me logo
po 24.8. rovinata etapa 09:00   ČASOVKA JUNIORIEK 25,6 km 1 Slovenka
po 24.8. rovinata etapa 10:25   ČASOVKA JUNIOROV 25,6 km 2 Slováci
po 24.8. rovinata etapa 12:00   ČASOVKA ŽIEN U23 25,6 km -----
po 24.8. rovinata etapa 13:10   ČASOVKA MUŽOV U23 25,6 km 1 Slovák
po 24.8. rovinata etapa 14:30   ČASOVKA ŽIEN ELITE 25,6 km -----
po 24.8. rovinata etapa 16:10   ČASOVKA MUŽOV ELITE
25,6 km 1 Slovák
st 26.8. zvlnena etapa 09:00   PRETEKY ŽIEN U23
82 km 3 Slovenky
st 26.8. zvlnena etapa 12:00   PRETEKY MUŽOV ELITE
177 km 6 Slovákov
št 27.8. zvlnena etapa 09:00   PRETEKY MUŽOV U23 136 km 6 Slovákov
št 27.8. zvlnena etapa 13:00   PRETEKY ŽIEN ELITE 109 km 2 Slovenky
pi 28.8. zvlnena etapa 09:00   PRETEKY JUNIORIEK
68 km 2 Slovenky
pi 28.8. zvlnena etapa 11:20   PRETEKY JUNIOROV 109 km 3 Slováci
pi 28.8. rovinata etapa 14:30   MIX TÍMOVÁ ČASOVKA
54 km -----
 
 

 
 
me profil casovka
profil časoviek, 343 nastúpaných metrov (© uec.ch)
 
 
me profil preteky
profil okruhu, jednotlivé kategórie idú rôzny počet kôl (© uec.ch)
 
 
Nominácia Slovenska na ME 2020:
 
Pondelok 24.8. od 09:00 - časovka junioriek
Nora Jenčušová (2002, Schwabik Cycling CEA)
 
Pondelok 24.8. od 10:25 - časovka juniorov
Filip Lohinský (2002, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Martin Svrček (2002, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Pondelok 24.8. od 13:10 - časovka mužov U23
Samuel Oros (1998, Cycling Academy Trenčín)
 
Pondelok 24.8. od 16:10 - časovka mužov Elite
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
 
Streda 26.8. od 09:00 - preteky žien U23
Laura Debnárová (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Petra Machálková (2000, Cycling Academy Trenčín)
Radka Paulechová (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Streda 26.8. od 12:00 - preteky mužov Elite
Martin Haring (1986, Dukla Banská Bystrica)
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Juraj Sagan (1988, Bora-hansgrohe)
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Erik Baška (1994, Bora-hansgrohe)
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
 
Štvrtok 27.8. od 09:00 - preteky mužov U23
Samuel Oros (1998, Cycling Academy Trenčín)
Martin Vlčák (1998, Dukla Banská Bystrica)
Adam Foltán (2000, Topforex - Lapierre)
Lukáš Kubiš (2000, Dukla Banská Bystrica)
Andrej Líška (2000, Cycling Academy Trenčín)
Štefan Michalička (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Štvrtok 27.8. od 13:00 - preteky žien Elite
Mariana Findrová (1985, CK Banská Bystrica)
Tereza Medveďová (1996, World Cycling Centre Team)
 
Piatok 28.8. od 09:00 - preteky junoriek
Nora Jenčušová (2002, Schwabik Cycling CEA)
Simona Záhorcová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
 
Piatok 28.8. od 11:20 - preteky juniorov
Filip Lohinský (2002, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Martin Svrček (2002, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Tobias Vančo (2002, ŠKC Dubnica nad Váhom)