2 BARBERO Carlos
3 FERNÁNDEZ Rubén
4 BICO Nuno
5 PEDRERO Antonio
6 QUINTANA Dayer
7 SEPÚLVEDA Eduardo
11 BASSO Leonardo
12 DIBBEN Jonathan
13 ELISSONDE Kenny
14 DEIGNAN Philip
16 LAWLESS Chris
17 LÓPEZ David
 
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
21 FEILLU Brice
22 BONNAMOUR Franck
23 DANIEL Maxime
24 GESBERT Elie
25 LEDANOIS Kévin
26 LUNKE Sindre
27 MAISON Jérémy
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
31 SILVA Joaquim
32 PARDILLA Sergio
33 RODRÍGUEZ Cristian
34 ZABALA Josu
35 LASTRA Jonathan
36 SCHULTZ Nick
37 MOLINA Antonio
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
41 COMBAUD Romain
42 FERNÁNDEZ Delio
43 FINETTO Mauro
44 LEVEAU Jérémy
45 MADRAZO Ángel
46 MORENO Javier
47 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
51 BAKELANTS Jan
52 VUILLERMOZ Alexis
53 CHEVRIER Clément
54 COSNEFROY Benoît
55 DUPONT Hubert
56 JAUREGUI Quentin
57 VENTURINI Clément
 
61 BIŽIGITOV Zhandos
62 MOSER Moreno
63 ČERNECKIJ Sergej
64 KOZHATAYEV Bakhtiyar
65 GIDICH Jevgenij
66 SÁNCHEZ Luis León
67 STALNOV Nikita
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
71 NAVARRO Daniel
72 MATÉ Luis Angel
74 LAPORTE Christophe
75 LE TURNIER Mathias
76 PEREZ Anthony
77 ROSSETTO Stéphane
 
81 MADOUAS Valentin
82 PREIDLER Georg
83 REICHENBACH Sébastien
84 ROUX Anthony
85 ROY Jérémy
86 SARREAU Marc
87 SEIGLE Romain
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
91 CHAVANEL Sylvain
92 TULIK Angélo
93 COUSIN Jérôme
94 GAUDIN Damien
95 GÉNE Yohann
96 PICHOT Alexandre
97 PETIT Adrien
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
101 BARRENETXEA Ander
102 BRAVO Garikoitz
103 RODRÍGUEZ Óscar
104 SAMITIER Sergio
105 ABERASTURI Jon
106 TXOPERENA Beňat
107 ITURRIA Mikel
tim
krajinaMANZANA POSTOBÓN
111 VILELA Ricardo
112 HIGUITA Sergio
113 DUARTE Fabio
114 GARCIA Jhojan
115 SUAZA Bernardo
116 AGUIRRE Hernán
117 MOLANO Sebastián
 
tim
krajinaRoubaix Lille Métropole
121 ANTOMARCHI Julien
122 DERNIES Tom
123 IDJOUADIENNE Pierre
124 JOLY Thomas
125 TRONET Steven
126 MAINARD Jérôme
127 GOUAULT Pierre
tim
krajinaSt. Michel - Auber 93
131 BALDO Nicolas
132 LE CUNFF Kévin
133 LEVARLET Guillaume
134 TOUZÉ Damien
135 MAURELET Flavien
136 PAILLOT Yoann
137 THOMINET Camille
 
tim
krajinaBike Aid
141 CARSTENSEN Lucas
142 KAGIMU Charles
143 KANGANGI Suleiman
144 KIPKEMBOI Salim
145 LANGAT Geoffrey
146 SCHÄFER Timo
147 ABRAHAM Meron
tim
krajinaVITAL CONCEPT CYCLING CLUB
151 COQUARD Bryan
152 BAGOT Yoann
153 CORBEL Erwann
154 LAMMERTINK Steven
155 LE BON Johan
156 RÉZA Kévin
157 VAN GENECHTEN Jonas
 
tim
Team Project Nice - Côte
161 AMADORI Julien
162 BOUGUET Hugo
163 COLE Brendan
164 PULIDORI Jérôme
165 VAUBOURZEIX Thomas
166 COGNET Stéphane
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
171 ANTONINI Simone
172 DOUBEY Fabien
173 MEURISSE Xandro
175 OFFREDO Yoann
177 VANSPEYBROUCK Pieter
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.