Štartová listina Banja Luka - Belehrad 2021

tim
krajinaMazowsze Serce Polski
1 BANASZEK Alan
2 BANASZEK Adrian
3 BERNAS Paweł
4 BROŽYNA Piotr
5 BUDZINSKI Marcin
6 KUREK Adrian
7 RÄIM Mihkel
tim
krajinaBARDIANI CSF FAIZANE
11 FIORELLI Filippo
12 GAROSIO Andrea
13 MARENGO Umberto
14 RIVERA Kevin
15 TONELLI Alessandro
16 VISCONTI Giovanni
17 ZOCCARATO Samuele
tim
Massi Vivo - Conecta
21 CASENY Rubén
22 COMIN Javier
23 JOLIDON Cédric
24 JOLIDON Luca
25 JOLIDON Nicola
tim
krajinaMaloja Pushbikers
31 SCHLACHTER Franz
32 BICHLMANN Daniel
33 DAVIS Corey
34 GALKA Michał
35 HEMING Miká
36 TAEBLING Paul
37 WOLLENBERG Tim
tim
krajinaVoster ATS Team
41 FRANCZAK Pawel
42 PARMA Krzysztof
43 STOSZ Patryk
44 GRABIS Mateusz
45 PATERSKI Maciej
46 REKITA Szymon
47 KRAWCZYK Szymon
tim
EvoPro Racing
51 NISU Oskar
52 RHIM Brendan
53 MONK Cyrus
54 O'LOUGHLIN Michael
55 EYSKENS Jeroen
56 BROWN Jonathan
57 VAN STAEYEN Michaël
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
61 ČANECKÝ Marek
62 TYBOR Patrik
63 CULLY Ján
64 KUBIŠ Lukáš
65 CHREN Martin
66 FOLTÁN Adam
67 VANČO Tobias
tim
Bulharsko
71 ANDREEV Yordan
72 RYUSTENOV Deniz
73 IVANOV Borislav
74 PAPANOV Martin
75 GENOV Nikolay
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
81 MARCHIORI Leonardo
82 PELIKÁN János
83 VENCHIARUTTI Nicola
84 PONOMAR Andrii
85 TAGLIANI Filippo
86 VIEL Mattia
87 JERMAN Žiga
tim
krajinaHrinkow Advarics Cycleang
101 KOLB Stefan
102 PAJEK Luka
103 SONNLEITNER Jonas
104 RAPP Jonas
105 EICHINGER Daniel
106 LODERER Timon
107 KONCZER Michael
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
111 PLANET Charles
112 BENHAMOUDA Mehdi
113 BRAND Sam
114 CLANCY Stephen
115 IRVINE Declan
116 PHIPPEN Logan
117 POLI Umberto
tim
krajinaBike Aid
121 HÖLLER Nikodemus
122 DEBESAY Mekseb
123 WOLF Justin
124 KÖNIG Marco
125 PAHLKE Jasper
126 CARSTENSEN Lucas
127 SCHNAPKA Matthias
tim
Čierna Hora
131 CEROVIC Goran
132 VUKCEVIC Danilo
133 GARDASEVIC Ivan
134 MILONJIC Slobodan
135 RADUNOVIC Aleksandar
136 TEPAVCEVIC Zoran
137 LAZAREVIC Milos
tim
Bosna a Hercegovina
141 SELIMOVIC Husein
142 KONDIC Marko
143 MAKSIMOVIC Sergej
144 LUKIC Sinisa
145 JOLDIC Aldin
146 AKRAP Dražen
tim
Srbsko
151 RAJOVIČ Dušan
152 DANILOVIČ Marko
153 ILIć Ognjen
154 KLISURIć Stevan
155 VESELINOVIČ Dušan
156 CATOVIC Nermin
157 DIVNIC Johan
tim
krajinaAdria Mobil
161 HORVAT Žiga
162 JARC Aljaž
163 KATRAŠNIK Gasper
164 OMRZEL Aljaž
165 PER David
166 PISKULE Žiga
tim
Giotti Victoria - Savini
171 DIMA Emil
172 SINZA Raul-Antonio
173 GUARDINI Andrea
174 ONESTI Emanuele
175 SIMION Paolo
176 YUSTRE Kristian
177 SZARKA Gergely
tim
krajinaSlovinsko
181 PRIMOŽIČ Jaka
182 ČEMAŽAR Nik
183 REPŠE Uroš
184 LAVRIČ Martin
185 ŽUMER Matic
186 JENKO Robert
187 ŠTAJNAR Mihael
tim
X-Speed United Continental
191 WIGGINS Doron
192 TEASDALE Joshua
193 DANIELS Simon
194 RAAS Jesse
195 MOL Wesley
196 BURTNIK Evan
tim
Macedónsko
201 LEFKOV Nikola
202 VANCHEVSKI Kristijan
203 PETRUSHEVSKI Andrej
204 VANCHEVSKI Viktor
205 STOJCEVSKI Bojan
206 PETRUSHEVSKI David
207 KUZMANOVSKI Goran
tim
Meridiana - Kamen Team
211 BARAć Antonio
212 KARIC Vedad
213 VRBANC Nikola
214 MARENZI Lorenzo
215 BEđIć Matija
tim
Vino - Astana Motors
221 OVSJANIKOV Alexandr
222 SEMENOV Alexandr
223 NIKITIN Matvej
224 PRONSKIY Daniil
225 ZHAPARULY Bauyrzhan
226 ŠTEIN Grigorij
227 DOSTIYEV Ilkham
tim
WSA KTM Graz
231 AUER Daniel
232 GRATZER Alexander
233 GÖTZINGER Valentin
234 MARBLER Stefan
235 SCHMIDBAUER Maximilian
236 RITZINGER Felix
237 SALZMANN Jodok
tim
krajinaMinsk Cycling Club
241 SOBAL Jauhenij
242 PIASETSKI Aliaksandr
243 CHARNIAUSKI Ivan
244 KUDRAVETS Artsiom
245 MARCHUK Dzianis
246 GRINKEVICH Mark
247 HARBACH Artsiom
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop