tim
krajinaMyBike - Stevens
1 KUSZTOR Péter
2 PELIKÁN János
3 KUEN Maximilian
4 FIDLER Gerd
5 BAJČ Andi
6 KOROŠEC Rok
tim
Epronex-Bike Hungary
11 KISS Gergely
12 DIAN Ábel
13 SZEGHALMI Bálint
14 SOLYMOSI Márton
15 PÁLYI Csaba
16 SZARKA Gergely
 
tim
krajinaPannon Cycling Team
21 SIMON Péter
22 HOLLÓ Botond
23 DINA Dániel
24 KRIVÁN András
25 SZőLLőSI Ferenc
26 KOVÁCS Máté
tim
Kontent-DKSI
31 KISS Hunor
32 PÁPÁI Ádám
33 BEREGSZÁSZI Bence
34 VÍGH Zoltán
35 SZENTPÉTERI András
36 HAJDU Barna
 
tim
krajinaKobánya Cycling Team
41 LOVASSY Krisztián
42 MARENGO Alberto
43 MÓRICZ Dániel
44 ZHUKOVSKYI Rostyslav
45 BERNÁRD Bendegúz
46 ISTLSTEKKER Zsolt
tim
Zengő Team
51 HARTMANN József
52 LENGYEL Zoltán
53 CSOMOR Zoltán
54 KARL Ádám
55 BOZSIK Bence
56 PÜSPÖKI Dániel
 
tim
krajinaTeam Novak
61 TANOVITCHII Nicolae
62 BRATASHCHUK Andrii
63 PREVAR Oleksandr
64 NOVÁK Carol-Eduard
65 LASZLO Péter
66 KONONENKO Michajlo
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
71 TYBOR Patrik
72 ČANECKÝ Marek
73 OROS Samuel
74 VLČÁK Martin
75 BELLAN Juraj
76 MELIŠ Matúš
 
tim
krajinaWSA Pushbikers
81 AUER Daniel
82 BALDAUF Sebastian
83 KOLB Stefan
84 KOPFAUF Markus
85 SALZMANN Jodok
86 VERMEULEN Mika
tim
krajinaElkov - Author
91 RAJCHART Jan
92 HAČECKÝ Vojtěch
93 OTRUBA Jakub
94 KUKRLE Michael
95 KAŇKOVSKÝ Alois
96 KONWA Piotr
 
tim
Srbsko
101 VESELINOVIć Dušan
102 DANILOVIć Marko
103 STEFANOVIć Stefan
104 GALOVIć Andrej
105 KLISURIć Stevan
106 RAJKOVIć Jovan
tim
Meblo Jogi Pro-Concrete
111 JENKO Robert
112 PAVLIČ Marko
113 OBAL Primož
114 REPŠE Uroš
115 ROŠKAR Tim
116 ČIBEJ Simon
 
tim
Cycling Team Friuli
121 PESSOT Alessandro
122 BAIS Davide
123 VENCHIARUTTI Nicola
124 FERRONATO Filippo
125 DONEGà Matteo
tim
Lviv Cycling Team
131 ZUBAR Vladislav
132 GREČIN Sergej
133 MERCKEN Kenneth
134 MUSIIENKO Bohdan
135 MOVČAN Sergej
136 BUDIAK Anatolii
 
tim
krajinaTirol Cycling Team
141 WILDAUER Markus
142 PORZNER Manuel
143 KNAPP Daniel
144 FRIEDRICH Marco
146 VERMEULEN Moran
tim
Team Forman Cinelli
151 FIERLA Ondřej
152 HRACHOVINA Eduard
153 LANT Antonín
154 FIERLA Jan
155 HEINRICH Lukáš
156 WINKLER Jakob
 
tim
Team Cerveló
161 DELLE FOGLIE Michael
162 BONECHI Gabriele
163 LANCIA Gabriele
164 DEL CARLO Federico
165 PESCI Manuel
166 RINALDI Nicholas
tim
Team Novo Nordisk Development
171 IRVINE Declan
172 MUNDAY Samuel
173 BEHRINGER Oliver
174 DAUGE Lucas
175 SAIDOV Ulugbek
176 PHIPPEN Lakota
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.