1 ŠPILAK Simon
2 GONCALVES José
3 HAAS Nathan
4 HOLLENSTEIN Reto
5 LAMMERTINK Maurits
6 SMIT Willie
7 CRAS Steff
13 KÜNG Stefan
14 DE MARCHI Alessandro
15 SCHÄR Michael
 
21 ALBASINI Michael
22 MEYER Cameron
23 JUUL-JENSEN Christopher
24 BEWLEY Sam
25 HAIG Jack
26 HEPBURN Michael
32 GESCHKE Simon
33 OOMEN Sam
34 ARNDT Nikias
35 ANDERSEN Søren
37 THEUNS Edward
 
41 FRANK Mathias
42 VANDENBERGH Stijn
43 DILLIER Silvan
44 PETERS Nans
45 GASTAUER Ben
46 GAUTIER Cyril
47 BIDARD François
51 FUGLSANG Jakob
52 FRAILE Omar
53 GATTO Oscar
54 GRUZDEV Dmitrij
55 HANSEN Jesper
56 NIELSEN Magnus
57 KANGERT Tanel
 
61 IZAGIRRE Ion
62 GASPAROTTO Enrico
63 IZAGIRRE Gorka
64 COLBRELLI Sonny
65 KOREN Kristjan
66 PADUN Mark
67 PERNSTEINER Hermann
72 BURGHARDT Marcus
73 KONRAD Patrick
74 MÜHLBERGER Gregor
75 OSS Daniel
77 BODNAR Maciej
 
83 GOGL Michaël
84 DE KORT Koen
85 RAST Grégory
86 BERNARD Julien
87 STUYVEN Jasper
92 CIMOLAI Davide
93 GUARNIERI Jacopo
94 VAUGRENARD Benoît
95 LE GAC Olivier
96 SINKELDAM Ramon
97 VICHOT Arthur
 
101 WELLENS Tim
103 LAMBRECHT Bjorg
104 HANSEN Adam
105 MONFORT Maxime
106 SIEBERG Marcel
107 DE BUYST Jasper
112 BENNATI Daniele
114 OLIVEIRA Nelson
115 AMADOR Andrej
116 ROJAS José Joaquin
117 DE LA PARTE Victor
 
123 DECLERCQ Tim
124 KEISSE Iljo
125 LAMPAERT Yves
126 MAS Enric
127 RICHEZE Maximiliano
131 VERMOTE Julien
132 DOUGALL Nic
133 VAN RENSBURG Reinardt
134 KUDUS Merhawi
135 ANTÓN Igor
136 SLAGTER Tom-Jelte
137 DAVIES Scott
 
141 DOMBROWSKI Joe
142 BROWN Nathan
143 CARTHY Hugh
144 CLARKE Will
145 BRESCHEL Matti
146 PHINNEY Taylor
147 VANMARCKE Sep
151 KRUIJSWIJK Steven
152 BATTAGLIN Enrico
153 BOUWMAN Koen
154 LEEZER Tom
155 LINDEMAN Bert-Jan
156 TANKINK Bram
157 WYNANTS Maarten
 
161 GOLAŠ Michal
162 DOULL Owain
163 SIVAKOV Pavel
164 HENAO Sebastián
165 STANNARD Ian
166 HALVORSEN Kristoffer
167 ROSA Diego
171 FERRARI Roberto
172 GANNA Filippo
174 POLANC Jan
175 SWIFT Ben
176 TROIA Oliviero
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
181 DENIFL Stefan
182 CHRISTIAN Mark
183 DUNBAR Eddie
184 KONING Peter
185 WATSON Calvin
186 PEARSON Dan
187 WARBASSE Larry
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
191 CALMEJANE Lilian
192 BOUDAT Thomas
193 GRELLIER Fabien
194 OURSELIN Paul
195 QUÉMÉNEUR Perrig
196 SICARD Romain
197 TAARAMÄE Rein
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
201 CUNEGO Damiano
202 GROSU Eduard
203 HATSUYAMA Sho
204 MARANGONI Alan
205 ITO Masakazu
206 SANTAROMITA Ivan
207 ZACCANTI Filippo
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.