2 IZAGIRRE Gorka
3 IZAGIRRE Ion
4 MOHORIČ Matej
5 NIBALI Antonio
6 PELLIZOTTI Franco
12 CHÉREL Mikaël
13 PETERS Nans
14 FRANK Mathias
15 BIDARD François
16 GASTAUER Ben
17 MONTAGUTI Matteo
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
21 BALLERINI Davide
22 CATTANEO Mattia
23 FRAPPORTI Marco
24 GAVAZZI Francesco
25 FRAPPORTI Mattia
26 SPREAFICO Matteo
27 SOSA Iván
31 FUGLSANG Jakob
32 CATALDO Dario
33 ČERNECKIJ Sergej
34 HIRT Jan
35 STALNOV Nikita
36 VILLELLA Davide
37 ZEITS Andrej
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
41 CICCONE Giulio
42 CARBONI Giovanni
43 ORSINI Umberto
44 ROTA Lorenzo
45 SENNI Manuel
46 TONELLI Alessandro
47 WACKERMANN Luca
51 CARUSO Damiano
52 BETTIOL Alberto
53 DE MARCHI Alessandro
54 VLIEGEN Loïc
56 ROSSKOPF Joey
57 TEUNS Dylan
 
61 MAJKA Rafal
62 BENEDETTI Cesare
63 BUCHMANN Emanuel
64 FORMOLO Davide
65 KONRAD Patrick
66 PFINGSTEN Christoph
67 POLJANSKI Pawel
72 BONNET William
73 GAUDU David
74 LADAGNOUS Matthieu
75 REICHENBACH Sébastien
76 ROY Jérémy
77 VINCENT Léo
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
81 HERMANS Ben
82 ANDEMESKEL Awet
83 DIAZ José
84 NEILANDS Krists
85 NIV Guy
86 PLAZA Rubén
87 GOLDSTEIN Omer
91 WELLENS Tim
92 BENOOT Tiesj
93 DE GENDT Thomas
94 KEUKELEIRE Jens
95 LAMBRECHT Bjorg
96 MONFORT Maxime
97 SHAW James
 
102 ALBASINI Michael
103 HAIG Jack
105 NIEVE Mikel
106 POWER Robert
107 VERONA Carlos
112 CARRETERO Héctor
113 CASTRILLO Jaime
114 OLIVEIRA Nelson
115 PEDRERO Antonio
116 ROJAS José Joaquin
117 SOLER Marc
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
121 LOBATO Juan José
122 BAGIOLI Nicola
123 BOU Joan
124 PONZI Simone
125 SANTAROMITA Ivan
126 TIZZA Marco
127 ZACCANTI Filippo
131 JUNGELS Bob
132 ASGREEN Kasper
133 CAPECCHI Eros
134 DE PLUS Laurens
135 MAS Enric
136 SÉNÉCHAL Florian
137 SERRY Pieter
 
141 CUMMINGS Steve
142 KUDUS Merhawi
143 MORTON Lachlan
144 O'CONNOR Ben
145 PAUWELS Serge
146 ZYL Johann van
147 VERMOTE Julien
151 WOODS Michael
152 BRESCHEL Matti
153 CLARKE Simon
154 DOMBROWSKI Joe
155 MARTÍNEZ Daniel
156 MODOLO Sacha
 
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
162 BONNAMOUR Franck
163 DELAPLACE Anthony
164 FEILLU Brice
165 GESBERT Elie
166 LE ROUX Romain
167 MAISON Jérémy
172 KIŠERLOVSKI Robert
173 KOČETKOV Pavel
174 LAMMERTINK Maurits
175 RESTREPO Jhonatan
176 SMIT Willie
177 ŠPILAK Simon
 
182 BENNETT George
183 BOUWMAN Koen
184 DE TIER Floris
185 GESINK Robert
186 OLIVIER Daan
187 TOLHOEK Antwan
191 BERNAL Egan
192 DE LA CRUZ David
193 GOLAŠ Michal
194 HENAO Sebastián
195 HENAO Sergio
196 MOSCON Gianni
197 ROSA Diego
 
202 HAMILTON Chris
203 HINDLEY Jai
204 KÄMNA Lennard
206 OOMEN Sam
207 STORER Michael
212 CONCI Nicola
213 DIDIER Laurent
214 EG Niklas
215 GOGL Michaël
216 SKUJINŠ Toms
217 STETINA Peter
 
224 MARCATO Marco
225 MORI Manuele
226 RAVASI Edward
227 SUTHERLAND Rory
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
231 BUSATO Matteo
232 FLÓREZ Miguel
233 KOŠEVOJ Ilja
234 RAGGIO Luca
235 SCHÖNBERGER Sebastian
236 VELASCO Simone
237 ZARDINI Edoardo
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.