Štartová listina Okolo Maďarska 2021

tim
krajinaAdria Mobil
GLIVAR Gal
HOČEVAR Kristjan
JARC Aljaž
KATRAŠNIK Gasper
OMRZEL Aljaž
PER David
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
BAIS Mattia
CHIRICO Luca
MALUCELLI Matteo
MARCHIORI Leonardo
PELIKÁN János
VIEL Mattia
tim
krajinaASTANA - PREMIER TECH
BOARO Manuele
DE BOD Stefan
FEDOROV Jevgenij
MARTINELLI Davide
ROMO Javier
ZACHAROV Arťom
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
BAUHAUS Phil
BUITRAGO Santiago
HAUSSLER Heinrich
MADAN Adhmed
SIEBERG Marcel
WRIGHT Fred
tim
krajinaBINGOAL - WB
BLOUWE Louis
DE BIE Sean
DUPONT Timothy
HUYS Laurens
REX Laurenz
WIRTGEN Luc
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
LAAS Martin
MEEUS Jordi
PALZER Anton
SCHILLINGER Andreas
WANDAHL Frederik
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
AULAR Orluis
GARCIA Jhojan
GONZÁLEZ David
MARTÍN Sergio
MURGUIALDAY Jokin
NICOLAU Joel
tim
krajinaEOLO - KOMETA
DINA Márton
FANCELLU Alessandro
FETTER Erik
PACIONI Luca
RIVI Samuele
SEVILLA Diego
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
BOJEV Igor
CIMA Damiano
KUZNECOV Vjačeslav
RIKUNOV Petr
SCARONI Cristian
ŠALUNOV Jevgenij
tim
Giotti Victoria - Savini
DIMA Emil
FILUTÁS Viktor
GUARDINI Andrea
ONESTI Emanuele
SIMION Paolo
SZARKA Gergely
tim
krajinaMadarsko
HRENKÓ Norbert
KARL Ádám
OROSZ Gergő
PALUMBY Zsombor
RÓZSA Balázs
SZőLLőSI Ferenc
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
BARBIER Rudy
HERMANS Ben
HOFSTETTER Hugo
SCHMIDT Mads
VAN ASBROECK Tom
VANMARCKE Sep
tim
krajinaJUMBO - VISMA
DIJKE Mick van
HEßMANN Michael
KOOIJ Olav
LEEMREIZE Gijs
PLUIMERS Rick
TEUNISSEN Mike
tim
krajinaMazowsze Serce Polski
BANASZEK Alan
BANASZEK Norbert
BERNAS Paweł
BROŽYNA Piotr
KACZMAREK Jakub
KUREK Adrian
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
APERS Ruben
DE WILDE Gilles
MARIT Arne
VAN DEN BOSSCHE Fabio
VANHOOF Ward
WEEMAES Sasha
tim
krajinaTEAM BIKEEXCHANGE
BEWLEY Sam
COLLEONI Kevin
GROVES Kaden
HOWSON Damien
KONYCHEV Alexander
PEÁK Barnabas
tim
krajinaTEAM DSM
ANDERSEN Asbjorn
COMBAUD Romain
DONOVAN Mark
HAGA Chad
MÄRKL Niklas
VERMAERKE Kevin
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
BENHAMOUDA Mehdi
HENTTALA Joonas
KUSZTOR Péter
LOZANO David
PERON Andrea
PLANET Charles
tim
krajinaTREK - SEGAFREDO
EGHOLM Jakob
KAMP Alexander
LIEPIņŠ Emīls
QUARTERMAN Charlie
THEUNS Edward
TIBERI Antonio
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
HALVORSEN Kristoffer
JOHANSEN Julius
LARSEN Niklas
PRICE-PEJTERSEN Johan
RODENBERG Frederik
TRAEN Torstein
tim
krajinaVINI ZABÚ
BERTAZZO Liam
BEVILACQUA Simone
FRAPPORTI Marco
GRADEK Kamil
MARECZKO Jakub
ZARDINI Edoardo
tim
krajinaVoster ATS Team
FRANCZAK Pawel
GRABIS Mateusz
KRAWCZYK Szymon
PATERSKI Maciej
REKITA Szymon
STOSZ Patryk
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop