2 CARRETERO Héctor
3 BETANCUR Carlos
4 ANACONA Winner
5 PEDRERO Antonio
6 QUINTANA Dayer
7 ROJAS José Joaquin
11 GENIEZ Alexandre
13 CHÉREL Mikaël
14 GASTAUER Ben
15 LATOUR Pierre
16 FRANK Mathias
17 PETERS Nans
 
22 PELLIZOTTI Franco
23 VISCONTI Giovanni
24 BOARO Manuele
25 PERNSTEINER Hermann
26 NIBALI Antonio
27 KOREN Kristjan
31 TRENTIN Matteo
32 ALBASINI Michael
33 STANNARD Robert
34 VERONA Carlos
35 HAMILTON Lucas
36 POWER Robert
 
42 CATALDO Dario
43 STALNOV Nikita
44 SÁNCHEZ Luis León
45 KANGERT Tanel
46 VILLELLA Davide
47 GRIVKO Andrej
52 GAUDU David
53 BONNET William
54 REICHENBACH Sébastien
55 ROY Jérémy
56 LADAGNOUS Matthieu
57 VINCENT Léo
 
61 MAJKA Rafal
62 BENEDETTI Cesare
63 BUCHMANN Emanuel
64 KONRAD Patrick
65 POLJANSKI Pawel
66 KENNAUGH Peter
67 FORMOLO Davide
72 BONO Matteo
73 SWIFT Ben
74 RAVASI Edward
75 RIABUSHENKO Aleksandr
76 TROIA Oliviero
77 BAGIOLI Andrea
 
81 BOUWMAN Koen
82 BENNETT George
84 GESINK Robert
85 DE TIER Floris
86 OLIVIER Daan
87 TOLHOEK Antwan
91 ALAFACI Eugenio
92 CONCI Nicola
93 DANIEL Gregory
94 DIDIER Laurent
95 BRAMBILLA Gianluca
96 SKUJINŠ Toms
97 GOGL Michaël
 
102 HAMILTON Chris
103 KÄMNA Lennard
105 OOMEN Sam
106 STORER Michael
107 HINDLEY Jai
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
111 LAFAY Victor
112 TEKLEHAIMANOT Daniel
113 HERRADA José
114 LE TURNIER Mathias
115 MATÉ Luis Angel
116 SIMON Julien
117 ROSSETTO Stéphane
 
121 CLARKE Simon
122 CARTHY Hugh
123 DOMBROWSKI Joe
124 WOODS Michael
126 NEVES José
127 MONK Cyrus
131 CUMMINGS Steve
132 BERHANE Natnael
133 O'CONNOR Ben
134 KUDUS Merhawi
136 SOBRERO Matteo
137 ZYL Johann van
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
141 CELANO Danilo
142 CUADROS Álvaro
143 OIEN Justin
144 MAS Lluís
145 SCHULTZ Nick
147 RODRÍGUEZ Cristian
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
151 SBARAGLI Kristian
152 ANDEMESKEL Awet
153 BOIVIN Guillaume
154 PLAZA Rubén
155 BADILATTI Matteo
156 DIAZ José
157 NIV Guy
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
161 ALBANESE Vincenzo
162 ROTA Lorenzo
163 CARBONI Giovanni
164 CICCONE Giulio
165 SENNI Manuel
166 TONELLI Alessandro
167 WACKERMANN Luca
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
171 MAIKIN Roman
172 FIRSANOV Sergej
173 LAGUTIN Sergej
174 KOBERNYAK Evgeny
175 ŠALUNOV Jevgenij
176 KULIKOV Vladislav
177 KULIKOVSKIY Alexandr
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
181 BALLERINI Davide
182 CATTANEO Mattia
183 FRAPPORTI Marco
184 FRAPPORTI Mattia
185 GAVAZZI Francesco
186 MASNADA Fausto
187 VENDRAME Andrea
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
191 CANOLA Marco
192 BAGIOLI Nicola
193 HATSUYAMA Sho
194 PONZI Simone
195 SANTAROMITA Ivan
196 TIZZA Marco
197 BOU Joan
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
201 FLÓREZ Miguel
202 RINALDI Nicholas
203 KOŠEVOJ Ilja
204 SCHÖNBERGER Sebastian
205 RAGGIO Luca
206 VELASCO Simone
207 ZARDINI Edoardo
tim
krajinaTrevigiani - Phonix - Hemus
211 FEDELI Alessandro
212 ABDERRAHIM Zahiri
213 MAZZUCCO Fabio
214 PEŇALVER Manuel
215 TIVANI Nicolas
216 ZANA Filippo
 
tim
Amore & Vita-Prodir
221 FICARA Pierpaolo
222 TROSINO Mirko
223 GABBURO Davide
224 STÜSSI Colin
225 BERNARDINETTI Marco
226 ZULLO Antonio
227 CORRADINI Michele
tim
Sangemini-MG.Kvis-Vega
231 COLNAGHI Luca
231 GAFFURINI Nicola
233 GAZZARA Michele
235 TOTò Paolo
236 PUCCIONI Dario
237 DI SANTE Antonio
 
tim
D'Amico-Utensilnord
241 BETTINI Francesco
242 CARLINI Ettore
243 GAROSIO Andrea
244 MARTINELLI Ivan
245 ONESTI Emanuele
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.