1 KONRAD Patrick
2 MÜHLBERGER Gregor
3 SCHILLINGER Andreas
4 SCHWARZMANN Michael
5 ACKERMANN Pascal
6 SELIG Rüdiger
ISRAEL START-UP NATION
11 BRÄNDLE Matthias
12 BARBIER Rudy
13 BADILATTI Matteo
14 RÄIM Mihkel
15 SAGIV Guy
16 TUREK Daniel
NIPPO DELKO PROVENCE
21 GROSU Eduard
22 DE ROSSI Lucas
23 NAVARDAUSKAS Ramunas
24 NAKANE Hideto
25 ROCHAS Rémy
26 TRARIEUX Julien
VINI ZABÚ KTM
31 STACCHIOTTI Riccardo
32 BEVILACQUA Simone
33 TORTOMASI Leonardo
34 WACKERMANN Luca
35 BONGIORNO Manuel
36 BUSATO Matteo
BARDIANI CSF FAIZANE
41 COVILI Luca
42 DALLA VALLE Nicolas
43 FIORELLI Filippo
44 FILOSI Iuri
45 PELUCCHI Matteo
Team Novak
51 SANò Simone
52 DEMENTIEV Jegor
53 NOVÁK Carol-Eduard
54 RÓZSA Balázs
55 SZENTPÉTERI András
Giotti - Victoria
61 ZURLO Federico
62 JITARU Ciprian
63 GUARDINI Andrea
64 DIMA Emil
65 FILUTÁS Viktor
66 ONESTI Emanuele
À Bloc CT
71 VEEKENS Mel van der
72 SLIK Ivar
73 JANSSEN Adriaan
74 APPEL Stijn
75 WEULINK Meindert
76 JONG Jeen de
Akros - Excelsior - Thömus
81 DEVAUX Thomas
82 FROIDEVAUX Robin
83 DEBONS Antonie
84 CAPRON Rémi
85 THIÉBAUD Valère
86 ZOBRIST Manuel
Elkov - Kasper
91 SISR František
92 HNÍK Karel
93 BÁRTA Jan
94 KUKRLE Michael
95 SCHLEGEL Michal
96 ŤOUPALÍK Adam
Team Friuli ASD
101 BAIS Davide
102 FERRONATO Filippo
103 NESSLER Martin
104 PIETROBON Andrea
105 PETRELLI Gabriele
D'Amico - UM Tools
111 BRESCIANI Michael
112 RAGGIO Luca
113 RINALDI Nicholas
114 NESI Nicolas
115 MARTINELLI Ivan
116 GHIGINO Valter
Amore & Vita - Prodir
121 APPOLLONIO Davide
122 TIZZA Marco
123 ZULLO Antonio
124 MARCHESINI Riccardo
125 PETELIN Charly
126 MEUCCI Andrea
Mazowsze Serce Polski
131 KUREK Adrian
132 BANASZEK Adrian
133 BERNAS Paweł
134 RUTKIEWICZ Marek
135 PODLASKI Michał
136 PIASKOWY Emanuel
CCC Development Team
141 KELEMEN Petr
142 KRAWCZYK Szymon
143 GÓRAK Dominik
144 PęKALA Piotr
145 TRACZ Szymon
146 NOVIKOV Savva
Voster ATS Team
151 STOSZ Patryk
152 BROŽYNA Piotr
153 CIESLIK Pawel
154 STACHOWIAK Adam
155 GRABIS Mateusz
156 SYKALA Wojciech
Bike Aid
161 WOLF Justin
162 ENGELEN Adne van
163 BERGSTRÖM Erik
164 SCHNAPKA Matthias
165 CARSTENSEN Lucas
166 HÖLLER Nikodemus
Meridiana - Kamen Team
171 REBELLIN Davide
172 KALABA Dušan
173 MARENZI Lorenzo
174 BARAć Antonio
175 LOJEN Matia
176 MATEK Lovro
Work Service - Dynatek
181 TOTò Paolo
182 PUCCIONI Dario
183 COLOMBO Raul
184 BURCHIO Federico
185 SANTORO Antonio
186 ROTONDI Matteo
Team Sauerland NRW
191 ADAMIETZ Johannes
192 MÜNSTERMANN Per
193 HODAPP Johannes
194 KULBE Lars
195 GIEßELMANN Michel
196 KNOLLE Jon
Wibatech - Merx
201 PATERSKI Maciej
202 BUDIAK Anatolii
203 SZÓSTKA Pawel
204 BUDZINSKI Tomasz
205 BUDZINSKI Marcin
206 KUKLEWICZ Karol
Rumunsko
211 TVETCOV Sergej
212 CRISTA Daniel
213 PLESEA Valentin
214 BIDILICI Andrei
215 MARCU Adi
216 VAIDIAN Iustin-Ioan
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.