1 FUGLSANG Jakob
2 IZAGIRRE Ion
3 GRUZDEV Dmitrij
4 HOULE Hugo
5 PRONSKIY Vadim
7 STALNOV Nikita
11 TOLHOEK Antwan
12 HARPER Chris
13 HOFSTEDE Lennard
14 HOORN Taco van der
15 MARTENS Paul
16 LINDEMAN Bert-Jan
17 LEEZER Tom
 
21 HAIG Jack
22 NIEVE Mikel
23 AFFINI Edoardo
24 EDMONDSON Alex
25 BOOKWALTER Brent
26 ZEITS Andrej
27 KONYCHEV Alexander
31 SOLER Marc
32 MAS Enric
33 OLIVEIRA Nelson
34 PEDRERO Antonio
35 ARCAS Jorge
36 ROELANDTS Jürgen
37 MORA Sebastian
 
41 MARCZYŇSKI Tomasz
42 ARMÉE Sander
43 HOLMES Matthew
44 GOOSSENS Kobe
45 OLDANI Stefano
46 VANHOUCKE Harm
47 VAN GOETHEM Brian
52 BILBAO Pello
53 PADUN Mark
54 CARUSO Damiano
55 COLBRELLI Sonny
56 MOHORIČ Matej
57 TEUNS Dylan
 
61 DILLIER Silvan
62 NAESEN Lawrence
63 GOUGEARD Alexis
64 NAESEN Oliver
65 VANDENBERGH Stijn
66 VENTURINI Clément
71 DE LA CRUZ David
72 CONTI Valério
73 COVI Alessandro
74 MCNULTY Brandon
75 LAENGEN Vegard
77 RAVASI Edward
 
tim
krajinaCIRCUS - WANTY GOBERT
81 BAKELANTS Jan
82 VLIEGEN Loïc
83 OFFREDO Yoann
84 LAMMERTINK Maurits
85 PASQUALON Andrea
86 BELLICAUD Jérémy
87 DE PLUS Jasper
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
91 TERPSTRA Niki
92 SICARD Romain
93 SIMON Julien
94 COUSIN Jérôme
95 GAUDIN Damien
96 PETIT Adrien
97 VAN GESTEL Dries
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS
101 URBANO Carmelo
102 NICOLAU Joel
103 AULAR Orluis
104 CUADROS Álvaro
105 SERRANO Gonzalo
106 MARTÍN Sergio
107 CEPEDA Jefferson
tim
krajinaB&B HOTELS - VITAL CONCEPT
111 COQUARD Bryan
112 BOECKMANS Kris
113 DEBUSSCHERE Jens
114 MORICE Julien
115 RÉZA Kévin
116 SCHÖNBERGER Sebastian
117 VAN GENECHTEN Jonas
 
tim
krajinaALPECIN - FENIX
121 DE TIER Floris
123 JANSSENS Jimmy
124 THWAITES Scott
125 VERVAEKE Louis
126 WALSLEBEN Philipp
127 RIESEBEEK Oscar
tim
krajinaFUNDACIÓN - ORBEA
131 LOBATO Juan José
132 FERNÁNDEZ Rubén
133 ITURRIA Mikel
134 BIZKARRA Mikel
135 JUARISTI Txomin
136 AZURMENDI Ibai
137 ARANBURU Jokin
 
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
141 NOPPE Christophe
142 BOUDAT Thomas
143 GUERNALEC Thibault
144 JARRIER Benoit
145 OWSIAN Lukasz
146 DELAPLACE Anthony
147 VACHON Florian
tim
krajinaRIWAL READYNEZ CYCLING
151 ENGER Sondre
152 AASVOLD Kristian
153 LISSON Christoffer
154 LUNKE Sindre
155 QUAADE Rasmus
156 SHAW James
157 BUDDING Martijn
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
161 CAPIOT Amaury
162 DELTOMBE Kevin
163 PLANCKAERT Edward
164 SPRENGERS Thomas
165 VAN POUCKE Aaron
166 PLANCKAERT Emiel
167 WARLOP Jordi
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
171 ŠALUNOV Jevgenij
172 CANOLA Marco
173 KUZMIN Anton
174 VELASCO Simone
175 NIČ Artem
176 RIBALKIN Alexej
177 NEKRASOV Denis
 
tim
krajinaBURGOS - BH
181 CUBERO Jorge
182 GUERRERO Pablo
183 SMIT Willie
184 OSORIO Juan
185 RUBIO Diego
186 MADRAZO Ángel
187 CABEDO Óscar
tim
Bingoal-Wallonie Bruxelles
191 VANENDERT Jelle
192 LIETAER Eliot
193 MORTIER Julien
195 ROBEET Ludovic
196 SIX Franklin
 
tim
Equipo Kern Pharma
201 CASTRILLO Jaime
202 SANZ Enrique
203 MORENO Iván
204 PARRA José Félix
205 BERRADE Urko
206 ADRIÁ Roger
207 AGIRRE Jon
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.