1 HAGEN Edvald Boasson
2 DOUGALL Nic
3 VAN RENSBURG Reinardt
4 GEBREIGZABHEIR Amanuel
5 KUDUS Merhawi
6 VAN ZYL Johann
11 JANSEN Amund
12 EENKHOORN Pascal
13 BOOM Lars
14 LEEZER Tom
15 ROOSEN Timo
 
21 ANDERSEN Søren
22 GESCHKE Simon
23 BAUHAUS Phil
24 STORER Michael
25 THEUNS Edward
26 TUSVELD Martijn
31 HALVORSEN Kristoffer
32 DEIGNAN Philip
33 DIBBEN Jonathan
34 GOLAŠ Michal
35 DOULL Owain
36 LAWLESS Chris
 
41 GUERREIRO Ruben
42 BEPPU Fumiyuki
43 BERNARD Julien
44 DANIEL Gregory
46 GOGL Michaël
51 HOFLAND Moreno
52 LAMBRECHT Bjorg
53 MONFORT Maxime
54 NAESEN Lawrence
55 SHAW James
56 WOUTERS Enzo
 
61 ALBASINI Michael
62 DURBRIDGE Luke
63 MEYER Cameron
64 HAMILTON Lucas
65 POWER Robert
66 VERONA Carlos
71 DECLERCQ Tim
73 JAKOBSEN Fabio
74 KNOX James
75 MARTINELLI Davide
76 TERPSTRA Niki
 
81 VANMARCKE Sep
82 BRESCHEL Matti
83 CLARKE Will
84 MAGNUSSON Kim
85 CANTY Brendan
86 CARDONA Julián
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
91 DE GREEF Robbert
92 GERTS Floris
93 LIGTHART Pim
94 MEIJERS Jeroen
95 LIJKE Nick van der
96 WEENING Pieter
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
101 ARANBURU Álex
102 IRISARRI Jon
103 MAS Lluís
104 MOLINA Antonio
105 OIEN Justin
106 SOTO Nelson
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
111 DELTOMBE Kevin
112 FARAZIJN Maxime
113 MENTEN Milan
114 VAN GESTEL Dries
115 VAN HECKE Preben
116 WARLOP Jordi
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
121 BERNAS Paweł
122 PALUTA Michal
123 SISR František
124 KOCH Jonas
125 BANASZEK Alan
126 SCHLEGEL Michal
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
131 EARLE Nathan
132 ENGER Sondre
133 YECHZKEL Aviv
134 JENSEN August
135 TUREK Daniel
136 VAN WINDEN Dennis
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
141 ARCHBOLD Shane
142 PEARSON Dan
143 WATSON Calvin
144 GATE Aaron
145 DENIFL Stefan
146 WARBASSE Larry
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
151 COMBAUD Romain
152 EL FARES Julien
153 JONES Brenton
154 MIHAJLOV Nikolaj
155 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
156 SMUKULIS Gatis
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
161 BAGIOLI Nicola
162 ZACCANTI Filippo
163 GROSU Eduard
164 KOBAYASHI Marino
166 MARANGONI Alan
tim
krajinaTeam Coop
171 HAGEN Krister
172 BLIKRA Erlend
173 TRONDSEN Trond
174 HÖÖG Gustav
175 BEKKEN Jon Anders
176 TUNSET Anton
 
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
181 ABRAHAMSEN Jonas
182 KRISTIANSEN Sondre
183 KULSET Kristian
184 SKAARSETH Anders
185 SAUGSTAD Lars
186 TRAEN Torstein
tim
krajinaJoker Icopal
191 AASHEIM Aksel
192 DAHL Herman
193 EVENSEN Henrik
194 FORFANG Ole
195 VANGSTAD Andreas
196 RÖINAS Fridtjof
 
tim
krajinaTeam Virtu Cycling
201 FLÖTTEN Audun
202 POULSEN Rasmus
203 JEPPESEN Andreas
204 KAMP Alexander
205 ANDERSEN Asbjorn
206 HONORÉ Mikkel
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.