Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Štartová listina Rhône-Alpes Isére Tour 2021

tim
krajinaFelbermayr - Simplon Wels
1 BAJČ Andi
2 BÖSCH Manuel
3 GROŠELJ Žiga
4 VERMEULEN Moran
5 TUREK Daniel
6 ZOIDL Riccardo
tim
krajinaBINGOAL - WB
11 WIRTGEN Tom
12 HUYS Laurens
13 MERTZ Rémy
14 SUTER Joël
15 VENNER Quentin
16 WIRTGEN Luc
tim
krajinaEQUIPO KERN PHARMA
21 NOVIKOV Savva
22 RUIZ Ibon
23 MÁRQUEZ Martí
24 JAIME Álex
25 AGIRRE Jon
26 MORENO Iván
tim
krajinaVINI ZABÚ
31 PEARSON Dan
32 BARTOLOZZI Andrea
33 ELZAKKER Wout van
34 IACCHI Alessandro
35 ZARDINI Edoardo
36 DI RENZO Andrea
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
41 BISOLTI Alessandro
42 CHIRICO Luca
43 RESTREPO Jhonatan
44 UMBA Abner
45 BAIS Mattia
46 JERMAN Žiga
tim
BHS - PL Beton Bornholm
51 BREGNHÖJ Mathias
52 BROGE Nils
53 RAHBEK Mads
54 TOUDAL Emil
55 GUDNITZ Joshua
56 HANSEN Marcus
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
61 BELLAN Juraj
62 TYBOR Patrik
63 CULLY Ján
64 KUBIŠ Lukáš
65 HARING Martin
66 ČANECKÝ Marek
tim
krajinaElkov - Kasper
71 BÁRTA Jan
72 ŤOUPALÍK Adam
73 SCHLEGEL Michal
74 KUKRLE Michael
75 NEUMAN Dominik
76 OTRUBA Jakub
tim
Groupama - FDJ Continentale
81 ASKEY Lewis
82 BALMER Alexandre
83 GERMANI Lorenzo
84 RAUGEL Antoine
85 THOMPSON Reuben
86 BERG Marijn van den
tim
krajinaIsrael Cycling Academy
91 BEN MOSHE Yuval
92 GOLDSTEIN Edo
93 LAHAV Omer
94 PLAMONDON Robin
95 HOLLYMAN Mason
96 JONES Taj
tim
krajinaMazowsze Serce Polski
101 BANASZEK Adrian
102 BERNAS Paweł
103 BROŽYNA Piotr
104 BUDZINSKI Tomasz
105 RÄIM Mihkel
106 STACHOWIAK Adam
tim
Metec - Solarwatt
111 BAX Sjoerd
112 BOUWMANS Dylan
113 LANGE Thijs de
114 DALEN Jason van
115 MARSMAN Tim
116 KOSTER Adne
tim
Team Qhubeka
121 ABREHA Negasi
122 MULUBERHAN Henok
123 CHRISTENSEN Drew
124 PRITZEN Marc
125 BONALDO Kevin
126 GUASCO Mattia
tim
krajinaSwiss Racing Academy
131 BALFOUR Stuart
132 LÜSCHER Damien
133 CHARRIN Aloïs
134 FROIDEVAUX Robin
135 MIFSUD Andréa
136 VOISARD Yannis
tim
Uno-X Dare Development Team
141 JOHANNESSEN Anders
142 CHARMIG Anthon
143 BRYNSRUD Magnus
144 JOHANSSON Oskar
145 LÖLAND Sakarias
146 AASHEIM Ludvig
tim
Bourg-en-Bresse Ain Cycling
151 GUILLOT Jocelyn
152 BRENANS Emile
153 PFRIMMER Arnaud
154 GOUAULT Pierre
155 JAMET Alexandre
156 PHILIBERT Aurelien
tim
AG2R Citroen U23
161 CHAUSSINAND Joris
162 DELPHIS Thomas
163 LAPEIRA Paul
164 PARET-PEINTRE Valentin
165 RETAILLEAU Valentin
166 TRASTOUR Loris
tim
Charvieu - Chavagneux IC
171 BALLABIO Giacomo
172 DEVAUX Thomas
173 ALMEIDA Pierre
174 BRAVARD Antoine
175 ROSIER Romain
176 KNECHT Noah
tim
Team Pro Immo Nicolas Roux
181 BENNETT Stéfan
182 ACOSTA Thomas
183 CASTELLARNAU Florent
184 PIJOURLET Louis
185 JOLIBERT Clément
186 LAUK Karl Patrick
tim
EC Saint-Étienne Loire
191 BOILEAU Léo
192 SANKMANN Joosep
193 KISKONEN Siim
194 LEBRETON Jacques
195 RICHARD Louis
196 SALVATORI Thomas
tim
VC Vaulx-en-Velin
201 VERCHER Matteo
202 GRAND Antoine
203 COSS Loris
204 FINÉ Gabin
205 SERRIERES Lucas
206 CHARCOSSET Romain
tim
VC Villefranche Beaujolais
211 JARNET Maxime
212 JOLY Thomas
213 QUEMERE Tao
214 JUILLARD Maximilien
215 TEGGART Matthew
216 VAN GUCHT Sten
tim
CR4C Roanne
221 BÉLANGER Florentin
222 BUFFIN Lois
223 GUIZIOU Mathieu
224 OOSTHUIZEN Jason
225 ROUSSEL Antoine
226 BRYANT Isaac
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop