DIRECT ENERGIE
1 HIVERT Jonathan
2 BOUDAT Thomas
3 BURGAUDEAU Mathieu
4 CALMEJANE Lilian
5 COUSIN Jérôme
6 OURSELIN Paul
7 TULIK Angélo
12 LADAGNOUS Matthieu
13 FRANKINY Kilian
14 LUDVIGSSON Tobias
15 MOLARD Rudy
16 MORABITO Steve
17 PREIDLER Georg
22 CHÉREL Mikaël
23 DUPONT Hubert
24 GENIEZ Alexandre
25 GOUGEARD Alexis
26 PETERS Nans
27 VUILLERMOZ Alexis
31 BEPPU Fumiyuki
32 BERNARD Julien
33 CICCONE Giulio
34 CONCI Nicola
35 FELLINE Fabio
36 GOGL Michaël
37 PANTANO Jarlinson
41 BRESCHEL Matti
42 CARTHY Hugh
43 HOFLAND Moreno
44 KANGERT Tanel
45 MORTON Lachlan
46 VANMARCKE Sep
47 DOMBROWSKI Joe
WALLONIE BRUXELLES
51 ISTA Kevyn
52 SIX Franklin
53 MOLLY Kenny
54 PAASCHENS Mathijs
55 PEYSKENS Dimitri
56 ROBEET Ludovic
57 WIRTGEN Tom
Vital Concept-B&B Hôtels
61 BAGOT Yoann
62 CAM Maxime
63 GAUTIER Cyril
64 MOTTIER Justin
65 ROLLAND Pierre
66 TURGIS Jimmy
67 VICHOT Arthur
BURGOS - BH
71 BICO Nuno
72 SESSLER Nicolas
73 SUREDA Jaume
74 LANGELLOTTI Victor
75 ROBREDO Álvaro
76 MITRI James
77 GIBSON Matthew
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
81 SIMON Julien
82 EDET Nicolas
83 MORIN Emmanuel
84 LE TURNIER Mathias
85 PEREZ Anthony
86 PÉRICHON Pierre-Luc
87 TOUZÉ Damien
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
91 MUŇOZ Daniel
92 BUSATO Matteo
93 RUMAC Josip
94 FLÓREZ Miguel
95 FRAPPORTI Mattia
96 SPREAFICO Matteo
97 VENDRAME Andrea
TEAM ARKÉA - SAMSIC
101 FEILLU Brice
102 MAISON Jérémy
103 HARDY Romain
104 LEDANOIS Kévin
105 LE ROUX Romain
106 MOINARD Amaël
107 VACHON Florian
RIWAL READYNEZ CYCLING
111 QUAADE Rasmus
112 KAMP Alexander
113 BRÖCHNER Nicolai
114 JÖRGENSEN Jonas
115 LUNKE Sindre
116 VINJEBO Emil
117 ERIKSSON Lucas
ISRAEL CYCLING ACADEMY
121 BOIVIN Guillaume
122 CATAFORD Alex
123 VAN WINDEN Dennis
124 ENGER Sondre
125 NEILANDS Krists
127 SBARAGLI Kristian
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
131 COMBAUD Romain
132 EL FARES Julien
134 FINETTO Mauro
135 DE ROSSI Lucas
136 NAVARDAUSKAS Ramunas
137 SCHMIDT Fabien
EUSKADI - MURIAS
141 INTXAUSTI Beňat
142 BARCELÓ Fernando
143 BARRENETXEA Ander
144 BERRADE Urko
145 UDONDO Gotzon
147 BIZKARRA Mikel
Natura4Ever - Roubaix - Lille
151 ANTOMARCHI Julien
152 IDJOUADIENNE Pierre
153 DERNIES Tom
154 FERASSE Thibault
156 MASSON Christophe
157 VAUBOURZEIX Thomas
Sovač
161 REBELLIN Davide
162 MANSOURI Hamza
163 MANSOURI Islam
164 HAMZA Abderrahmane
165 ÉVRARD Laurent
166 SAIDI Nassim
167 BOUZIDI Mohamed
St. Michel - Auber 93
171 BALDO Nicolas
172 LE CUNFF Kévin
173 HUREL Tony
174 MALDONADO Anthony
175 MAURELET Flavien
176 THOMINET Camille
177 NIEKERK Morné van
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.