1 VUILLERMOZ Alexis
2 BAGDONAS Gediminas
3 CHEVRIER Clément
4 DUMOULIN Samuel
5 DUVAL Julien
6 GALLOPIN Tony
7 GOUGEARD Alexis
11 ARMIRAIL Bruno
12 CIMOLAI Davide
13 HOELGAARD Daniel
14 LE GAC Olivier
15 MADOUAS Valentin
16 VICHOT Arthur
17 VAUGRENARD Benoît
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
21 FERRARI Fabricio
22 CUADROS Álvaro
23 SERRANO Gonzalo
24 ZABALA Josu
25 LASTRA Jonathan
26 MOREIRA Mauricio
27 BENITO Miguel Ángel
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
31 HERRADA Jesús
32 HERRADA José
33 HOFSTETTER Hugo
34 LE TURNIER Mathias
35 MATÉ Luis Angel
36 ROSSETTO Stéphane
37 SIMON Julien
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
41 ARERUYA Joseph
42 DE ROSSI Lucas
43 FILOSI Iuri
44 MADRAZO Ángel
45 LEVEAU Jérémy
47 TRARIEUX Julien
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
51 CHAVANEL Sylvain
52 CORNU Jérémy
53 GAUDIN Damien
54 HIVERT Jonathan
55 JOURNIAUX Axel
56 PICHOT Alexandre
57 SELLIER Simon
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
61 BARRENETXEA Ander
62 ARISTI Mikel
63 GONZALEZ Aitor
64 IRIZAR Julen
65 TXOPERENA Beňat
66 BAGÜES Aritz
67 BRAVO Garikoitz
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
72 JARRIER Benoit
73 FONSECA Armindo
74 HARDY Romain
75 LEDANOIS Kévin
76 MAISON Jérémy
77 PICHON Laurent
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
81 FIRSANOV Sergej
82 RIBALKIN Alexej
83 KOBERNYAK Evgeny
84 BOJEV Igor
85 ARSLANOV Ildar
86 ŠILOV, Sergej
87 MAIKIN Roman
tim
krajinaVITAL CONCEPT CYCLING CLUB
91 COURTEILLE Arnaud
92 CORBEL Erwann
93 FOURNIER Marc
94 LE BON Johan
95 MOTTIER Justin
96 RÉZA Kévin
97 TURGIS Tanguy
 
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
101 McNALLY Mark
102 DEGAND Thomas
103 DOUBEY Fabien
104 MARTIN Guillaume
105 MEURISSE Xandro
106 PASQUALON Andrea
107 OFFREDO Yoann
tim
D'Amico-Utensilnord
111 BETTINI Francesco
113 CARLINI Ettore
114 GAROSIO Andrea
115 ONESTI Emanuele
116 RAFFAELE Angelo
117 SAMPARISI Nicolas
 
tim
Team Differdange-Losch
121 CATANIA Claudio
122 DONDERS Jelle
123 RUSNAC Maxim
124 TEASDALE Joshua
125 THILL Tom
126 VALVASORI Larry
127 VERMEER Tom
tim
krajinaRoubaix Lille Métropole
131 ANTOMARCHI Julien
132 CABOT Jérémy
133 DERNIES Tom
134 IDJOUADIENNE Pierre
135 JOLY Thomas
136 MAINARD Jérôme
137 TRONET Steven
 
tim
krajinaSt. Michel - Auber 93
141 BALDO Nicolas
142 LE CUNFF Kévin
143 FEILLU Romain
144 MALDONADO Anthony
145 MAURELET Flavien
146 PAILLOT Yoann
147 TOUZÉ Damien
tim
krajinaFrancúzsko
151 BELLICAUD Jeremy
152 GAILLARD Marlon
153 GUGLIELMI Simon
154 JARNET Maxime
155 LAFAY Victor
156 RIOU Alan
157 RONDEAU Fabien
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.