tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
1 TRATNIK Jan
2 GRADEK Kamil
3 KUREK Adrian
4 OWSIAN Lukasz
5 BERNAS Paweł
6 TACIAK Mateusz
7 SAJNOK Szymon
12 JAKOBSEN Fabio
13 JUNGELS Bob
14 KEISSE Iljo
15 LAMPAERT Yves
16 ŠTYBAR Zdeněk
17 TERPSTRA Niki
 
22 BENEDETTI Cesare
23 GROSSCHARTNER Felix
24 PELUCCHI Matteo
26 SCHINNAGEL Johannes
27 SELIG Rüdiger
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
31 TYBOR Patrik
32 ČANECKÝ Marek
33 BELLAN Juraj
34 CULLY Ján
35 MAHĎAR Martin
36 HARING Martin
37 OROS Samuel
 
tim
krajinaSlovensko
41 ŠTOCEK Matúš
42 MICHALIČKA Juraj
43 KARAS Juraj
44 BABIČ Adrián
45 LAJCHA Juraj
46 MALÍK Robert
47 NÔTA Štefan
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
51 LAPORTE Christophe
52 HOFSTETTER Hugo
53 LAFAY Victor
54 TEKLEHAIMANOT Daniel
55 VAN LERBERGHE Bert
56 SKAARSETH Anders
57 SOUPE Geoffrey
 
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
61 WEENING Pieter
62 RIESEBEEK Oscar
63 LIJKE Nick van der
64 REINDERS Elmar
65 ASSELMAN Jesper
66 INKELAAR Kevin
67 EMPEL Etienne van
tim
krajinaBARDIANI - CSF
71 ANDREETTA Simone
72 BRESCIANI Michael
73 CICCONE Giulio
74 MAESTRI Mirco
75 MARONESE Marco
76 ORSINI Umberto
77 SENNI Manuel
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
81 ARSLANOV Ildar
82 VLASOV Aleksandr
83 CHERKASOV Nikolay
84 KURIYANOV Stepan
85 ŠILOV, Sergej
86 TRUSOV Nikolaj
87 NEKRASOV Denis
tim
krajinaAdria Mobil
91 JARC Aljaž
92 ROGINA Radoslav
93 PER Gorazd
94 RAJOVIć Dušan
95 KATRAŠNIK Gasper
96 GROŠELJ Žiga
97 RUMAC Josip
 
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
101 SLEEN Torjus
102 TRAEN Torstein
103 FOSS Tobias
104 ABRAHAMSEN Jonas
105 KULSET Kristian
106 ANDERSEN Idar
107 LEKNESSUND Andreas
tim
krajinaRiwal - Ceramicspeed Team
111 LANDER Sebastian
112 CLAUSEN Patrick
113 JÖRGENSEN Jonas
114 STOKBRO Andreas
115 MÖRKÖV Jesper
116 KONGSTAD Tobias
117 MORTENSEN Martin
 
tim
krajinaElkov - Author
121 BÁRTA Jan
122 KONWA Piotr
123 ČERNÝ Josef
124 KUKRLE Michael
125 OTRUBA Jakub
126 HAČECKÝ Vojtěch
127 ZAHÁLKA Matěj
tim
krajinaTeam Hurom
131 ZIELINSKI Kamil
132 BUTS Vitalij
133 MANOWSKI Mateusz
134 PIASKOWY Emanuel
135 KACZMAREK Jakub
136 ANIOLKOWSKI Stanislaw
 
tim
krajinaBelgicko
141 CRAS Steff
142 HERMANS Ben
143 PAUWELS Serge
144 MERTENS Julian
145 VAN MOER Brent
146 VAN GILS Maxim
147 VERSCHAEVE Viktor
tim
krajinaWSA Pushbikers
151 RITZINGER Felix
152 KOLB Stefan
154 LEOPOLD Hans-Jörg
155 PÖLL Stefan
156 SALZMANN Jodok
 
tim
krajinaKobánya Cycling Team
161 OLIVETO Samuele
162 MARENGO Alberto
163 ZHUKOVSKYI Rostyslav
164 MÓRICZ Dániel
165 GALDOUNE Amin
166 ISTLSTEKKER Zsolt
tim
krajinaNemecko
171 KOCH Christian
172 TAEBLING Paul
173 RUDYS Paul
174 WALSLEBEN Philipp
175 STORK Florian
176 HÜGGER Jan
177 RUTSCH Jonas
 
tim
krajinaPannon Cycling Team
181 DINA Márton
182 SIMON Péter
183 HOLLÓ Botond
184 VALTER Attila
185 DINA Dániel
186 SZABÓ Miklos
187 SZATMÁRY András
tim
krajinaTeam Novak
191 BRATASHCHUK Andrii
192 PREVAR Oleksandr
193 TANOVITCHII Nicolae
194 BALAZSI Lorant
195 LASZLO Péter
196 DEMENTIEV Jegor
 
tim
krajinaApple Team
201 GALEEV Vadim
202 ŽEMLJAKOV Oleg
203 ČŠERBININ Jurij
204 LAVRENTYEV Anton
205 KHALEL Sultan
206 TUREBEKOV Nurgali
207 AJAZBAJEV Maxat
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.