1 MAJKA Rafal
2 GATTO Oscar
3 BENEDETTI Cesare
4 MÜHLBERGER Gregor
6 SCHACHMANN Maximilian
7 SCHILLINGER Andreas
11 BENNETT Sean
12 CAICEDO Jonathan
13 CLARKE Simon
14 OWEN Logan
15 KANGERT Tanel
16 MODOLO Sacha
17 MORTON Lachlan
 
21 BARBERO Carlos
22 BETANCUR Carlos
23 CARAPAZ Richard
24 OLIVEIRA Nelson
25 PRADES Edu
26 ROJAS José Joaquin
27 SEPÚLVEDA Eduardo
31 ALBASINI Michael
32 EDMONDSON Alex
33 HOWSON Damien
34 SCHULTZ Nick
35 SCOTSON Callum
36 STANNARD Robert
37 AFFINI Edoardo
 
41 BATTAGLIN Enrico
42 BOSWELL Ian
43 CRAS Steff
44 FABBRO Matteo
45 HAAS Nathan
46 KUZNECOV Vjačeslav
47 STRACHOV Dmitrij
51 OLIVEIRA Rui
52 DURAŠEK Kristijan
53 MUŇOZ Cristian
54 PETILLI Simone
55 RAVASI Edward
56 MORI Manuele
57 RIABUSHENKO Aleksandr
 
62 DUCHESNE Antoine
63 GAUDU David
64 VINCENT Léo
65 ARMIRAIL Bruno
66 ROUX Anthony
67 SEIGLE Romain
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
71 BONGIORNO Manuel
72 GABBURO Davide
73 MARENGO Umberto
74 QUINTANA Dayer
75 VELASCO Simone
76 VISCONTI Giovanni
77 ZARDINI Edoardo
 
tim
krajinaTaliansko
81 VILLELLA Davide
82 TIZZA Marco
83 ZAMBELLI Samuele
84 FERRI Gregorio
85 MOSCA Jacopo
86 IACCHI Alessandro
87 MAGLI Filippo
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
91 CATTANEO Mattia
92 FLÓREZ Miguel
93 VENDRAME Andrea
94 MASNADA Fausto
95 MONTAGUTI Matteo
96 BUSATO Matteo
97 FRAPPORTI Marco
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
101 BARBIN Enrico
102 CARBONI Giovanni
103 ORSINI Umberto
104 ROTA Lorenzo
105 ALBANESE Vincenzo
106 TONELLI Alessandro
107 WACKERMANN Luca
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
111 BAGIOLI Nicola
112 CANOLA Marco
113 LOBATO Juan José
114 HATSUYAMA Sho
115 MOSER Moreno
116 SANTAROMITA Ivan
117 LONARDI Giovanni
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
121 AMÉZQUETA Julen
122 CAŇELLAS Xavier
123 MORA Sebastian
124 GONZÁLEZ David
125 MOREIRA Mauricio
126 GONCALVES Domingos
127 CUADROS Álvaro
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
131 DE ROSSI Lucas
132 ARERUYA Joseph
133 FILOSI Iuri
134 GUÉRIN Alexis
135 SCHMIDT Fabien
137 TRARIEUX Julien
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
141 KOBERNYAK Evgeny
142 ROVNIJ Ivan
143 RIBALKIN Alexej
144 ŠALUNOV Jevgenij
145 ARSLANOV Ildar
146 NIČ Artem
147 RIKUNOV Petr
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
151 ANDEMESKEL Awet
152 CATAFORD Alex
153 CIMOLAI Davide
154 HERMANS Ben
155 NEILANDS Krists
156 NIV Guy
157 SBARAGLI Kristian
 
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
161 HENTTALA Joonas
162 KAMSTRA Brian
163 KUSZTOR Péter
164 LOZANO David
165 PERON Andrea
166 PLANET Charles
167 POLI Umberto
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
171 FEILLU Brice
172 DELAPLACE Anthony
173 LEDANOIS Kévin
174 MAISON Jérémy
175 LE ROUX Romain
176 WAGNER Robert
177 VACHON Florian
 
tim
krajinaRIWAL READYNEZ CYCLING
181 ERIKSSON Lucas
182 HAGEN Krister
184 KRON Andreas
185 MAGNUSSON Kim
186 VINJEBO Emil
187 QUAADE Rasmus
tim
krajinaBeltrami TSA - Hopplá - Firenze
191 CASTAŇO Sebastian
192 DOMENICALI Matteo
193 FIASCHI Tommaso
194 PARISINI Nicolò
195 MONTOYA Javier
196 PESENTI Thomas
197 PEŇA Wilson
 
tim
krajinaBiesse Carrera
201 AMICI Alberto
202 BERZI Andrea
203 RAVANELLI Simone
204 CONCA Filippo
205 DELCò Lorenzo
206 MENEGOTTO Jacopo
207 PEDRETTI Giovanni
tim
Team Colpack
211 BACCIO Paolo
212 BAGIOLI Andrea
213 BALDACCINI Davide
214 COVI Alessandro
215 BOTTA Davide
216 ROCCHETTI Filippo
217 TONIATTI Andrea
 
tim
Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis
221 BONIFAZIO Leonardo
222 DI SANTE Antonio
223 PUCCIONI Dario
224 CIUCCARELLI Riccardo
225 SALVIETTI Niccolò
226 TOTò Paolo
227 MAZZUCCO Fabio
tim
Giotti-Victoria
231 ONESTI Emanuele
232 DIMA Emil
233 KOBAYASHI Marino
234 VULCAN Denis
235 STACCHIOTTI Riccardo
236 STERBINI Simone
237 ZURLO Federico
 
tim
Dimension Data for Qhubeka
241 BATTISTELLA Samuele
242 EL CHOKRI Mehdi
243 KONYCHEV Alexander
244 LAVRIČ Martin
245 MOZZATO Luca
246 SOBRERO Matteo
247 TESFATSION Natnael
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.