tim
7 Eleven–Cliqq Roadbike
CARIŇO Daniel
GALEDO Mark
KANEKO Daisuke
MARTIN Bonjoe
OKA Yasumasa
PEREZ Dominic
tim
Australian Cycling Academy
MACKAY Ashley
NOBLE Jonathon
ORCHARD Toby
POTTER Michael
SCOTT Cameron
WELSFORD Sam
 
BETTIOL Alberto
EVANS Alex
OVETT Freddy
ROCHE Nicholas
ROSSKOPF Joey
tim
Japonsko
ISHIGAMI Masahiro
ISHIHARA Yuki
KUSABA Keigo
MATSUDA Shoi
OMAE Kakeru
WATANABE Ayumu
 
tim
Kinan Cycling Team
ARASHIRO Yudai
GARCÍA Marcos
GUARDIOLA Salvador
LEBAS Thomas
YAMAMOTO Genki
YAMAMOTO Masaki
tim
krajinaĽubľana Gusto Xaurum
GUY Tim
HILL Ben
JERMAN Žiga
POGAČAR Tadej
POTOČKI Viktor
RUČIGAJ Žiga
 
tim
Matrix Powertag
DOI Yukihiro
FERNANDEZ Airan
SANO Junya
TAKUBO Kenji
TORIBIO José Vicente
YASUHARA Daiki
CHAVES Brayan
HAIG Jack
HAYMAN Mathew
POWER Robert
STANNARD Robert
TUFT Svein
 
tim
Nasu Blasen
HIGUCHI Takaaki
KISHI Takahito
NISHIO Hayato
SHIBATA Masayuki
SHIMOJIMA Masaki
YOSHIDA Yuto
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
BAGIOLI Nicola
CANOLA Marco
HATSUYAMA Sho
NAKANE Hideto
SANTAROMITA Ivan
TIZZA Marco
 
tim
Shimano Racing Team
IRIBE Shotaro
KIMURA Keisuke
KUROEDA Saya
MINATO Ryo
NAKATA Takuya
YOKOYAMA Kota
tim
Team Bridgestone Cycling
HARADA Hiroaki
HORI Takaaki
ISHIBASHI Manabu
KUBOKI Kazushige
MAGOSAKI Daiki
OKUBO Jin
 
BRESCHEL Matti
CANTY Brendan
DOMBROWSKI Joe
MONK Cyrus
NEVES José
OWEN Logan
BOOM Lars
BOUWMAN Koen
GESINK Robert
OLIVIER Daan
TOLHOEK Antwan
WYNANTS Maarten
 
tim
krajinaNOVO NORDISK
BRAND Sam
HENTTALA Joonas
LOZANO David
PLANET Charles
POLI Umberto
WILLIAMS Chris
tim
Team Ukyo
HATANAKA Yusuke
HUCKER Robbie
KOISHI Yuma
PRADES Benjami
PUJOL Óscar
TAKEYAMA Kosuke
 
tim
Terengganu Cycling Team
BATMUNKH Maral-erdene
EYOB Metkel
GOH Choon Huat
LAKASEK Irwandie
MAT AMIN Mohd Shahrul
OVEČKIN Artem
tim
Thailand Continental Cycling
BOONRATANATHANAKOM Thum
CHAWCHIANGKWANG Peerapol
LIPHONGYU Nawuti
PHOUNSAVATH Ariya
SAIUDOMSIN Phuchong
SIRIONNACHAI Sarawut
 
ALAFACI Eugenio
BEPPU Fumiyuki
DIDIER Laurent
FELLINE Fabio
DE KORT Koen
tim
Utsunomiya-Blitzen
AMEZAWA Takeaki
MASUDA Nariyuki
OKA Atsushi
ONODERA Rei
SUZUKI Ryu
SUZUKI Yuzuru
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
FONZI Giuseppe
POZZATO Filippo
RAGGIO Luca
SCHÖNBERGER Sebastian
ZARDINI Edoardo
ZHUPA Eugert
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.