1 BARBERO Carlos
2 ANACONA Winner
3 OLIVEIRA Nelson
4 CASTRILLO Jaime
5 FERNÁNDEZ Rubén
6 ROJAS José Joaquin
7 VALLS Rafael
11 DE LA CRUZ David
12 ROSA Diego
13 ELISSONDE Kenny
14 GEOGHEGAN Tao
15 HENAO Sebastián
16 KIRIENKA Vasil
17 LÓPEZ David
 
22 BILBAO Pello
23 CATALDO Dario
24 KOZHATAYEV Bakhtiyar
25 HIRT Jan
26 STALNOV Nikita
27 WILSLY Jonas
31 ANTÓN Igor
32 CUMMINGS Steve
33 GEBREIGZABHEIR Amanuel
34 KING Ben
35 KUDUS Merhawi
36 MEINTJES Louis
37 VAN ZYL Johann
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
41 PARDILLA Sergio
42 SOTO Nelson
43 SCHULTZ Nick
44 ARANBURU Álex
45 MAS Lluís
46 LASTRA Jonathan
47 AMÉZQUETA Julen
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
51 DE ROSSI Lucas
52 FERNÁNDEZ Delio
53 LEVEAU Jérémy
54 MADRAZO Ángel
55 MIHAJLOV Nikolaj
56 MORENO Javier
57 ROCHAS Rémy
 
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
61 DANIEL Maxime
62 FEILLU Brice
63 GÉRARD Arnaud
64 JARRIER Benoit
65 LUNKE Sindre
66 MAISON Jérémy
67 GUERNALEC Thibault
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
71 CANOLA Marco
72 BOU Joan
73 KOBAYASHI Marino
74 TIZZA Marco
75 ZACCANTI Filippo
76 BAGIOLI Nicola
77 REYES Miguel
 
tim
krajinaBURGOS - BH
81 SIMÓN Jordi
82 EZQUERRA Jesús
83 CABEDO Óscar
84 MENDES José
85 RUBIO Diego
86 TORRES Pablo
87 BOL Jetse
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
91 BIZKARRA Mikel
92 BARRENETXEA Ander
93 BAGÜES Aritz
94 RODRIGUEZ Sergio
95 ITURRIA Mikel
96 ABERASTURI Jon
97 BRAVO Garikoitz
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
101 CORNU Jérémy
102 GÉNE Yohann
103 JOURNIAUX Axel
104 NAULEAU Bryan
105 PICHOT Alexandre
106 QUÉMÉNEUR Perrig
107 TAARAMÄE Rein
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
111 BALLERINI Davide
113 CATTANEO Mattia
114 FRAPPORTI Marco
115 GAVAZZI Francesco
116 SOSA Iván
117 FRAPPORTI Mattia
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
121 BUSATO Matteo
122 FONZI Giuseppe
123 ROSA Massimo
124 ZHUPA Eugert
125 TURRIN Alex
126 MONCASSIN Maxence
127 FLÓREZ Miguel
tim
Polartec-Kometa
131 GAZZOLI Michele
132 MOSCHETTI Matteo
133 GAMPER Patrick
134 LÓPEZ Juan Pedro
135 SEVILLA Diego
136 CAMACHO Juan
137 ROPERO Alejandro
 
tim
Team Euskadi
141 JUARISTI Txomin
142 LOPEZ Juan
143 AZKARATE Iker
144 AZURMENDI Ibai
145 GARCÍA Ricardo
146 MARTÍN Gotzon
147 FERNÁNDEZ Egoitz
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.