tim
krajinaSEG Racing Academy
1 MEEUS Jordi
2 DAINESE Alberto
3 ANTUNES Tiago
4 SCHELLING Ide
5 VAN TRICHT Stan
6 HARTLEY Adam
7 GROVES Kaden
12 MARECZKO Jakub
13 SCHÄR Michael
14 VAN KEIRSBULCK Guillaume
15 VAN HOOYDONCK Nathan
16 KOCH Jonas
17 WRIGHT Fred
 
21 HOORN Taco van der
22 JANSEN Amund
23 LEEZER Tom
24 EENKHOORN Pascal
25 MARTENS Paul
26 VAN POPPEL Danny
27 ROOSEN Timo
31 ACKERMANN Pascal
32 BURGHARDT Marcus
33 McCARTHY Jay
34 PFINGSTEN Christoph
36 SCHWARZMANN Michael
37 SELIG Rüdiger
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
41 ALLEGAERT Piet
42 WARLOP Jordi
43 NOPPE Christophe
44 PLANCKAERT Emiel
45 DELTOMBE Kevin
46 VAN HECKE Preben
47 WILLEMS Thimo
tim
krajinaWANTY - GOBERT CYCLING TEAM
51 DUPONT Timothy
52 BEULLENS Cédric
53 BAUGNIES Jérôme
54 DEVRIENDT Tom
55 MEURISSE Xandro
56 VANSPEYBROUCK Pieter
57 TRONDSEN Trond
 
tim
Wallonie-Bruxelles Development
61 PESTIAUX Yann
62 VANDEPITTE Nathan
63 DOPCHIE Félix
64 CASTRIQUE Jonas
65 FREHEN Jérémy
66 FONTAINE Emerson
67 REX Laurenz
tim
krajinaCORENDON - CIRCUS
71 RICKAERT Jonas
72 HANSEN Lasse
73 JANS Roy
74 CLÉ Brent
75 STALLAERT Joeri
76 VERGAERDE Otto
77 DE BONDT Dries
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
81 EARLE Nathan
82 CARISEY Clément
83 DEMPSTER Zak
84 MINALI Riccardo
85 EINHORN Itamar
86 PERRY Benjamin
87 VAN ASBROECK Tom
tim
krajinaTarteletto - Isorex
91 VAN DINGENEN Jordi
92 STOCKMAN Michiel
93 JOSEPH Thomas
94 SEFA Ylber
95 TZORTZAKIS Polychronis
96 VAN DEN BRANDE Julien
97 VANTOMME Maxime
 
tim
krajinaCibel
101 RELAES Jacob
102 EYSKENS Jeroen
103 DIELEMAN Michiel
104 MARCHAND Gianni
105 RAYMACKERS Cedric
106 REYNAERTS Wim
107 DEBRUYNE Glenn
tim
krajinaTeam Coop
111 AASVOLD Kristian
112 AALRUST Håkon
113 BLIKRA Erlend
114 HJEMSAETER Olav
115 LUNDER Eirik
116 ERIKSSON Jacob
117 BENDIXEN Louis
 
tim
krajinaMetec TKH Continental p/b Mantel
121 BAX Sjoerd
122 OTTEMA Rick
123 DEKKER David
124 DE KLEIJN Arvid
125 DOOL Jens van den
126 BERG Lars van den
127 LANGE Thijs de
tim
krajinaLeopard Pro Cycling
131 BURKE Jack
132 BELLE Bas van
133 KRIEGER Alexander
135 MAAS Jan
136 PONS Gaëtan
 
tim
Joker Fuel of Norway
141 FORFANG Ole
142 LUKKEDAHL Øivind
143 DAHL Herman
144 HOEM Bjørn
145 WAERENSKJOLD Søren
146 VANGSTAD Andreas
147 RÖINAS Fridtjof
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
151 RESELL Erik
152 KULSET Kristian
153 SKAARSETH Iver
154 HEGGÖ Andre
155 SAUGSTAD Lars
156 TRAEN Torstein
 
tim
Team Differdange-GeBa
161 DA SILVA Tiago
162 RÓZSA Balázs
163 PATTYN Jeroen
164 ANDERSSON Andreas
165 FRANZ Toni
166 MOL Wesley
167 PETELIN Jan
tim
Swiss Racing Academy
171 EGGENBERG Ruben
172 MÜLLER Reto
173 VOGEL Alex
174 LÜTOLF Yves
175 RÜEGG Lukas
176 PAUMANN Fabian
177 REUTIMANN Matthias
 
tim
EvoPro Racing
181 FEELEY Daire
182 MONK Cyrus
183 KONING Peter
184 MUDGWAY Luke
185 WHITEHOUSE Daniel
187 WIPPERT Wouter
tim
krajinaCanyon DHB p/b Bloor Homes
191 BOSTOCK Matthew
192 COLMAN Alex
193 PAGE Charles
194 DE BOCK Stijn
197 PATON Alex
 
tim
Vlasman Cycling Team
201 BEUKEBOOM Dion
202 STROETINGA Wim
203 HAVIK Yoeri
204 VAN ZIJL Melvin
205 WOLSINK Jelle
206 OTTEVANGER Bas
207 BOVENHUIS Jasper
tim
Alecto Cycling Team
211 BOSKE Kars ten
212 LINGEN Gerrie van
213 KOSTER Adne
214 SINTMAARTENSDIJK Daan
215 HOOGHIEMSTER René
217 PETERS Arne
 
tim
krajinaBEAT Cycling Club
221 BUDDING Martijn
222 ABRAHAM Daniel
223 COOLEN Yves
224 HAVIK Piotr
225 HOEYBERGHS Daan
226 LEWIS Adam
227 SEYE Guillaume
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.