord | 00:56 | ||
94. | POLIVODA Oleksandr | Synergy Baku Cycling Project | 00:56 | ||
95. | DANILOVIC Marko | Srbsko | 00:56 | ||
96. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:56 | ||
97. | BARTKIEWICZ Andrzej | Team Hurom | 01:19 | ||
98. | NISHI Torataro | Ljubljana Gusto Xaurum | 01:51 | ||
99. | TRUSOV Nikolaj | Gazprom-RusVelo | 01:51 | ||
100. | MASTALLER Stefan | My Bike - Stevens | 01:51 | ||
101. | STANKOVIC Marko | Srbsko | 02:11 | ||
102. | GROSELJ Ziga | Adria Mobil | 02:24 | ||
103. | OSTERVUH Jan | Slovinsko | 02:24 | ||
104. | TRETTWER Helmut | WSA Pushbikers | 02:38 | ||
105. | MIHAILOV Mihail | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 03:20 | ||
106. | PELIKÁN János | My Bike - Stevens | 03:20 | ||
107. | JENKO Robert | Slovinsko | 03:20 | ||
108. | ŠALUNOV Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 03:52 | ||
109. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 03:52 | ||
110. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 03:52 | ||
111. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 03:52 | ||
112. | CHOLAKOV Stanimir | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 03:52 | ||
113. | NEMANJA Stojanovic | Srbsko | 04:04 | ||
114. | BRATASHCHUK Andrii | Team Novak | 04:14 | ||
115. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 04:14 | ||
116. | OBAL Primoz | Slovinsko | 04:14 | ||
117. | RAJKOVIC Jovan | Srbsko | 04:30 | ||
118. | ILIC Ognjen | Srbsko | 04:30 | ||
119. | BENDEGUZ Bernard | Kobanya Cycling Team | 04:33 | ||
120. | KONONENKO Michajlo | Team Novak | 04:33 | ||
121. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 04:40 | ||
122. | DILEK Halil Ibrahim | Torku Sekerspor | 04:40 | ||
123. | RADOTIC Bruno | Chorvátsko | 04:52 | ||
124. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 05:03 | ||
125. | FREIBERGER Markus | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 05:03 | ||
126. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 05:03 | ||
127. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:03 | ||
128. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 05:03 | ||
129. | KOLEV Yoan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 05:19 | ||
130. | LOKI Bence | Kobanya Cycling Team | 05:30 | ||
DNS | AUER Daniel | WSA Pushbikers | neštart. | ||
DNF | BABOR Daniel | Pardus - Tufo Prostejov | odstúpil | ||
DNF | BALAZSI Lorant | Team Novak | odstúpil | ||
DNF | BALDAUF Sebastian | WSA Pushbikers | odstúpil | ||
DNF | BANICEK Deni | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | BENGER Janko | Chorvátsko | odstúpil | ||
DNF | FOLTÁN Adrián | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | KOLB Stefan | WSA Pushbikers | odstúpil | ||
DNF | KRIVAN Andras | Pannon Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | LOVASSY Krisztian | Kobanya Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | NOVAK Carol Eduard | Team Novak | odstúpil | ||
DNF | RUZMAN Ivan | Chorvátsko | odstúpil | ||
DNF | SZATMARY Andras | Pannon Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | ØVERLAND Bjørnar | Kobanya Cycling Team | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 7:30:02 | 125 | ||||
2. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:14 | 85 | ||||
3. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 00:14 | 70 | ||||
4. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:16 | 60 | ||||
5. | KOROŠEC Rok | My Bike - Stevens | 00:16 | 50 | ||||
6. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:20 | 40 |
25. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 00:20 | 3 | |
35. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:20 | ||
78. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 01:51 | ||
124. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 06:44 |
7. | CARSTENSEN Lucas | Bike Aid | 00:20 | 35 | |
8. | RAFFAELE Angelo | d'Amico - Utensilnord | 00:20 | 30 | |
9. | MARINOZZI Alessandro | Sangemini - MG.Kvis | 00:20 | 25 | |
10. | DRAPERI Matteo | Sangemini - MG.Kvis | 00:20 | 20 | |
11. | OZGUR Batuhan | Torku Sekerspor | 00:20 | 15 | |
12. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:20 | 10 | |
13. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 00:20 | 5 | |
14. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:20 | 5 | |
15. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:20 | 5 | |
16. | BARTA Tomas | Pardus - Tufo Prostejov | 00:20 | 3 | |
17. | SAMPARISI Nicolas | d'Amico - Utensilnord | 00:20 | 3 | |
18. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:20 | 3 | |
19. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 00:20 | 3 | |
20. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 00:20 | 3 | |
21. | RAILEANU Cristian | Torku Sekerspor | 00:20 | 3 | |
22. | FINKST Tilen | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:20 | 3 | |
23. | RUMAC Josip | Meridiana Kamen Team | 00:20 | 3 | |
24. | DRINOVEC Matej | Slovinsko | 00:20 | 3 | |
25. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 00:20 | 3 | |
26. | LODERER Timon | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:20 | ||
27. | BUTS Vitalij | Team Hurom | 00:20 | ||
28. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:20 | ||
29. | MARENGO Alberto | Kobanya Cycling Team | 00:20 | ||
30. | THÖMEL Tino | Bike Aid | 00:20 | ||
31. | GUY Timothy | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:20 | ||
32. | SIMON Peter | Pannon Cycling Team | 00:20 | ||
33. | DI SANTE Antonio | Sangemini - MG.Kvis | 00:20 | ||
34. | KUSZTOR Peter | My Bike - Stevens | 00:20 | ||
35. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:20 | ||
36. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:20 | ||
37. | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | 00:20 | ||
38. | VASILJUK Andrij | Team Hurom | 00:20 | ||
39. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:20 | ||
40. | BAJČ Andi | My Bike - Stevens | 00:20 | ||
41. | HNÍK Karel | Pardus - Tufo Prostejov | 00:20 | ||
42. | BOZIC Jon | Adria Mobil | 00:20 | ||
43. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:20 | ||
44. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:20 | ||
45. | KARALIOK Yauheni | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
46. | PREVAR Oleksandr | Team Novak | 00:32 | ||
47. | ZUBENKO Mykyta | Pardus - Tufo Prostejov | 00:32 | ||
48. | VERGAERDE Otto | WSA Pushbikers | 00:32 | ||
49. | GROŠELJ Matic | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:32 | ||
50. | POZDNJAKOV Kirill | Synergy Baku Cycling Project | 00:32 | ||
51. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:32 | ||
52. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:47 | ||
53. | JOVANOVIC Nebojsa | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:53 | ||
54. | ROMAN Aleksandar | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:55 | ||
55. | HOLLO Botond | Pannon Cycling Team | 00:55 | ||
56. | KOPFAUF Markus | WSA Pushbikers | 00:55 | ||
57. | KLISURIC Stevan | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:55 | ||
58. | OROSZ Gergely | Pannon Cycling Team | 00:55 | ||
59. | GALOVIC Andrej | Java-Partizan Pro Cycling Team | 00:55 | ||
60. | HOLLER Nikodemus | Bike Aid | 00:55 | ||
61. | PAJEK Luka | Slovinsko | 00:55 | ||
62. | PORSEV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:55 | ||
63. | PRAH Aljaz | Ljubljana Gusto Xaurum | 00:55 | ||
64. | STEFANOVIC Stefan | Srbsko | 00:55 | ||
65. | GUNJEVIC Bojan | Chorvátsko | 00:55 | ||
66. | PAVLIC Marko | Slovinsko | 00:55 | ||
67. | ONESTI Emanuele | d'Amico - Utensilnord | 00:55 | ||
68. | BETTINI Francesco | d'Amico - Utensilnord | 00:59 | ||
69. | ZIELIŇSKI Kamil | Team Hurom | 00:59 | ||
70. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:59 | ||
71. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 01:16 | ||
72. | SALZMANN Jodok | WSA Pushbikers | 01:16 | ||
73. | DANILOVIC Marko | Srbsko | 01:28 | ||
74. | BICHLMANN Daniel | Bike Aid | 01:39 | ||
75. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 01:41 | ||
76. | GAROSIO Andrea | d'Amico - Utensilnord | 01:51 | ||
77. | POLIVODA Oleksandr | Synergy Baku Cycling Project | 01:51 | ||
78. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 01:51 | ||
79. | CARLINI Ettore | d'Amico - Utensilnord | 01:51 | ||
80. | SZOLLOSI Ferenc | Pannon Cycling Team | 01:53 | ||
81. | KUEN Maximilian | My Bike - Stevens | 02:08 | ||
82. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 02:08 | ||
83. | TANOVITCHII Nicolae | Team Novak | 02:11 | ||
84. | JARC Aljaz | Adria Mobil | 02:21 | ||
85. | STANKOVIC Marko | Srbsko | 02:31 | ||
86. | LAGUTIN Sergej | Gazprom-RusVelo | 02:37 | ||
87. | TRUSOV Nikolaj | Gazprom-RusVelo | 02:46 | ||
88. | PSZCZOLARSKI Wojciech | Pardus - Tufo Prostejov | 02:49 | ||
89. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 02:49 | ||
90. | GROSELJ Ziga | Adria Mobil | 02:56 | ||
91. | BARTKIEWICZ Andrzej | Team Hurom | 03:12 | ||
92. | FIDLER Gerd | My Bike - Stevens | 03:17 | ||
93. | OSTERVUH Jan | Slovinsko | 03:19 | ||
94. | DEBEVEC Blaz | Ljubljana Gusto Xaurum | 03:21 | ||
95. | MASTALLER Stefan | My Bike - Stevens | 03:44 | ||
96. | NISHI Torataro | Ljubljana Gusto Xaurum | 03:44 | ||
97. | JENKO Robert | Slovinsko | 03:52 | ||
98. | MIHAILOV Mihail | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 04:15 | ||
99. | ŠALUNOV Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 04:24 | ||
100. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 04:24 | ||
101. | HILL Benjamin | Ljubljana Gusto Xaurum | 04:27 | ||
102. | TRETTWER Helmut | WSA Pushbikers | 04:31 | ||
103. | CHOLAKOV Stanimir | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 04:47 | ||
104. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 04:47 | ||
105. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 04:47 | ||
106. | NEMANJA Stojanovic | Srbsko | 04:56 | ||
107. | KONONENKO Michajlo | Team Novak | 05:05 | ||
108. | OBAL Primoz | Slovinsko | 05:09 | ||
109. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 05:09 | ||
110. | LICHNOVSKÝ Ludek | Pardus - Tufo Prostejov | 05:10 | ||
111. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:23 | ||
112. | RAJKOVIC Jovan | Srbsko | 05:25 | ||
113. | PASCAZI Matteo | Kobanya Cycling Team | 05:26 | ||
114. | BRATASHCHUK Andrii | Team Novak | 05:27 | ||
115. | VAN ENGELEN Adne | Bike Aid | 05:30 | ||
116. | PELIKÁN János | My Bike - Stevens | 05:41 | ||
117. | FREIBERGER Markus | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 05:58 | ||
118. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 05:58 | ||
119. | ILIC Ognjen | Srbsko | 06:11 | ||
120. | KOLEV Yoan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 06:14 | ||
121. | BENDEGUZ Bernard | Kobanya Cycling Team | 06:26 | ||
122. | VESELINOVIC Dusan | Java-Partizan Pro Cycling Team | 06:28 | ||
123. | DILEK Halil Ibrahim | Torku Sekerspor | 06:33 | ||
124. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 06:44 | ||
125. | RADOTIC Bruno | Chorvátsko | 06:45 | ||
126. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 07:01 | ||
127. | LOKI Bence | Kobanya Cycling Team | 08:26 | ||
128. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 09:37 | ||
129. | KASTRANTAS Charalampos | Java-Partizan Pro Cycling Team | 11:02 | ||
130. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | 11:02 |