3x jednorazovky v Taliansku 2019 (3x 1.2U), 21-23. apríla
ne | 21.4. | GP Industria & Commercio | 175 km | Bagioli | ||
po | 22.4. | Giro del Belvedere | 165 km | Battistella | ||
ut | 23.4. | G.P. Palio del Recioto | 166 km | Sobrero |
reprezentácia U23, Matúš Štoček |
Slovenská reprezentácia cestuje na jednorazovky v zložení: Samuel Oros, Martin Vlčák (2x 1998, Dukla), Martin Chren (1999, Dukla), Lukáš Kubiš (2000, Dukla) a Tomáš Meriač (2000, CyS Akadémia). Minimálne prvý deň nastúpi za svoj tím Beltrami aj Matúš Štoček.
ne | 21.4. | GP Industria & Commercio | 175 km | Bagioli |
profil pretekov, 1350 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Vyjadrenie Michala Clementisa (tréner repre U23) |
"Podľa profilu môžu ľudia vidieť, že dve tretiny pretekov boli po rovine. Bol to mestský okruh, také supertechnické kritérium. Šlo sa tam neskutočne. Tí Taliani bojujú ako o život. Žiadny únik nemal šancu. Až po dvoch hodinách a sto kilometroch ušla trojica, kde sme mali Samuela Orosa. Lukáš Kubiš pekne na úzkej ceste zavrel balík a pustil tú trojku. Toto bolo výborné. Samo tam potom nazbieral aj nejaké body.
No asi päťdesiat kilometrov pred cieľom došlo k hromadnému pádu na úzkej ceste a zapchalo sa to. Tí vpredu okamžite vycítili šancu a tam sa to rozhodlo. Ten pád sa odohral tak za štyridssiatou pozíciou a my sme mali vzadu všetkých. Vrátilo sa späť už iba pár ľudí. Z našich iba Vlčák, no v jednom z prejazdov prudkého kopca s 15-timi percentami tí ľudia, ktorí museli stíhať balík po tom páde, odleteli, nemali šancu. Rozhodcovia ich hneď sťahovali. Opäť teda nikto z našich nedokončil. Ani Matúš Štoček, ktorý pracoval pre tím."
|
Výsledky | ||||||||
1. | BAGIOLI Andrea | Team Colpack | 4:00:15 | 30 | ||||
2. | MARCELLUSI Martin | Velo Racing Palazzago | 01:45 | 25 | ||||
3. | MURGANO Marco | Casillo-Maserati | 01:45 | 20 | ||||
4. | RUBIO Einer | Aran Cucine | 01:45 | 15 | ||||
5. | COLLEONI Kevin | Biesse Carrera | 01:45 | 10 | ||||
6. | BAIS Davide | Cycling Team Friuli | 01:45 | 5 |
DNF | ŠTOČEK Matúš | Beltrami TSA-Hopplá-Petroli | |||
DNF | CHREN Martin | Slovensko | |||
DNF | KUBIŠ Lukአ| Slovensko | |||
DNF | MERIAČ Tomáš | Slovensko | |||
DNF | OROS Samuel | Slovensko | |||
DNF | VLČÁK Martin | Slovensko |
7. | MOZZATO Luca | Dimension Data for Qhubeka | 01:55 | 3 | |
8. | FERRI Gregorio | Zalf Euromobil | 01:55 | 1 | |
9. | RAUGEL Antoine | Chambéry CF | 01:55 | 1 | |
10. | JAMES Tim | Holdsworth-Zappi | 01:55 | 1 | |
11. | BEVILACQUA Mattia | Team Franco Ballerini | 01:55 | ||
12. | RETAILLEAU Valentin | Chambéry CF | 01:55 | ||
13. | TABORRA Mattia | General Store | 01:55 | ||
14. | KONYCHEV Alexander | Dimension Data for Qhubeka | 01:55 | ||
15. | CASTAŇO Sebastian | 01:55 | |||
16. | RASTELLI Luca | 01:55 | |||
17. | MAZZUCCO Fabio | 01:55 | |||
18. | PESENTI Thomas | 01:55 | |||
19. | HEIDEMANN Miquel | Herrmann Radteam | 01:55 | ||
20. | PUGI Gianni | 01:55 | |||
21. | DORIGONI Jakob | Team Colpack | 01:55 | ||
22. | ČEMAŽAR Nik | KK Kranj | 01:55 | ||
23. | BELLIA Matteo | Biesse Carrera | 01:55 | ||
24. | STOJNIć Veljko | Team Franco Ballerini | 01:55 | ||
25. | FARESIN Edoardo | Zalf Euromobil | 01:55 | ||
26. | LUCCA Riccardo | Work Service | 01:55 | ||
27. | BALDACCINI Davide | Team Colpack | 01:55 | ||
28. | HAILEMICHAEL Mulu | Dimension Data for Qhubeka | 01:55 | ||
29. | MONACO Alessandro | Casillo-Maserati | 02:10 | ||
30. | CAIATI Aldo | Zalf Euromobil | 02:10 | ||
31. | VERZA Riccardo | Zalf Euromobil | 02:10 | ||
32. | TESFATSION Natnael | Dimension Data for Qhubeka | 02:10 | ||
33. | ADAMIETZ Johannes | Herrmann Radteam | 04:05 | ||
34. | PORTA Gabriele | 04:05 | |||
35. | IACCHI Alessandro | Team Franco Ballerini | 04:05 | ||
36. | ZANA Filippo | 04:05 | |||
37. | DI FELICE Francesco | General Store | 04:05 | ||
38. | BELLONI Manuel | VC Mendrisio | 04:05 | ||
39. | COVI Alessandro | Team Colpack | 04:05 | ||
40. | PIETROBON Andrea | Zalf Euromobil | 04:05 | ||
DNF. | ZURLO Matteo | Zalf Euromobil | |||
DNF. | ARU Emanuele | Aran Cucine | |||
DNF. | GASPARINI Alessio | Aran Cucine | |||
DNF. | GINESTRA Lorenzo | Aran Cucine | |||
DNF. | GRANATA Marco | Aran Cucine | |||
DNF. | PARRAVANO Francesco | Aran Cucine | |||
DNF. | ACEVEDO Marco | ASD Cycling Team Cuneo | |||
DNF. | GOZZELINO Eugenio | ASD Cycling Team Cuneo | |||
DNF. | MARITANO Luca | ASD Cycling Team Cuneo | |||
DNF. | NEPOTE Giacomo | ASD Cycling Team Cuneo | |||
DNF. | PAROLA Gabriel | ASD Cycling Team Cuneo | |||
DNF. | TOSELLI Giacomo | ASD Cycling Team Cuneo | |||
DNF. | FIASCHI Tommaso | ||||
DNF. | FURLAN Matteo | ||||
DNF. | PARISINI Nicolò | ||||
DNF. | ŠTOCEK MatúŠ | ||||
DNF. | BERZI Andrea | Biesse Carrera | |||
DNF. | BRAMATI Tommaso | Biesse Carrera | |||
DNF. | MENEGOTTO Jacopo | Biesse Carrera | |||
DNF. | TAGLIETTI Stefano | Biesse Carrera | |||
DNF. | BONANNI Christian | Bike Team Nordest ASD | |||
DNF. | CERISARA Stefano | Bike Team Nordest ASD | |||
DNF. | CORROCHER Mattia | Bike Team Nordest ASD | |||
DNF. | RIZZO Nicola | Bike Team Nordest ASD | |||
DNF. | ROSALEN Matteo | Bike Team Nordest ASD | |||
DNF. | COATI Luca | Casillo-Maserati | |||
DNF. | PELLIZZER Mattia | Casillo-Maserati | |||
DNF. | PICCOLO Simone | Casillo-Maserati | |||
DNF. | REGALLI Luca | Casillo-Maserati | |||
DNF. | CHARRIN Aloïs | Chambéry CF | |||
DNF. | PRODHOMME Nicolas | Chambéry CF | |||
DNF. | FERRONATO Filippo | Cycling Team Friuli | |||
DNF. | ORLANDI Massimo | Cycling Team Friuli | |||
DNF. | PETRELLI Gabriele | Cycling Team Friuli | |||
DNF. | VENCHIARUTTI Nicola | Cycling Team Friuli | |||
DNF. | AFFATICATI Lorenzo | Cycling | |||
DNF. | BAFFI Stefano | Cycling | |||
DNF. | BARBIERATO Andrea | Cycling | |||
DNF. | CIBRARIO Luca | Cycling | |||
DNF. | GARGANTINI Dario | Cycling | |||
DNF. | TONI Mattia | Cycling | |||
DNF. | EL CHOKRI Mehdi | Dimension Data for Qhubeka | |||
DNF. | LAVRIČ Martin | Dimension Data for Qhubeka | |||
DNF. | ARALDI Alessandro | Fly Cycling Team | |||
DNF. | BOZZI Andrea | Fly Cycling Team | |||
DNF. | CARRARA Fabio | Fly Cycling Team | |||
DNF. | MARIN Matteo | Fly Cycling Team | |||
DNF. | SARTORELLO Diego | Fly Cycling Team | |||
DNF. | CONSOLARO Christopher | ||||
DNF. | QUARANTA Emanuel | ||||
DNF. | SOPRANA Mattia | ||||
DNF. | PEGORARO Matteo | ||||
DNF. | RIGATTI Tommaso | General Store | |||
DNF. | JUNG Lennart | Herrmann Radteam | |||
DNF. | TARLTON Alexander | Herrmann Radteam | |||
DNF. | WEISPFENNIG Nils | Herrmann Radteam | |||
DNF. | KVASINA Filip | KK Kranj | |||
DNF. | PIRIH AleŠ | KK Kranj | |||
DNF. | PRIMOŽIČ Jaka | KK Kranj | |||
DNF. | KOSTELEC AljaŽ | KK Kranj | |||
DNF. | MARCHUK Dzianis | Bielorusko | |||
DNF. | MAZUR Dzianis | Bielorusko | |||
DNF. | MIAZGA Maksim | Bielorusko | |||
DNF. | BERTIZZOLO Achille | sp;Northwave-Cofiloc | |||
DNF. | BOAGA Francesco | Northwave-Cofiloc | |||
DNF. | FERRAIS Michele | Northwave-Cofiloc | |||
DNF. | PAOLINI Emanuele | Northwave-Cofiloc | |||
DNF. | SCANDIUZZI Davide | Northwave-Cofiloc | |||
DNF. | BEAKE Charlie | Holdsworth-Zappi | |||
DNF. | CHANDLER Conor | Holdsworth-Zappi | |||
DNF. | KIMBER George | Holdsworth-Zappi | |||
DNF. | BUONAURO Michele | SC Valle Seriana-Cene ASD | |||
DNF. | DIAZ JosÉ | SC Valle Seriana-Cene ASD | |||
DNF. | FIORIN Samuele | SC Valle Seriana-Cene ASD | |||
DNF. | PELACCI Filippo | SC Valle Seriana-Cene ASD | |||
DNF. | YOKOTA Enzo | SC Valle Seriana-Cene ASD | |||
DNF. | CECCHINI Marco | ||||
DNF. | CIUCCARELLI Riccardo | ||||
DNF. | DOMIN Krzysztof | ||||
DNF. | CHREN Martin | Slovensko | |||
DNF. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | |||
DNF. | MERIAČ TomÁŠ | Slovensko | |||
DNF. | OROS Samuel | Slovensko | |||
DNF. | VLČÁK Martin | Slovensko | |||
DNF. | COLNAGHI Luca | Team Colpack | |||
DNF. | PIERANTOZZI Lucio | Team Colpack | |||
DNF. | ALLORI Manuel | Team Franco Ballerini | |||
DNF. | GRADASSI Alessio | Team Franco Ballerini | |||
DNF. | DALLA POLA Riccardo | ||||
DNF. | MATOS Antonio | ||||
DNF. | PASQUAL Leonardo | ||||
DNF. | SIMEONI Filippo | ||||
DNF. | ALDEGHERI Davide | VC Mendrisio | |||
DNF. | D'AMORE Domenico | VC Mendrisio | |||
DNF. | MOTTI Alessandro | VC Mendrisio | |||
DNF. | ONO Kotaro | VC Mendrisio | |||
DNF. | CONTI Giacomo | VC Mendrisio | |||
DNF. | FURNARI Salvatore | Velo Racing Palazzago | |||
DNF. | RIVA Luca | Velo Racing Palazzago | |||
DNF. | PASTA Roberto | Velo Racing Palazzago | |||
DNF. | PESENTI Jacopo | Velo Racing Palazzago | |||
DNF. | ADAMO Davide | Work Service | |||
DNF. | DISSEGNA Piero | Work Service | |||
DNF. | LUCCA Simone | Work Service | |||
DNF. | SACCON Mattia | Work Service | |||
DNF. | HOEKS Daan | Wieler Ploeg | |||
DNF. | NIEUWPOORT Jelle | Wieler Ploeg | |||
DNF. | RUIJMGAARD Yentl | Wieler Ploeg | |||
DNF. | GESTEL Luukvan | Wieler Ploeg | |||
DNF. | WIJK Oscarvan | Wieler Ploeg | |||
DNF. | COSTANZI Filippo | ASD Pedale Scaligero | |||
DNF. | DANZI Alessandro | ASD Pedale Scaligero | |||
DNF. | DI BENEDETTO Stefano | ASD Pedale Scaligero | |||
DNF. | FRIGO Emanuele | ASD Pedale Scaligero | |||
DNF. | LIVAN Tiziano | ASD Pedale Scaligero | |||
DNF. | SZőLLőSI Ferenc | ASD Pedale Scaligero |
po | 22.4. | Giro del Belvedere | 165 km | Battistella |
profil pretekov, 1657 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Vyjadrenie Michala Clementisa (tréner repre U23) |
"Dnes to bolo podobné ako včera. Tri štvrtiny pretekov sa nič zásadné nedialo a chlani sa v obrovskom pelotóne držali. No prišlo sa na záverečný okruh so strašne prudkým kopcom, kde sa to výkonnostne podelilo. Na toto typologicky nemáme pretekárov, ale nejdeme sa vyhovárať. Najskúsenejší Vlčák s Orosom do cieľa prišli, no neudržali sa v hlavnej skupine. Zvyšní traja tohtosezónni nováčikovia v medzinárodnom poli sa prepadli cez kolónu mechaničákov a už ich rozhodcovia hneď stiahli.
Opäť to nebol žiadny výsledok, ale sme veľmi radi, že tu štartujeme a získavame skúsenosti i kilometre. Inej cesty niet. Ešte zajtra to bude náročné, možno najviac. Bude to tretí deň s najťažšími kopcami. Ostatné tímy si menia pretekárov, napríklad Matúš dnes neštartoval. Dokonca sú tu zo dňa na deň aj iné celé iné tímy, takže pre našich to bude o to náročnejšie."
|
Výsledky | ||||||||
1. | BATTISTELLA Samuele | Dimension Data for Qhubeka | 3:45:54 | 30 | ||||
2. | ALEOTTI Giovanni | Cycling Team Friuli | 00:00 | 25 | ||||
3. | SOBRERO Matteo | Dimension Data for Qhubeka | 01:32 | 20 | ||||
4. | PRODHOMME Nicolas | Chambéry CF | 01:32 | 15 | ||||
5. | SMARZARO Daniel | General Store Effegibi | 01:32 | 10 | ||||
6. | RUBIO Einer Augusto | Aran Cucine | 01:32 | 5 |
78. | VLČÁK Martin | Slovensko | 04:13 | ||
93. | OROS Samuel | Slovensko | 05:16 | ||
DNF | MERIAČ Tomáš | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | CHREN Martin | Slovensko | odstúpil |
ut | 23.4. | G.P. Palio del Recioto | 166 km | Sobrero |
profil pretekov, 3380 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Vyjadrenie Michala Clementisa (tréner repre U23) |
"Samozrejme, že sme vedeli, že to bude dnes strašne ťažké, lebo profil bol mimoriadne kopcovitý a trať strašne náročná. Tí Taliani šli od začiatku veľmi tvrdo a naši odpadávali. Postupne Meriač, Oros, Chren, potom dlhšie nič a tak Vlčák. Najviac vydržal Oros, ale nie do poslednej hodiny. Dopadli sme veľmi smutne, prakticky nie je čo hodnotiť. Keď už idete domov a v pretekoch ostáva 70 Talianov, je to skľučujúce. Výkonnosť je zlá. Dúfajme, že najazdené km im pomôžu na Kuriéroch, kde budeme mať veľa ľudí. Budú si môcť zapretekať v terénoch a konkurencii, ktorá bude pre nich iste lepšia. Dúfajme, že sa tam dokážeme lepšie presadiť. No budeme bez Štočka, ktorého klub neuvoľnil." |
Výsledky | ||||||||
1. | SOBRERO Matteo | Dimension Data for Qhubeka | 4:27:57 | 30 | ||||
2. | BATTISTELLA Samuele | Dimension Data for Qhubeka | 01:10 | 25 | ||||
3. | ALEOTTI Giovanni | Cycling Team Friuli | 01:10 | 20 | ||||
4. | COLLEONI Kevin | Biesse Carrera | 01:10 | 15 | ||||
5. | ZANDOMENEGHI Simone | Iseo Serrature - Rime - Carnovali | 01:10 | 10 | ||||
6. | SMARZARO Daniel | Taliansko | 01:26 | 5 |
DNF | CHREN Martin | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | MERIAČ Tomáš | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | OROS Samuel | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | VLČÁK Martin | Slovensko | odstúpil |