INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
11 DELACROIX Théo
12 DE PLUS Jasper
13 DE WINTER Ludwig
14 PLANCKAERT Baptiste
15 VAN MELSEN Kevin
16 VAN POPPEL Boy
17 VANSPEYBROUCK Pieter
ALPECIN - FENIX
21 TAMINIAUX Lionel
22 ANDERSON Edward
23 MEISEN Marcel
24 BAYER Tobias
25 DE VREESE Laurens
26 DE TIER Floris
27 PLANCKAERT Edward
LOTTO SOUDAL
31 CRAS Steff
32 GRIGNARD Sébastien
33 MONIQUET Sylvain
34 THIJSSEN Gerben
35 VERMEERSCH Florian
36 HOLMES Matthew
37 WELLENS Tim
Jumbo - Visma Development
41 BELLE Loe van
42 BOVEN Lars
43 DIJKE Tim van
44 ROOSEN Timo
45 BALLERSTEDT Maurice
46 TUUK Axel van der
47 VEENENDAAL Hidde van
TEAM ARKÉA - SAMSIC
51 CAPIOT Amaury
52 McLAY Daniel
53 WELTEN Bram
54 LOUVEL Matis
55 RUSSO Clément
56 PICHON Laurent
57 SWIFT Connor
BINGOAL - WB
61 ANIOLKOWSKI Stanisław
62 CASTRIQUE Jonas
63 PAQUOT Tom
64 ROBEET Ludovic
65 SUTER Joël
66 VALLÉE Boris
67 WIRTGEN Tom
UNO-X PRO TEAM
71 ABRAHAMSEN Jonas
72 ANDERSEN Idar
73 HULGAARD Morten
74 KULSET Kristian
75 WAERENSKJOLD Søren
76 URIANSTAD Martin
77 SLEEN Torjus
Tarteletto - Isorex
81 TEUGELS Lennert
82 D'HEYGERE Gil
83 SEFA Ylber
84 VAN DEN BRANDE Julien
85 JOSEPH Thomas
86 DE POORTER Maxime
87 VAN DE KERKHOVE Brent
BEAT Cycling Club
91 BOUTS Jordy
92 BUDDING Martijn
93 BUGTER Luuc
94 BURGER Sven
95 COOLEN Yves
96 HAVIK Piotr
97 KOOISTRA Marten
Canyon dhb SunGod
101 SCOTT Rob
102 SCOTT Jacob
103 BOSTOCK Matthew
104 TOWNSEND Rory
105 TULETT Daniel
106 CLAYTON Damien
107 MEIN Thomas
COFIDIS
111 LAPORTE Christophe
112 ALLEGAERT Piet
113 BOHLI Tom
114 CARVALHO André
115 DRÜCKER Jempy
116 VANBILSEN Kenneth
117 WALLAYS Jelle
AG2R CITROEN TEAM
121 DEWULF Stan
122 DUVAL Julien
123 JULLIEN Anthony
124 NAESEN Oliver
125 SARREAU Marc
126 TOUZÉ Damien
127 VAN HOECKE Gijs
Riwal Securitas Cycling
131 MAGNUSSON Kim
132 LIJKE Nick van der
133 ERIKSSON Lucas
134 KONGSTAD Tobias
135 QUAADE Rasmus
136 REINDERS Elmar
137 HANSEN Jesper
HAGENS BERMAN AXEON
141 BOURGOYNE Lucas
142 DRIZNERS Jarrad
143 GARRISON Michael
144 BARBOSA Diogo
145 JANISCH Samuel
146 JONES Simon
147 ANDRADE Pedro
Lvov Cycling Team
151 KOCKELMANN Raphaël
152 LAŠINIS Venantas
153 ROMBOUTS Seppe
154 FRANZ Toni
155 GONCALVES Bernardo
156 JANUŠKEVIČIUS Mantas
157 ROBINSON Oliver
Trinity Racing
161 HEALY Ben
162 TURNER Ben
163 GLOAG Thomas
164 CULVERWELL Sam
165 LAMPERTI Luke
166 WALKER Max
167 REES Oliver
X-Speed United Continental
181 ERNST Chris
182 TEASDALE Joshua
183 THILL Tom
184 WIGGINS Doron
185 MOL Wesley
186 BURTNIK Evan
187 DANIELS Simon
Xelliss - Roubaix Lille Métropole
191 ANTOMARCHI Julien
192 CENTRONE Ivan
193 DE WITTE Mathias
194 LEROUX Samuel
195 PICOUX Maximilien
196 URRUTY Maxime
197 VERMEULEN Emiel
Dukla Banská Bystrica
201 BELLAN Juraj
202 FOLTÁN Adam
203 ČANECKÝ Marek
204 TYBOR Patrik
205 VANCO Tobias
206 CULLY Ján
207 KUBIŠ Lukáš
Black Spoke Pro Cycling
211 FOUCHÉ James
212 KENCH Josh
213 MUDGWAY Luke
214 WHITE Xander
215 YATES Joel
216 CURRIE Logan
217 BATT Ethan
Groupama - FDJ Continentale
221 ASKEY Lewis
222 GERMANI Lorenzo
223 PAGE Hugo
224 PENHOET Paul
225 PITHIE Laurence
226 RAUGEL Antoine
227 THOMPSON Reuben
SEG Racing Academy
231 ZIJLAARD Maikel
232 KRUL Wessel
233 RASCH Jesper
234 CHROMY Kyle
235 DE POOTER Dries
236 VAN TRICHT Stan
237 HOOLE Daan
Development Team DSM
241 BITTNER Pavel
242 VANDENABEELE Henri
243 WILKSCH Hannes
244 NABERMAN Tim
245 REINDERINK Pepijn
246 LEIJNSE Enzo
247 UDEN Casper van
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.