logo top
st 7.8. rovinata etapa 09:00   ČASOVKA JUNIORIEK 22,4 km 2 Slovenky
st 7.8. rovinata etapa 11:15   ČASOVKA JUNIOROV 22,4 km 2 Slováci
st 7.8. rovinata etapa 14:30   MIX TÍMOVÁ ČASOVKA 44,8 km 6 Slovákov
št 8.8. rovinata etapa 09:00   ČASOVKA ŽIEN U23 22,4 km 1 Slovenka
št 8.8. rovinata etapa 10:45   ČASOVKA ŽIEN ELITE 22,4 km 1 Slovenka
št 8.8. rovinata etapa 12:45   ČASOVKA MUŽOV U23 22,4 km 1 Slovák
št 8.8. rovinata etapa 15:00   ČASOVKA MUŽOV ELITE 22,4 km 1 Slovák
pi 9.8. rovinata etapa 09:00   PRETEKY JUNIORIEK 69 km 4 Slovenky
pi 9.8. rovinata etapa 12:00   PRETEKY ŽIEN U23 92 km 2 Slovenky
pi 9.8. rovinata etapa 16:00   PRETEKY JUNIOROV 115 km 6 Slovákov
so 10.8. rovinata etapa 09:00   PRETEKY MUŽOV U23 138 km 6 Slovákov
so 10.8. rovinata etapa 13:00   PRETEKY ŽIEN ELITE 115 km 3 Slovenky
ne 11.8. rovinata etapa 11:30   PRETEKY MUŽOV ELITE 173 km 7 Slovákov
 
 

 
 
me 19 itt
mapa časoviek, profil je absolútne rovinatý (© uec.ch)
 
 
me 19 mapa
mapa pretekov, profil je absolútne rovinatý (© uec.ch)
 
 
Nominácia Slovenska na ME:
 
Streda 7.8. od 09:00 - časovka junioriek
Nora Jenčušová (2002, Schwabik Cycling CEA)
Simona Záhorcová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
 
Streda 7.8. od 11:15 - časovka juniorov
Pavol Kramarčík (2001, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Pavol Rovder (2001, Cyklo Spiš)
 
Streda 7.8. od 14:30 - miešaná štafeta tímov
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Samuel Oros (1998, Dukla Banská Bystrica)
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Mariana Findrová (1985, CK Banská Bystrica)
Lívia Hanesová (1982, CK Banská Bystrica)
Andrea Šimora (1985, Bike Team Juhasky)
 
Štvrtok 8.8. od 09:00 - časovka žien U23
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Štvrtok 8.8. od 10:45 - časovka žien Elite
Tatiana Jaseková (1988, BIKEPRO Sport)
 
Štvrtok 8.8. od 12:45 - časovka mužov U23
Martin Vlčák (1998, Dukla Banská Bystrica)
 
Štvrtok 8.8. od 15:00 - časovka mužov Elite
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
 
Piatok 9.8. od 09:00 - preteky junoriek
Radka Paulechová (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Nora Jenčušová (2002, Schwabik Cycling CEA)
Simona Záhorcová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
Vladimíra Zelinová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
 
Piatok 9.8. od 12:00 - preteky žien U23
Júlia Hrtánková (2000, CK EPIC Dohňany)
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Piatok 9.8. od 16:00 - preteky juniorov
Marek Gajdula (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Marek Bugár (2001, TJ SLÁVIA ŠG Trenčín)
Pavol Kramarčík (2001, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Simon Nagy (2001, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Pavol Rovder (2001, Cyklo Spiš)
Tobias Vančo (2002, ŠKC Dubnica nad Váhom)

Sobota 10.8. od 09:00 - preteky mužov U23
Samuel Oros (1998, Dukla Banská Bystrica)
Martin Vlčák (1998, Dukla Banská Bystrica)
Matúš Štoček (1999, Petroli Firenze - Hopplá)
Adam Foltán (2000, Topforex - Lapierre)
Lukáš Kubiš (2000, Dukla Banská Bystrica)
Andrej Líška (2000, TJ Slávia ŠG Trenčín)
 
Sobota 10.8. od 13:00 - preteky žien Elite
Mariana Findrová (1985, CK Banská Bystrica)
Alžbeta Bačíková (1990, CK DUKLA Bratislava)
Tereza Medveďová (1996, BePink)
 
Nedeľa 11.8. od 11:30 - preteky mužov Elite
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Juraj Sagan (1988, Bora-hansgrohe)
Erik Baška (1994, Bora-hansgrohe)
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
Adrián Babič (1996, Cyklistický tím Firefly)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)