tim
Rumunsko
1 TVETCOV Sergej
2 GROSU Eduard
3 VASILOIU Valentin
4 ANDREI Ionut-Andrei
5 BARBU Leonard
6 COJANU Andrei
7 PETRACHE Marius
tim
krajinaGiotti - Victoria
11 CRISTA Daniel
12 DOBRE Vlad-Nicolae
13 DIMA Emil
14 JITARU Ciprian
17 KOBAYASHI Marino
 
tim
Estónsko
21 PAJUR Markus
22 ÄRM Rait
23 KISKONEN Siim
24 VAHTRA Norman
25 LAUK Karl Patrick
26 SANKMANN Joosep
27 RÄIM Mihkel
tim
krajinaLKT Team Brandenburg
31 BANUSCH Richard
32 BOMMEL Henning
33 KOCH Christian
34 MALCHAREK Moritz
35 RUDYS Paul
36 SCHMIEDEL Sebastian
 
tim
krajinaSlovensko
51 OROS Samuel
52 GAVENDA Martin
53 GAVENDA Miroslav
54 NÔTA Štefan
55 LAJCHA Juraj
56 KARAS Juraj
57 KUBIŠ Lukáš
tim
Team Illuminate
61 TORRES Rodolfo
62 BÁRON Félix
64 KALF Steven
65 CASTIBLANCO Jorge
66 KIANI Aria
 
tim
krajinaCCC Development Team
71 PALUTA Michał
72 BROŽYNA Piotr
73 VALTER Attila
74 STOSZ Patryk
75 WALKOWIAK Kacper
76 PęKALA Piotr
77 ANIOLKOWSKI Stanislaw
tim
Lokosphinx
82 NOVIKOV Savva
83 SMIRNOV Alexandr
84 VDOVIN Alexander
85 NIKIFOROV Arseny
86 SVEŠNIKOV, Kiril
87 BARSOV Aleksandr
 
tim
Rusko
91 MANAKOV Viktor
92 ILCHENKO Vladimir
93 JEVTUŠENKO Alexander
95 TIKHONIN Evgenii
96 ROSTOVTSEV Sergei
97 SIDOROV Igor
tim
krajinaElkov - Author
101 BÁRTA Jan
102 HNÍK Karel
103 KUKRLE Michael
104 NEUMAN Dominik
105 OTRUBA Jakub
106 SCHLEGEL Michal
107 ZAHÁLKA Matěj
 
tim
Cycling Team Friuli
121 MILAN Jonathan
122 AMADIO Emanuele
123 PETRELLI Gabriele
124 BAIS Davide
125 DONEGà Matteo
126 FERRONATO Filippo
tim
krajinaTeam Novak
131 BALÁZSI Lóránt
132 BOBBO Riccardo
133 SANò Simone
134 MOLNÁR Gábor
135 FIORETTI Luca
136 DEMENTIEV Jegor
 
tim
Monkey Town–à Bloc CT
141 GAFFURINI Nicola
142 JANSSEN Adriaan
143 JONG Jeen de
144 MOLENAAR Alex
145 SANTORO Antonio
147 SLIK Ivar
tim
krajinaVoster ATS Team
151 GRABIS Mateusz
152 TACIAK Mateusz
153 KRAWCZYK Szymon
154 JANISZEWSKI Sylwester
155 STACHOWIAK Adam
156 PLUCIŇSKI Leszek
157 BANASZEK Adrian
 
tim
krajinaPannon Cycling Team
162 MÓRICZ Dániel
163 FORRAY András
164 OROSZ Gergő
165 FILUTÁS Viktor
166 SZABÓ Miklos
167 DINA Dániel
tim
krajinaPoľsko
171 DOMIN Krzysztof
172 NOCEN Adam
173 HONKISZ Adrian
174 MATUSIAK Sebastian
175 WARCHOL Bartosz
176 KISTOWSKI Kacper
177 DETKO Artur
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.