1 CARTHY Hugh
2 DOMBROWSKI Joe
3 NEVES José
4 MAGNUSSON Kim
5 MARTÍNEZ Daniel
6 MODOLO Sacha
7 MONK Cyrus
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
11 SOSA Iván
12 RIVERA Kevin
13 CATTANEO Mattia
14 FRAPPORTI Marco
15 MASNADA Fausto
16 SPREAFICO Matteo
17 VENDRAME Andrea
 
22 CATALDO Dario
23 FUGLSANG Jakob
24 HIRT Jan
25 SÁNCHEZ Luis León
26 STALNOV Nikita
27 ZEITS Andrej
31 VISCONTI Giovanni
32 GAROSIO Andrea
33 GASPAROTTO Enrico
34 IZAGIRRE Gorka
35 KOREN Kristjan
36 PIRARD Maxime
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
41 CICCONE Giulio
42 CARBONI Giovanni
43 MAESTRI Mirco
44 ORSINI Umberto
45 SAVINI Daniel
46 SENNI Manuel
47 WACKERMANN Luca
51 CARUSO Damiano
52 BETTIOL Alberto
53 DE MARCHI Alessandro
54 EVANS Alex
55 OVETT Freddy
56 ROSSKOPF Joey
57 TEUNS Dylan
 
61 MAJKA Rafal
62 BENEDETTI Cesare
63 BUCHMANN Emanuel
64 FORMOLO Davide
65 KENNAUGH Peter
66 KONRAD Patrick
72 BONNET William
73 GAUDU David
74 LADAGNOUS Matthieu
75 ROY Jérémy
76 REICHENBACH Sébastien
77 VINCENT Léo
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
81 ANDEMESKEL Awet
82 GOLDSTEIN Omer
83 BADILATTI Matteo
84 DIAZ José
85 NIV Guy
86 PLAZA Rubén
87 SBARAGLI Kristian
91 BENOOT Tiesj
92 DE GENDT Thomas
93 KEUKELEIRE Jens
94 LAMBRECHT Bjorg
95 MONFORT Maxime
96 SHAW James
97 WELLENS Tim
 
102 ALBASINI Michael
104 HAMILTON Lucas
105 POWER Robert
106 STANNARD Robert
107 VERONA Carlos
112 ANACONA Winner
113 BETANCUR Carlos
114 CARRETERO Héctor
115 QUINTANA Dayer
116 PEDRERO Antonio
117 SOLER Marc
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
121 BAGIOLI Nicola
122 BOU Joan
123 LOBATO Juan José
124 PONZI Simone
125 SANTAROMITA Ivan
126 TIZZA Marco
127 ZACCANTI Filippo
131 JUNGELS Bob
132 CAPECCHI Eros
133 DE PLUS Laurens
134 HONORÉ Mikkel
135 MAS Enric
136 NARVAEZ Jhonnatan
137 SERRY Pieter
 
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
142 BONNAMOUR Franck
143 DELAPLACE Anthony
144 FEILLU Brice
145 GESBERT Elie
146 LE ROUX Romain
147 MAISON Jérémy
152 GONCALVES José
153 KIŠERLOVSKI Robert
154 LAMMERTINK Maurits
155 RESTREPO Jhonatan
156 SMIT Willie
157 ŠPILAK Simon
 
161 MOSCON Gianni
162 BERNAL Egan
163 DE LA CRUZ David
164 ELISSONDE Kenny
165 HENAO Sebastián
166 HENAO Sergio
167 ROSA Diego
171 OOMEN Sam
172 HAMILTON Chris
173 HINDLEY Jai
174 KÄMNA Lennard
177 STORER Michael
 
182 ALAFACI Eugenio
183 CONCI Nicola
184 DIDIER Laurent
185 EG Niklas
186 SKUJINŠ Toms
187 STETINA Peter
193 BAGIOLI Andrea
195 GANNA Filippo
196 POLANC Jan
197 SUTHERLAND Rory
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
201 FLÓREZ Miguel
202 KOŠEVOJ Ilja
203 RAGGIO Luca
204 RINALDI Nicholas
205 SCHÖNBERGER Sebastian
206 VELASCO Simone
207 ZARDINI Edoardo
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.