Adria Mobil
BRAJKOVIČ Janez
KATRAŠNIK Gasper
KUMP Marko
OMRZEL Aljaž
PER David
Arbö Headstart On - Fahrrad
HOPFGARTNER Paul
KOSTIHA Antonín
LANG Philip
OCHSENHOFER Peter
POLANSEK Eric
ASD Pedale Scaligero
BURATTI Nicolò
DI BENEDETTO Stefano
FAVRETTO Carlo
FRANCESCHINO Enrico
MOLNÁR Gábor
BARDIANI CSF FAIZANE
ALBANESE Vincenzo
BENFATTO Marco
LONARDI Giovanni
MAZZUCCO Fabio
TONELLI Alessandro
Team Friuli ASD
AIMONETTO Pietro
CARRETTA Riccardo
DEBIASI Andrea
DONEGà Matteo
MILAN Jonathan
Elkov - Kasper
KAŇKOVSKÝ Alois
NEUMAN Dominik
OTRUBA Jakub
ŤOUPALÍK Adam
ZAHÁLKA Matěj
Epronex - BSS Oil Team
DINA Dániel
GÖNCZY Gergő
OROSZ Gergő
SOLYMOSI Márton
VAS Balázs
General Store - Effegibi
BASEGGIO Matteo
ROCCHETTA Cristian
SMARZARO Daniel
TASCA Flavio
TOSIN Riccardo
Hrinkow Advarics Cycleang
BRANDLMEIER Stefan
HATZ Christopher
HOFER Andreas
LODERER Timon
RAPP Jonas
ISRAEL CYCLING ACADEMY
DAVIDZON Lahav
MILES Carson
OVETT Freddy
PERRY Benjamin
PLAMONDON Robin
Jumbo - Visma Development
BALLERSTEDT Maurice
DIJKE Mick van
GELEIJN Owen
HEßMANN Michael
KOOIJ Olav
KK Bled
DOBRAVEC Miha
DRAGAR Luka
PEKOVSEK Aljaz
VRHOVNIK Luka
ZALAR Gasper
KK Kranj
ČEMAŽAR Nik
ČOTAR Luka
DRINOVEC Matej
PRIMOŽIČ Jaka
REPŠE Uroš
Ľubľana - Gusto - Santic
FINKŠT Tilen
GROŠELJ Matic
KOROŠEC Rok
POTOČKI Viktor
SKOK Anze
Maglificio LB - Bibanese
DALLA POLA Riccardo
DE CARLO Giovanni
DI BERNARDO Nicolò
FURLAN Francesco
MATOS Antonio
Meblo Jogi Pro - Concrete
ČIBEJ Simon
GOVEKAR Matevž
JENKO Robert
PAVLIČ Marko
RUČIGAJ Žiga
Northwave - Cofiloc
BARZOTTO Andrea
LEONI Alberto
MÓRICZ Dániel
SCANDIUZZI Davide
VETTOREL Marco
NTT Continental Cycling
BROWN Connor
CHRISTENSEN Drew
ERIKSEN Frederik
LAVRIČ Martin
PRITZEN Marc
Slovensko
COMA Richard
LÍŠKA Andrej
MICHALIČKA Štefan
NAGY Simon
TYBOR Patrik
Slovinsko
ČERNE Gregor
JERMAN Žiga
KOSOVEL David
NOVAK Domen
TOPOLOVEC Matija
Sport.Land Niederösterreich
GRUBER Julian
KOLB Stefan
MUGERLI Matej
PAJEK Luka
SALTZMAN Jason
Team Colpack Ballan
BALDACCINI Davide
MASOTTO Giulio
MASOTTO Leandro
RASTELLI Luca
RIGATTI Tommaso
Team Felbermayr - Simplon Wels
BAJČ Andi
FORTIN Filippo
GROŠELJ Žiga
KRIZEK Matthias
RABITSCH Stefan
Team Vorarlberg Santic
GUÉRIN Alexis
KUEN Maximilian
MEILER Lukas
STÜSSI Colin
THALMANN Roland
Tirol KTM Cycling Team
BAYER Tobias
ENGELHARDT Felix
KIERNER Florian
STEINHAUSER Georg
WILDAUER Markus
Topforex Lapierre Pro Team
HONSA Frantisek
KLABOUCH Petr
PETRUŠ Jiří
ŘEPA Vojtěch
ŤOUPALÍK Jakub
Tufo - Pardus Prostějov
BABOR Daniel
BÁRTA Tomáš
ŘEHA Filip
STOČEK Bruno
TYRPEKL Karel
Voster ATS Team
BROŽYNA Piotr
FRANCZAK Pawel
JANISZEWSKI Sylwester
MURIAS Jakub
PARMA Krzysztof
Work Service - Dynatek
ADAMO Davide
COPPOLINO Nicolas
DORIGONI Jakob
GHISLANZONI Andrea
SACCON Mattia
WSA KTM Graz
AUER Daniel
GÖTZINGER Valentin
GRATZER Alexander
KABAS Maximilian
RITZINGER Felix
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.