2 BODNAR Maciej
3 PELUCCHI Matteo
4 PFINGSTEN Christoph
5 SARAMOTINŠ Aleksejs
6 SCHILLINGER Andreas
7 SCHINNAGEL Johannes
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
11 BERNAS Paweł
12 KUREK Adrian
13 MALECKI Kamil
14 PLUCIŇSKI Leszek
15 SISR František
16 STOSZ Patryk
17 TACIAK Mateusz
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
21 BERTAZZO Liam
22 KOŠEVOJ Ilja
23 PACIONI Luca
24 POZZATO Filippo
25 SCHÖNBERGER Sebastian
26 VELASCO Simone
27 ZARDINI Edoardo
tim
krajinaBARDIANI - CSF
31 ALBANESE Vincenzo
32 BARBIN Enrico
33 BRESCIANI Michael
34 GUARDINI Andrea
35 MAESTRI Mirco
36 SIMION Paolo
37 TONELLI Alessandro
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
41 DEMPSTER Zak
42 EINHORN Itamar
43 CARISEY Clément
44 SBARAGLI Kristian
45 TUREK Daniel
46 VAN WINDEN Dennis
tim
krajinaElkov - Author
51 OTRUBA Jakub
52 BUCHÁČEK Tomáš
53 KONWA Piotr
54 KUKRLE Michael
55 POLNICKÝ Jiří
56 RAJCHART Jan
57 ZAHÁLKA Matěj
 
tim
krajinaFelbermayr - Simplon Wels
61 ZOIDL Riccardo
62 EIBEGGER Markus
63 FORTIN Filippo
64 MANGERTSEDER Matthias
65 LEHNER Daniel
67 SCHLEMMER Lukas
tim
krajinaAdria Mobil
71 BOŽIČ Jon
72 JARC Aljaž
73 GAZVODA Gregor
74 RAJOVIć Dušan
75 KATRAŠNIK Gasper
76 GROŠELJ Žiga
77 RUMAC Josip
 
tim
krajinaTeam Hurom
81 BUTS Vitalij
82 VASILJUK Andrij
83 PIASKOWY Emanuel
84 ANIOLKOWSKI Stanislaw
85 KONIECZNY Mikołaj
86 MANOWSKI Mateusz
87 LATON Eryk
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
91 ABRAHAMSEN Jonas
92 SLEEN Torjus
93 TRAEN Torstein
94 SKAARSETH Anders
95 FOSS Tobias
96 SKAARSETH Iver
97 HVIDEBERG Jonas
 
tim
Sangemini-MG.Kvis-Vega
101 GAZZARA Michele
102 GAFFURINI Nicola
103 COLNAGHI Luca
104 SALVIETTI Niccolò
105 TOTò Paolo
106 PUCCIONI Dario
107 MARINOZZI Alessandro
tim
Hrinkow Advarics Cycleang
111 HRINKOW Dominik
112 BOSMAN Patrick
113 HOFER Andreas
114 GRAF Andreas
115 FREIBERGER Markus
116 LODERER Timon
117 RAPP Jonas
 
tim
Metec-TKH Continental
121 BERG Lars van den
122 BOUWMANS Dylan
123 GMELICH MEIJLING Jarno
124 HAMELINK Jasper
125 KRUL Stef
126 LANGE Thijs de
127 TUUK Danny van der
tim
krajinaMyBike - Stevens
131 KUEN Maximilian
132 FIDLER Gerd
133 BAJČ Andi
134 UMHALLER Thomas
135 MASTALLER Stefan
136 KUSZTOR Péter
137 PELIKÁN János
 
tim
Wibatech Merx 7R
141 SYKALA Wojciech
142 HONKISZ Adrian
143 MARYCZ Jaroslaw
144 WARCHOL Bartosz
145 BOGUSLAWSKI Marceli
146 KISTOWSKI Kacper
tim
krajinaAstana City
151 KUZMIN Anton
152 ACHMETOV Galim
153 ZAITSEV Ivan
154 TSOJ Vladimir
155 CHZHAN Igor
156 ŠTEIN Grigorij
157 NIKITIN Matvej
 
tim
krajinaMeridiana Kamen Team
161 RABOTTINI Matteo
163 KIŠERLOVSKI Emanuel
164 FRANKOVIć Mateo
165 JABUKA David
166 MARENZI Lorenzo
167 BUDIMIR Kristijan
tim
krajinaWSA Pushbikers
171 AUER Daniel
172 BALDAUF Sebastian
173 KOPFAUF Markus
174 KOLB Stefan
175 PÖLL Stefan
176 RITZINGER Felix
177 SALZMANN Jodok
 
tim
Japonsko
181 AMEZAWA Takeaki
182 YAMAMOTO Genki
183 KOISHI Yuma
184 IRIBE Shotaro
185 YAMAMOTO Masaki
186 ISHIGAMI Masahiro
187 MATSUDA Shoi
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.