Štartová listina Scheldeprijs 2021

tim
krajinaLOTTO SOUDAL
2 KLUGE Roger
3 FRISON Frederik
4 THIJSSEN Gerben
5 VERMEERSCH Florian
6 VAN DER SANDE Tosh
7 VAN MOER Brent
tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
11 SARREAU Marc
12 DEWULF Stan
13 DUVAL Julien
14 TOUZÉ Damien
15 JULLIEN Anthony
16 NAESEN Lawrence
17 VAN HOECKE Gijs
tim
krajinaASTANA - PREMIER TECH
21 BRUSSENSKIY Gleb
23 FEDOROV Jevgenij
24 GIDICH Jevgenij
25 GRUZDEV Dmitrij
26 PERRY Benjamin
27 ZACHAROV Arťom
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
31 ACKERMANN Pascal
32 LAAS Martin
33 POLITT Nils
34 SCHILLINGER Andreas
35 SCHWARZMANN Michael
36 SELIG Rüdiger
37 BURGHARDT Marcus
tim
krajinaCOFIDIS
42 ALLEGAERT Piet
43 CONSONNI Simone
44 BOHLI Tom
45 SAJNOK Szymon
46 VANBILSEN Kenneth
47 WALLAYS Jelle
51 BENNETT Sam
52 ARCHBOLD Shane
53 KEISSE Iljo
54 MÖRKÖV Michael
55 SÉNÉCHAL Florian
56 VAN LERBERGHE Bert
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
62 GUARNIERI Jacopo
63 DUCHESNE Antoine
64 ASKEY Lewis
65 SINKELDAM Ramon
66 LUDVIGSSON Tobias
67 KONOVALOVAS Ignatas
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
71 VAN POPPEL Danny
72 KREDER Wesley
73 MINALI Riccardo
74 HOORN Taco van der
75 VAN POPPEL Boy
76 KOCH Jonas
77 VANSPEYBROUCK Pieter
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
81 BARBIER Rudy
82 BIERMANS Jenthe
83 BOIVIN Guillaume
84 CIMOLAI Davide
85 HOFSTETTER Hugo
86 VAHTRA Norman
87 VAN ASBROECK Tom
tim
krajinaTEAM DSM
91 BOL Cees
92 ARNDT Nikias
93 DAINESE Alberto
94 UDEN Casper van
96 MÄRKL Niklas
97 SALMON Martin
tim
krajinaTEAM QHUBEKA ASSOS
101 NIZZOLO Giacomo
102 CAMPENAERTS Victor
103 CLAEYS Dimitri
104 HANSEN Lasse
105 STOKBRO Andreas
106 PELUCCHI Matteo
107 WALSCHEID Max
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
122 RICHEZE Maximiliano
123 GIBBONS Ryan
124 LAENGEN Vegard
125 OLIVEIRA Ivo
126 OLIVEIRA Rui
127 BYSTRÖM Sven
tim
krajinaALPECIN - FENIX
131 MERLIER Tim
132 TAMINIAUX Lionel
133 LEYSEN Senne
134 PHILIPSEN Jasper
135 RICHARDSON Alexandar
136 RICKAERT Jonas
137 DE BONDT Dries
tim
krajinaB&BHOTELS P/B KTM
141 COQUARD Bryan
142 DE BACKER Bert
143 LECROQ Jérémy
144 LEMOINE Cyril
145 MORICE Julien
146 MOZZATO Luca
147 VAN GENECHTEN Jonas
tim
krajinaBINGOAL - WB
151 DUPONT Timothy
152 ANIOLKOWSKI Stanisław
153 CASTRIQUE Jonas
154 DE BIE Sean
155 REX Laurenz
156 MENTEN Milan
157 VALLÉE Boris
tim
krajinaDELKO
161 GROSU Eduard
162 CARISEY Clément
163 JENSEN August
164 GONCALVES José
165 BARBIER Pierre
166 RAJOVIČ Dušan
167 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
tim
krajinaRALLY CYCLING
171 DE KLEIJN Arvid
172 CARPENTER Robin
173 COTE Pierre-André
174 DAL-CIN Matteo
175 DE VOS Adam
176 SHEFFIELD Magnus
177 ZUKOWSKY Nickolas
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
181 VERWILST Aaron
182 DE KETELE Kenny
183 MARIT Arne
184 WILLEMS Thimo
185 GHYS Robbe
186 VANHOOF Ward
187 WEEMAES Sasha
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
192 GRONDIN Donavan
193 LOUVEL Matis
194 RUSSO Clément
195 McLAY Daniel
196 NOPPE Christophe
197 WELTEN Bram
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
201 BONIFAZIO Niccolo
202 GAUDIN Damien
203 HAGEN Edvald Boasson
204 MAÍTRE Florian
205 MANZIN Lorrenzo
206 PETIT Adrien
207 VAN GESTEL Dries
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
211 HALVORSEN Kristoffer
212 JOHANSEN Julius
213 LARSEN Niklas
214 RODENBERG Frederik
215 SAUGSTAD Lars
216 URIANSTAD Martin
217 WAERENSKJOLD Søren
tim
krajinaBEAT Cycling Club
231 SCHIP Jan Willem van
232 BUDDING Martijn
233 BUGTER Luuc
234 MUSEEUW Stefano
235 HAVIK Piotr
236 HAVIK Yoeri
237 KOOISTRA Marten
tim
EvoPro Racing
241 VAN STAEYEN Michaël
242 BROWN Jonathan
243 EYSKENS Jeroen
244 NOLAN Sean
245 NISU Oskar
246 WALSH Ben
247 ZUCCO Vitor
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop