1 SCHILLINGER Andreas
2 BENEDETTI Cesare
3 BENNETT Sam
4 GROSSCHARTNER Felix
6 PFINGSTEN Christoph
7 PELUCCHI Matteo
11 BAK Lars
12 DEBUSSCHERE Jens
13 VAN DER SANDE Tosh
14 ARMÉE Sander
15 MERTZ Rémy
16 MAES Nikolas
17 WOUTERS Enzo
21 BIERMANS Jenthe
22 DOWSETT Alex
24 MATHIS Marco
25 PLANCKAERT Baptiste
26 POLITT Nils
27 ZABEL Rick
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
31 DE KETELE Kenny
32 DELTOMBE Kevin
33 VERWILST Aaron
34 SPRENGERS Thomas
35 VAN GESTEL Dries
36 VAN HECKE Preben
37 WARLOP Jordi
VERANDA S WILLEMS - CRELAN
41 DE BIE Sean
42 VAN BREUSSEGEM Elias
43 DEVOLDER Stijn
44 DUIJN Huub
45 LIVYNS Arjen
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
51 MORTIER Julien
52 PEYSKENS Dimitri
53 DELFOSSE Sébastien
54 JULES Justin
55 DERUETTE Thomas
56 MASSON Christophe
57 WARNIER Antoine
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
61 ARERUYA Joseph
62 LEVEAU Jérémy
63 JONES Brenton
64 MARTINEZ Yannick
65 EL FARES Julien
66 SMUKULIS Gatis
67 TRARIEUX Julien
ISRAEL CYCLING ACADEMY
71 ANDEMESKEL Awet
72 GOLDSTEIN Roy
73 BOIVIN Guillaume
74 RÄIM Mihkel
75 SCHREURS Hamish
76 SBARAGLI Kristian
77 VAN WINDEN Dennis
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
81 SCHIP Jan-Willem van
82 VAN GOETHEM Brian
83 DE GREEF Robbert
84 REINDERS Elmar
85 RIESEBEEK Oscar
86 GINNEKEN Sjoerd van
87 WIPPERT Wouter
CCC SPRANDI POLKOWICE
91 PALUTA Michal
92 SAJNOK Szymon
93 FRANCZAK Pawel
94 GRADEK Kamil
95 KOCH Jonas
96 SISR František
97 TACIAK Mateusz
GAZPROM - RUSVELO
101 BOJEV Igor
102 FOLIFOROV Alexander
103 MAIKIN Roman
104 PORSEV Alexander
105 LAGUTIN Sergej
106 ŠILOV, Sergej
107 TRUSOV Nikolaj
LKT Team Brandenburg
111 APPELT Leo
112 BOKELOH Jonas
114 HÄHNEL Frederik
115 JÜRß Malte
116 RUDYS Paul
117 TAEBLING Paul
Development Team Sunweb
121 EEKHOFF Nils
122 GALL Felix
123 KANTER Max
124 STORK Florian
125 SALMON Martin
126 TU Sergio
127 VANOVERBERGHE Jens
Heizomat Rad-Net.de
131 HALLER Patrick
132 HOLLMANN Juri
133 NOLDE Tobias
134 LISS Lucas
135 ROHDE Leon
136 TREUBEL Pascal
137 GROß Felix
Team Lotto-Kern Haus
141 DÖRRIE Marc
142 HUPPERTZ Joshua
143 LÜBBERS Dorian
144 RUTSCH Jonas
145 NOWAK Florian
146 WEINZHEIMER Richard
147 HÜGGER Jan
Team Dauner D&DQ|Akko..
151 BRAUN Julian
152 DOMBROWSKI Frederik
153 HEIDER Christopher
154 LAIB Simon
155 MAMOS Philipp
156 MANDRYSCH John
157 THURAU Sven
Team Sauerland NRW
161 GIEßELMANN Michel
162 GROSSER Aaron
163 HODAPP Johannes
164 MÜNSTERMANN Per
165 LEINAU Joann
166 LEINAU Louis
167 MÜLLER Viktor
Team Vorarlberg Santic
171 JÄGER Patrick
172 FRIESECKE Gian
173 ORRICO Davide
174 RÜEGG Lukas
175 SCHELLING Patrick
176 STEIMLE Jannik
177 THALMANN Roland
Leopard Pro Cycling
181 BROCKHOFF Jan
182 GEßNER Konrad
183 KRIEGER Alexander
184 MACIEJUK Filip
185 LEYDER Pit
186 REKITA Szymon
187 QUARTERMAN Charles
Švajčiarsko
191 BISSEGGER Stefan
192 PELLAUD Simon
193 LIENHARD Fabian
194 PAGE Dylan
195 SCHNEITER Joab
197 THIÉRY Cyrille
Bike Aid
201 ABRAHAM Meron
202 LECHNER Patrick
203 CARSTENSEN Lucas
204 SCHNAPKA Matthias
205 TESHOME Meron
206 KIPKEMBOI Salim
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.