tim
krajinaDukla Banská Bystrica
1 VLČÁK Martin
2 ROVDER Pavol
3 CULLY Ján
4 KUBIŠ Lukáš
5 BELLAN Juraj
6 HARING Martin
tim
krajinaMazowsze Serce Polski
11 KACZMAREK Jakub
12 BANASZEK Alan
13 PAWLAK Tobiasz
14 RUTKIEWICZ Marek
15 BANASZEK Norbert
16 DOMAGALSKI Karol
 
tim
Alfa - Sparta Club
21 NIELSEN Philip
22 KASTRANTAS Charalampos
23 VARRIAS Ioannis
24 KORTSIDAKIS Michail
25 PANIGYRAKIS Ioannis
26 TZORTZAKIS Polychronis
tim
Vino - Astana Motors
31 ASTAFJEV Stepan
32 OVSJANIKOV Alexandr
33 CHZHAN Igor
34 NIKITIN Matvej
35 FEDOROV Jevgenij
36 BRUSSENSKIY Gleb
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS
41 BALLESTEROS Miguel
42 SERRANO Javier
43 FOULON Dorian
44 MURGUIALDAY Jokin
45 HERNÁNDEZ Sergio
46 ABETXUKO Andoni
tim
CC Drag
51 DOBREV Denis
52 NIKOLOV Georgi
53 GEORGIEV Valentin
54 SUCHEV Mario
55 BECHKOV Aleks
56 LUMPAROV Georgi
 
tim
Delio Gallina - Colosio
61 BARONI Alessandro
62 MENEGALE Elia
63 PORTA Gabriele
64 BAUCE Davide
65 PONGILUPPI Matteo
66 SZőLLőSI Ferenc
tim
Holdsworth - Zappi
71 HOLLYMAN Mason
72 WRIGHT Paul
73 JOHNSTONE Calum
74 BAHR Christian
75 WOOD Reece
76 DOUBLE Paul
 
tim
Team KIBAG - CKT
83 JOLIDON Cédric
84 JOLIDON Nicola
85 HASLER Pavel
86 JOLIDON Luca
tim
Levski
91 PANCHEV Georgi
92 IVANOV Tsvetan
93 IVANOV Borislav
94 HRISTOV Svetozar
95 GEROGIEV Ivan
96 MINCHEV Dobromir
 
tim
Martigues SC - Payden
101 SALOMON Lucas
102 PAPANOV Martin
103 LEONIEN Alexandre
104 METGE Thomas
105 CLEMENT Jeremie
106 BERNARD Tristan
tim
Srbsko
111 DANILOVIČ Marko
112 STEFANOVIČ Stefan
113 ÐURIC Ðorde
114 VESELINOVIČ Dušan
115 KOLAŠINAC Admir
116 STOJNIć Veljko
 
tim
Nessebar-Vereia
121 HRISTOV Stefan
122 OGNYANOV Georgi
123 KOSTOV Yoan
124 RUSEV Teodor
125 ALEKSIEV Aleksandar
126 ANGELOV Lachezar
tim
Doltcini
131 CHOLAKOV Stanimir
132 POPOV Martin
133 LOUICHE Vincent
134 ALEKSANDROV Yasen
135 GRABCHEV Stanislav
 
tim
Hemus 1896
141 PETKOV Daniel
142 GECHEV Hristo
143 DYANKOV Denis
144 DYANKOV Nikolay
145 KOLEV Yoan
146 STANKOVIČ Marko
tim
Club de la Défense
151 KWIATKOWSKI Grzegorz
152 BOUSQUET Pascal
153 NOUVEAU Maxime
154 TAILLANDIER Axel
155 TERRIEN Valentin
156 KERVADEC Stevan
 
tim
krajinaNIPPO DELKO PROVENCE
161 OKA Atsushi
162 BARBIER Pierre
163 NAVARDAUSKAS Ramunas
164 EL FARES Julien
165 DE ROSSI Lucas
tim
Ukrajina
171 HRYNIV Vitaliy
172 GLADYSH Roman
173 VASYLIEV Maksim
174 SHCHERBAN Vladyslav
175 SMETANIUK Oleksander
 
tim
Hotel Tres Anclas
181 SORO Alejandro
182 LOPEZ Miquel
183 GOMEZ Josue
184 ALBIACH Adrian
185 GANDIA Jordi
tim
krajinaVoster ATS Team
191 STACHOWIAK Adam
192 SYKALA Wojciech
193 GRABIS Mateusz
194 CIESLIK Pawel
195 BROŽYNA Piotr
196 STOSZ Patryk
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.