Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Štartová listina Race Torquay 2020

1 BENNETT Sam
2 ARCHBOLD Shane
3 ALMEIDA João
4 CATTANEO Mattia
5 DEVENYNS Dries
6 KEISSE Iljo
7 MÖRKÖV Michael
11 McCARTHY Jay
12 BENEDETTI Cesare
13 LAAS Martin
16 SCHELLING Ide
17 SCHWARZMANN Michael
 
21 DOULL Owain
22 LAWLESS Christopher
23 ROWE Luke
24 SIVAKOV Pavel
25 STANNARD Ian
26 VAN BAARLE Dylan
32 DE GENDT Thomas
33 HANSEN Adam
34 HOLMES Matthew
35 KLUGE Roger
36 DIBBEN Jonathan
37 VAN DER SANDE Tosh
 
41 IMPEY Daryl
43 HOWSON Damien
44 BEWLEY Sam
45 SCHULTZ Nick
46 GROVES Kaden
47 SMITH Dion
51 DOCKER Mitchell
52 HALVORSEN Kristoffer
53 KEUKELEIRE Jens
54 MORTON Lachlan
55 POWLESS Neilson
56 RUTSCH Jonas
57 SCULLY Tom
 
61 PEDERSEN Mads
62 ELISSONDE Kenny
63 RIES Michel
64 LÓPEZ Juan
65 DE KORT Koen
66 REIJNEN Kiel
71 ARASHIRO Yukiya
72 NOVAK Domen
73 BUITRAGO Santiago
74 HALLER Marco
75 PERNSTEINER Hermann
76 PIBERNIK Luka
 
81 BOUCHARD Geoffrey
82 CHEVRIER Clément
83 DOMONT Axel
84 GASTAUER Ben
85 VENDRAME Andrea
86 WARBASSE Larry
91 ARMIRAIL Bruno
92 FRANKINY Kilian
93 DELAGE Mickaël
94 GUARNIERI Jacopo
95 LIENHARD Fabian
96 SARREAU Marc
97 SCOTSON Miles
 
101 HINDLEY Jai
102 POWER Robert
103 STORER Michael
104 DAINESE Alberto
105 KANTER Max
106 ANDERSEN Asbjorn
107 STORK Florian
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
112 ZABEL Rick
113 CATAFORD Alex
114 DOWSETT Alex
115 GOLDSTEIN Omer
116 RÄIM Mihkel
117 BOIVIN Guillaume
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
122 CONSONNI Simone
123 HAAS Nathan
124 LE TURNIER Mathias
125 MATHIS Marco
126 SABATINI Fabio
127 VANBILSEN Kenneth
131 ČERNÝ Josef
132 GESCHKE Simon
133 ROSSKOPF Joey
135 VAN KEIRSBULCK Guillaume
136 VENTOSO Francisco
137 WIŠNIOWSKI Lukasz
 
141 NIZZOLO Giacomo
142 GIBBONS Ryan
143 BATTISTELLA Samuele
144 WYSS Danilo
145 DE BOD Stefan
146 TILLER Rasmus
147 SUNDERLAND Dylan
tim
Team Bridgelane
151 CHRISTIE-JOHNSTON Alas
152 HILL Ben
153 JENNER Samuel
154 LINDORFF Tyler
155 PLOWRIGHT Jensen
156 TOOVEY Ayden
157 WHITE Nick
 
tim
krajinaAustrália
161 VON HOFF Steele
162 BENTON Thomas
163 TURNBULL Carter
164 LEAHY Conor
165 SLATTERY Godfrey
166 SCHULTZ Elliot
167 QUICK Blake
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
 

Diskusia

Diskusia neobsahuje príspevky.
 
Náš eshop