Rhône-Alpes Isére Tour 2021 (2.2), 19. - 23. mája (776 km) - 30. ročník
1. | 19.5. | Charvieu-Chavagnieux | 136 km | Van den Berg | ||
2. | 20.5. | St Jean Soudain > Verpilliere | 167 km | Jolibert | ||
3. | 21.5. | St Exupery > Pusignan | 157 km | Bax | ||
4. | 22.5. | Roches Condrieu > St Maurice | 174 km | Toudal | ||
5. | 23.5. | Pressins > Crolles | 141 km | Bax |
Štartová listina | Dukla Banská Bystrica |
Dukla Banská Bystrica nastupuje v zostave Martin Haring, Patrik Tybor, Marek Čanecký, Ján Andrej Cully, Juraj Bellan a Lukáš Kubiš.
1. | 19.5. | Charvieu-Chavagnieux | 136 km | Van den Berg |
profil etapy, 1000 nastúpaných metrov (© alpesiseretour.com) |
Dukláci od stredy nastúpili na náročnom etapáku Rhône-Alpes Isére Tour, kde sa ukazuje aj forma silných vrchárov. Prvý deň bol krátky a rýchly, veď sa odjazdila za 48 km/h. Bola v znamení dvoch silných únikov, ktoré mali po desať pretekárov a pelotón s nimi bojoval. Aj keď ich došiel, na vetre to stálo odtrhnutie mnohých ľudí vrátane všetkých Duklákov okrem Lukáša Kubiša. Ten ako jediný ostal v balíku, ale špurt mu nevyšiel.
Vyhral Holanďan Marijn van den Berg, ktorého poznáme aj z pretekov Karpatských kuriérov, ktoré celkovo vyhral pred dvoma rokmi. Tento rok už vyhral GP Adria Mobil a jazdí aktuálne za kontinentálny tím Groupamy - FDJ. Etapy budú postupne náročnejšie.
Vyjadrenie Lukáša Kubiša (Dukla) |
"Dnešná etapa bola dosť hektická. Stále pelotónu robil problémy únik. V poslednom cieľovom okruhu sa to tímu z Mazowska podarilo zísť a šprintovalo sa. Ja som asi dvadsať pred cieľom musel meniť zadné koleso. V pohode som sa vrátil do pelotónu, lenže neustále sa išla lajna, takže bolo o to ťažšie sa pre mňa dostať dopredu. Do šprintu som sa nedostal. Nepodarilo sa mi vytvoriť si vhodnú pozíciu. Bol som jednoducho príliš vzadu." |
Výsledky | ||||||||
1. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 02:50:06 | 14 | ||||
2. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli Sidermec | 00:00 | 5 | ||||
3. | LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | 3 | ||||
4. | RÄIM Mihkel | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | |||||
5. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | |||||
6. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 |
38. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
106. | CANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 02:39 | ||
107. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 02:39 | ||
123. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 07:26 | ||
124. | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | 07:26 | ||
130. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 08:20 |
7. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
8. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
9. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 00:00 | ||
10. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 00:00 | ||
11. | TOUPALIK Adam | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
12. | KISKONEN Siim | EC Saint-Etienne Loire | 00:00 | ||
13. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
14. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli Sidermec | 00:00 | ||
15. | ASKEY Lewis | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
16. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:00 | ||
17. | JAIME Alex | Kern Pharma | 00:00 | ||
18. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 00:00 | ||
19. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 00:00 | ||
20. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
21. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 00:00 | ||
22. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 00:00 | ||
23. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
24. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
25. | KNECHT Noah | Charvieu-Chavagneux IC | 00:00 | ||
26. | CHRISTENSEN Drew | Team Qhubeka | 00:00 | ||
27. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli Sidermec | 00:00 | ||
28. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
29. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli Sidermec | 00:00 | ||
30. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
31. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
32. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
33. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
34. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
35. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
36. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
37. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
38. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
39. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
40. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
41. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
42. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
43. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 00:00 | ||
44. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
45. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 00:00 | ||
46. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
47. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 00:00 | ||
48. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
49. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
50. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
51. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 00:00 | ||
52. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
53. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
54. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
55. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 00:00 | ||
56. | JOHANSSON Oskar | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
57. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
58. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
59. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
60. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 00:00 | ||
61. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
62. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 00:00 | ||
63. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
64. | BÁRTA Jan | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
65. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
66. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
67. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 00:00 | ||
68. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
69. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
70. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
71. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
72. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 00:00 | ||
73. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 00:00 | ||
74. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
75. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli Sidermec | 00:00 | ||
76. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:00 | ||
77. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 00:00 | ||
78. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
79. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
80. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
81. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
82. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 00:00 | ||
83. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
84. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli Sidermec | 00:00 | ||
85. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 01:50 | ||
86. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:52 | ||
87. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 01:54 | ||
88. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 01:54 | ||
89. | SALVATORI Thomas | EC Saint-Etienne Loire | 02:35 | ||
90. | BANASZEK Adrian | Mazowsze Serce Polski | 02:35 | ||
91. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 02:35 | ||
92. | BELANGER Florentin | CR4C Roanne | 02:35 | ||
93. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 02:35 | ||
94. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 02:35 | ||
95. | GUIZIOU Mathieu | CR4C Roanne | 02:35 | ||
96. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 02:35 | ||
97. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 02:35 | ||
98. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 02:39 | ||
99. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:39 | ||
100. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:39 | ||
101. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 02:39 | ||
102. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:39 | ||
103. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 02:39 | ||
104. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 02:39 | ||
105. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 02:39 | ||
106. | CANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 02:39 | ||
107. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 02:39 | ||
108. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 02:39 | ||
109. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 02:39 | ||
110. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:39 | ||
111. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 02:39 | ||
112. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:39 | ||
113. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 02:39 | ||
114. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 02:39 | ||
115. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 02:39 | ||
116. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 02:39 | ||
117. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:39 | ||
118. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 02:39 | ||
119. | BRAVARD Antoine | Charvieu-Chavagneux IC | 02:39 | ||
120. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 02:39 | ||
121. | VAN GUCHT Sten | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:39 | ||
122. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 02:39 | ||
123. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 07:26 | ||
124. | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | 07:26 | ||
125. | OOSTHUIZEN Jason | CR4C Roanne | 07:26 | ||
126. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 07:26 | ||
127. | PIJOURLET Louis | Team Pro Immo Nicolas Roux | 07:29 | ||
128. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 08:20 | ||
129. | SANKMANN Joosep | EC Saint-Etienne Loire | 08:20 | ||
130. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 08:20 | ||
131. | ROSIER Romain | Charvieu-Chavagneux IC | 10:55 | ||
132. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 10:55 | ||
DNF | BEN MOSHE Yuval | BEN MOSHE Yuval | odstúpil | ||
OOT | BRYANT Isaac | BRYANT Isaac | limit | ||
OOT | BUFFIN Lois | BUFFIN Lois | limit | ||
OOT | CHARCOSSET Romain | CHARCOSSET Romain | limit | ||
DNF | LAHAV Omer | LAHAV Omer | odstúpil | ||
DNF | VAN ELZAKKER Wout | VAN ELZAKKER Wout | odstúpil |
2. | 20.5. | St Jean Soudain > Verpilliere | 167 km | Jolibert |
profil etapy, 2150 nastúpaných metrov (© alpesiseretour.com) |
Ani vo štvrtok to Slovákom nevyšlo. Do cieľa v prvej skupine neprišli. Akonáhle sa ocitli vzadu s domestikmi, tí nemali prečo robiť a strata rapídne narástla. Stratili päť a viac minút. Vyhral domáci pretekár Clément Jolibert z tímu Nicolasa Rouxa odkiaľ vyšiel nedávno aj Rémi Cavagna.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 04:02:31 | 7 | ||||
2. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | 3 | ||||
3. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | 1 | ||||
4. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | |||||
5. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | |||||
6. | ASKEY Lewis | Groupama-FDJ Conti | 00:00 |
69. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 05:32 | ||
99. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 07:15 | ||
114. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 09:30 | ||
127. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:25 | ||
133. | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | 12:25 | ||
134. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 12:25 |
7. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | ||
8. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
9. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
10. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
11. | TOUPALIK Adam | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
12. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
13. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
14. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
15. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
16. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
17. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | ||
18. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 00:00 | ||
19. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
20. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 00:00 | ||
21. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
22. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
23. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
24. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
25. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 00:00 | ||
26. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
27. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
28. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | ||
29. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
30. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
31. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 00:00 | ||
32. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
33. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
34. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
35. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
36. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
37. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
38. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
39. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 00:00 | ||
40. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
41. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
42. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
43. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
44. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 00:00 | ||
45. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 00:00 | ||
46. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 00:25 | ||
47. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:25 | ||
48. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 00:25 | ||
49. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 00:25 | ||
50. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 00:25 | ||
51. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 00:25 | ||
52. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:25 | ||
53. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:25 | ||
54. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:25 | ||
55. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 00:53 | ||
56. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 00:53 | ||
57. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 00:53 | ||
58. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 00:53 | ||
59. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:53 | ||
60. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 01:47 | ||
61. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:00 | ||
62. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 02:00 | ||
63. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 03:10 | ||
64. | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 03:10 | ||
65. | SALVATORI Thomas | EC Saint-Etienne Loire | 03:10 | ||
66. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 03:10 | ||
67. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 05:08 | ||
68. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 05:08 | ||
69. | KUBIS Lucas | Dukla Banská Bystrica | 05:32 | ||
70. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 05:32 | ||
71. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 05:32 | ||
72. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 05:35 | ||
73. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 05:35 | ||
74. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 05:35 | ||
75. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 05:35 | ||
76. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 05:35 | ||
77. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 05:35 | ||
78. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 05:35 | ||
79. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 05:35 | ||
80. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 05:35 | ||
81. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 05:35 | ||
82. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 05:35 | ||
83. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 05:35 | ||
84. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 05:35 | ||
85. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 05:35 | ||
86. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 05:35 | ||
87. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 05:35 | ||
88. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 05:35 | ||
89. | PIJOURLET Louis | Team Pro Immo Nicolas Roux | 05:35 | ||
90. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 05:35 | ||
91. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 05:35 | ||
92. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 05:35 | ||
93. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 05:35 | ||
94. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 05:35 | ||
95. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 05:35 | ||
96. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 05:35 | ||
97. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 07:15 | ||
98. | BELANGER Florentin | CR4C Roanne | 07:15 | ||
99. | CANECKY Marek | Dukla Banská Bystrica | 07:15 | ||
100. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 07:15 | ||
101. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 07:15 | ||
102. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 07:15 | ||
103. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 07:15 | ||
104. | JAIME Alex | Kern Pharma | 07:15 | ||
105. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 07:15 | ||
106. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 07:15 | ||
107. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 07:15 | ||
108. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 07:15 | ||
109. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 07:15 | ||
110. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 09:06 | ||
111. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 09:06 | ||
112. | JOHANSSON Oskar | Uno-X DARE DT | 09:27 | ||
113. | RÄIM Mihkel | Mazowsze Serce Polski | 09:27 | ||
114. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 09:30 | ||
115. | VAN GUCHT Sten | V.C.Villefranche Beaujolais | 11:47 | ||
116. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 11:47 | ||
117. | OOSTHUIZEN Jason | CR4C Roanne | 12:25 | ||
118. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 12:25 | ||
119. | BANASZEK Adrian | Mazowsze Serce Polski | 12:25 | ||
120. | GUIZIOU Mathieu | CR4C Roanne | 12:25 | ||
121. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 12:25 | ||
122. | CHRISTENSEN Drew | Team Qhubeka | 12:25 | ||
123. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | 12:25 | ||
124. | BRYANT Isaac | CR4C Roanne | 12:25 | ||
125. | KNECHT Noah | Charvieu-Chavagneux IC | 12:25 | ||
126. | BUFFIN Lois | CR4C Roanne | 12:25 | ||
127. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:25 | ||
128. | CHARCOSSET Romain | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 12:25 | ||
129. | SANKMANN Joosep | EC Saint-Etienne Loire | 12:25 | ||
130. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 12:25 | ||
131. | BRAVARD Antoine | Charvieu-Chavagneux IC | 12:25 | ||
132. | ROSIER Romain | Charvieu-Chavagneux IC | 12:25 | ||
133. | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | 12:25 | ||
134. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 12:25 | ||
135. | KISKONEN Siim | EC Saint-Etienne Loire | 12:25 | ||
. | |||||
. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 06:52:23 | 1 | ||||
2. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:04 | |||||
3. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:08 | |||||
4. | ASKEY Lewis | Groupama-FDJ Conti | 00:09 | |||||
5. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 00:09 | |||||
6. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:11 |
70. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 05:46 | ||
107. | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | 10:08 | ||
121. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 15:18 | ||
126. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 18:04 | ||
129. | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | 20:05 | ||
130. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 20:05 |
7. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 00:13 | ||
8. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:13 | ||
9. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:14 | ||
10. | TOUPALIK Adam | Elkov - Kasper | 00:14 | ||
11. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:14 | ||
12. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 00:14 | ||
13. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:14 | ||
14. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 00:14 | ||
15. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:14 | ||
16. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:14 | ||
17. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:14 | ||
18. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 00:14 | ||
19. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:14 | ||
20. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 00:14 | ||
21. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:14 | ||
22. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 00:14 | ||
23. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:14 | ||
24. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 00:14 | ||
25. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 00:14 | ||
26. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 00:14 | ||
27. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 00:14 | ||
28. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 00:14 | ||
29. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:14 | ||
30. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:14 | ||
31. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 00:14 | ||
32. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 00:14 | ||
33. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 00:14 | ||
34. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:14 | ||
35. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 00:14 | ||
36. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 00:14 | ||
37. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:14 | ||
38. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:14 | ||
39. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:14 | ||
40. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:39 | ||
41. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 00:39 | ||
42. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 00:39 | ||
43. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 00:39 | ||
44. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:39 | ||
45. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 01:07 | ||
46. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 01:07 | ||
47. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 01:07 | ||
48. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 01:07 | ||
49. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 02:01 | ||
50. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:06 | ||
51. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 02:08 | ||
52. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:13 | ||
53. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 02:49 | ||
54. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:53 | ||
55. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:53 | ||
56. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 02:53 | ||
57. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 03:14 | ||
58. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 03:18 | ||
59. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 03:18 | ||
60. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 03:18 | ||
61. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 03:18 | ||
62. | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 03:20 | ||
63. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 03:24 | ||
64. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 03:46 | ||
65. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 04:53 | ||
66. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 05:20 | ||
67. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 05:22 | ||
68. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 05:39 | ||
69. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 05:42 | ||
70. | KUBIS Lucas | Dukla Banská Bystrica | 05:46 | ||
71. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 05:49 | ||
72. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 05:49 | ||
73. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 05:49 | ||
74. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 05:49 | ||
75. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 05:49 | ||
76. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 05:49 | ||
77. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 05:49 | ||
78. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 05:49 | ||
79. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 05:49 | ||
80. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 05:49 | ||
81. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 05:49 | ||
82. | SALVATORI Thomas | EC Saint-Etienne Loire | 05:59 | ||
83. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 07:29 | ||
84. | JAIME Alex | Kern Pharma | 07:29 | ||
85. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 07:29 | ||
86. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 07:29 | ||
87. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 07:29 | ||
88. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 07:29 | ||
89. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 07:29 | ||
90. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 07:43 | ||
91. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 08:24 | ||
92. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 08:24 | ||
93. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 08:28 | ||
94. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 08:28 | ||
95. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 08:28 | ||
96. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 08:28 | ||
97. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 08:28 | ||
98. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 08:28 | ||
99. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 08:28 | ||
100. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 08:28 | ||
101. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 08:28 | ||
102. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 09:19 | ||
103. | RÄIM Mihkel | Mazowsze Serce Polski | 09:41 | ||
104. | JOHANSSON Oskar | Uno-X DARE DT | 09:41 | ||
105. | BELANGER Florentin | CR4C Roanne | 10:04 | ||
106. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 10:04 | ||
107. | CANECKY Marek | Dukla Banská Bystrica | 10:08 | ||
108. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 10:08 | ||
109. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 11:59 | ||
110. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 12:01 | ||
111. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | 12:33 | ||
112. | KISKONEN Siim | EC Saint-Etienne Loire | 12:39 | ||
113. | CHRISTENSEN Drew | Team Qhubeka | 12:39 | ||
114. | KNECHT Noah | Charvieu-Chavagneux IC | 12:39 | ||
115. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 12:39 | ||
116. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 13:15 | ||
117. | PIJOURLET Louis | Team Pro Immo Nicolas Roux | 13:18 | ||
118. | VAN GUCHT Sten | V.C.Villefranche Beaujolais | 14:40 | ||
119. | BANASZEK Adrian | Mazowsze Serce Polski | 15:14 | ||
120. | GUIZIOU Mathieu | CR4C Roanne | 15:14 | ||
121. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 15:18 | ||
122. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 15:18 | ||
123. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 15:18 | ||
124. | BRAVARD Antoine | Charvieu-Chavagneux IC | 15:18 | ||
125. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 15:49 | ||
126. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 18:04 | ||
127. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 18:24 | ||
128. | OOSTHUIZEN Jason | CR4C Roanne | 20:05 | ||
129. | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | 20:05 | ||
130. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 20:05 | ||
131. | SANKMANN Joosep | EC Saint-Etienne Loire | 20:59 | ||
132. | ROSIER Romain | Charvieu-Chavagneux IC | 23:34 | ||
133. | BRYANT Isaac | CR4C Roanne | 31:54 | ||
134. | CHARCOSSET Romain | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 32:55 | ||
135. | BUFFIN Lois | CR4C Roanne | 36:33 | ||
. | |||||
. |
3. | 21.5. | St Exupery > Pusignan | 157 km | Bax |
profil etapy, 1650 nastúpaných metrov (© alpesiseretour.com) |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 03:39:26 | 7 | ||||
2. | TOUPALIK Adam | Elkov - Kasper | 00:00 | 3 | ||||
3. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | 1 | ||||
4. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 00:00 | |||||
5. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | |||||
6. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 |
77. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 04:20 | ||
100. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 07:34 | ||
OOT | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | limit | ||
OOT | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | limit | ||
DNF | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
8. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
9. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
10. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
11. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 00:00 | ||
12. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
13. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 00:00 | ||
14. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
15. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | ||
16. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
17. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
18. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
19. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | ||
20. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
21. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:00 | ||
22. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
23. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 00:00 | ||
24. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
25. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
26. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
27. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 00:00 | ||
28. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
29. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 00:00 | ||
30. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
31. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 00:00 | ||
32. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 00:00 | ||
33. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
34. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
35. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
36. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 00:00 | ||
37. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
38. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 00:00 | ||
39. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | ||
40. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 00:00 | ||
41. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:00 | ||
42. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 00:00 | ||
43. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 00:00 | ||
44. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
45. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
46. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
47. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:56 | ||
48. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 00:56 | ||
49. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:56 | ||
50. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 00:59 | ||
51. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 00:59 | ||
52. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 00:59 | ||
53. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 00:59 | ||
54. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 00:59 | ||
55. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 00:59 | ||
56. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 00:59 | ||
57. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 00:59 | ||
58. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 00:59 | ||
59. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:59 | ||
60. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 00:59 | ||
61. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 02:12 | ||
62. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 02:12 | ||
63. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:19 | ||
64. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 02:21 | ||
65. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 02:21 | ||
66. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 02:22 | ||
67. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 02:22 | ||
68. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 02:22 | ||
69. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:22 | ||
70. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 03:04 | ||
71. | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 03:24 | ||
72. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 03:27 | ||
73. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 03:31 | ||
74. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 03:31 | ||
75. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 03:31 | ||
76. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 03:50 | ||
77. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 04:20 | ||
78. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 04:20 | ||
79. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 04:20 | ||
80. | JAIME Alex | Kern Pharma | 04:20 | ||
81. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 05:08 | ||
82. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 05:08 | ||
83. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 05:08 | ||
84. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 05:08 | ||
85. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 05:08 | ||
86. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 05:08 | ||
87. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 05:08 | ||
88. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 05:08 | ||
89. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 05:08 | ||
90. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 05:08 | ||
91. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 05:23 | ||
92. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 06:11 | ||
93. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 06:11 | ||
94. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:14 | ||
95. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 06:40 | ||
96. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 07:29 | ||
97. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 07:34 | ||
98. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 07:34 | ||
99. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 07:34 | ||
100. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 07:34 | ||
101. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 07:34 | ||
102. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 07:34 | ||
103. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 07:34 | ||
104. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 07:34 | ||
105. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 07:34 | ||
106. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:34 | ||
107. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 07:34 | ||
108. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 07:34 | ||
109. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 07:34 | ||
110. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 07:41 | ||
111. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 11:16 | ||
112. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 11:53 | ||
DNF | CULLY Ján Andrej
|
Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | BRAVARD Antoine | Charvieu-Chavagneux IC | odstúpil | ||
DNF | BUFFIN Lois | CR4C Roanne | odstúpil | ||
DNF | CHARCOSSET Romain | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | odstúpil | ||
DNF | KISKONEN Siim | EC Saint-Etienne Loire | odstúpil | ||
DNF | OOSTHUIZEN Jason | CR4C Roanne | odstúpil | ||
DNF | ROSIER Romain | Charvieu-Chavagneux IC | odstúpil | ||
DNF | RÄIM Mihkel | Mazowsze Serce Polski | odstúpil | ||
DNF | SANKMANN Joosep | EC Saint-Etienne Loire | odstúpil | ||
OOT | ASKEY Lewis | Groupama-FDJ Conti | limit | ||
OOT | BANASZEK Adrian | Mazowsze Serce Polski | limit | ||
OOT | BELANGER Florentin | CR4C Roanne | limit | ||
OOT | BRYANT Isaac | CR4C Roanne | limit | ||
OOT | ČANECKÝ Marek | Dukla Banská Bystrica | limit | ||
OOT | CHRISTENSEN Drew | Team Qhubeka | limit | ||
OOT | GUIZIOU Mathieu | CR4C Roanne | limit | ||
OOT | JOHANSSON Oskar | Uno-X DARE DT | limit | ||
OOT | KNECHT Noah | Charvieu-Chavagneux IC | limit | ||
OOT | PIJOURLET Louis | Team Pro Immo Nicolas Roux | limit | ||
OOT | SALVATORI Thomas | EC Saint-Etienne Loire | limit | ||
OOT | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | limit | ||
OOT | VAN GUCHT Sten | V.C.Villefranche Beaujolais | limit | ||
. | |||||
. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 10:31:44 | 1 | ||||
2. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:09 | |||||
3. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:09 | |||||
4. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:13 | |||||
5. | TOUPALIK Adam | Elkov - Kasper | 00:13 | |||||
6. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 00:14 |
79. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 10:11 |
7. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 00:16 | ||
8. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:18 | ||
9. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:18 | ||
10. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:19 | ||
11. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 00:19 | ||
12. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:19 | ||
13. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:19 | ||
14. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:19 | ||
15. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:19 | ||
16. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:19 | ||
17. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:19 | ||
18. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 00:19 | ||
19. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 00:19 | ||
20. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:19 | ||
21. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 00:19 | ||
22. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 00:19 | ||
23. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:19 | ||
24. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:19 | ||
25. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 00:19 | ||
26. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 00:19 | ||
27. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 00:19 | ||
28. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 00:19 | ||
29. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:19 | ||
30. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:19 | ||
31. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:19 | ||
32. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 00:44 | ||
33. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:44 | ||
34. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 00:44 | ||
35. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 00:44 | ||
36. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 01:18 | ||
37. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 01:40 | ||
38. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 02:06 | ||
39. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 02:08 | ||
40. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:11 | ||
41. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 02:13 | ||
42. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:38 | ||
43. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 02:41 | ||
44. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 02:54 | ||
45. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:58 | ||
46. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:58 | ||
47. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 02:58 | ||
48. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 03:29 | ||
49. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 03:34 | ||
50. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 04:22 | ||
51. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 04:22 | ||
52. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:37 | ||
53. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 04:50 | ||
54. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 04:58 | ||
55. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 05:26 | ||
56. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 05:27 | ||
57. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 05:27 | ||
58. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 05:42 | ||
59. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 05:54 | ||
60. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 05:54 | ||
61. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 06:43 | ||
62. | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 06:49 | ||
63. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 06:50 | ||
64. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 06:53 | ||
65. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 06:53 | ||
66. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 06:54 | ||
67. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:19 | ||
68. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 07:49 | ||
69. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 08:15 | ||
70. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 08:26 | ||
71. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 08:33 | ||
72. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 08:33 | ||
73. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 08:47 | ||
74. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 09:24 | ||
75. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 09:28 | ||
76. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 09:44 | ||
77. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 09:46 | ||
78. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 09:46 | ||
79. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 10:11 | ||
80. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 10:54 | ||
81. | JAIME Alex | Kern Pharma | 11:54 | ||
82. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 12:00 | ||
83. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 12:53 | ||
84. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 12:59 | ||
85. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 13:05 | ||
86. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 13:13 | ||
87. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 13:26 | ||
88. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 13:28 | ||
89. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 13:28 | ||
90. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 13:28 | ||
91. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 13:33 | ||
92. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 13:41 | ||
93. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 13:41 | ||
94. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 14:14 | ||
95. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 14:44 | ||
96. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 14:47 | ||
97. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 15:03 | ||
98. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 16:03 | ||
99. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 16:07 | ||
100. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 16:07 | ||
101. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 16:51 | ||
102. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 16:57 | ||
103. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 17:47 | ||
104. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 17:52 | ||
105. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 18:16 | ||
106. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 19:38 | ||
107. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | 20:12 | ||
108. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 20:31 | ||
109. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 21:02 | ||
110. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 22:49 | ||
111. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 22:57 | ||
112. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 25:43 | ||
. | |||||
. |
4. | 22.5. | Roches Condrieu > St Maurice | 174 km | Toudal |
profil etapy, 2250 nastúpaných metrov (© alpesiseretour.com) |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 04:17:48 | 7 | ||||
2. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 00:04 | 3 | ||||
3. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 00:04 | 1 | ||||
4. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 00:04 | |||||
5. | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:26 | |||||
6. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:44 |
84. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 07:22 | ||
99. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 13:38 |
7. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:44 | ||
8. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:44 | ||
9. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:44 | ||
10. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:44 | ||
11. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:44 | ||
12. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 00:44 | ||
13. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:31 | ||
14. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:31 | ||
15. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 02:31 | ||
16. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 02:31 | ||
17. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 02:31 | ||
18. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:35 | ||
19. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:35 | ||
20. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 02:35 | ||
21. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:35 | ||
22. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 02:35 | ||
23. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:35 | ||
24. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 02:35 | ||
25. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 02:35 | ||
26. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 02:35 | ||
27. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:35 | ||
28. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 02:35 | ||
29. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 02:35 | ||
30. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 02:35 | ||
31. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:35 | ||
32. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 02:35 | ||
33. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:35 | ||
34. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:35 | ||
35. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:35 | ||
36. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 02:35 | ||
37. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 02:35 | ||
38. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 02:35 | ||
39. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:35 | ||
40. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 02:35 | ||
41. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 02:35 | ||
42. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 02:35 | ||
43. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:35 | ||
44. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:35 | ||
45. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 02:35 | ||
46. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 02:35 | ||
47. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 02:35 | ||
48. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 02:35 | ||
49. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 02:35 | ||
50. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:35 | ||
51. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:35 | ||
52. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 02:35 | ||
53. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 02:35 | ||
54. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 02:35 | ||
55. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 02:35 | ||
56. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 02:35 | ||
57. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 02:35 | ||
58. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 02:35 | ||
59. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 02:35 | ||
60. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 02:35 | ||
61. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 02:35 | ||
62. | ŤOUPALÍK Adam | Elkov - Kasper | 02:35 | ||
63. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:35 | ||
64. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 02:35 | ||
65. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:35 | ||
66. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 02:35 | ||
67. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 02:35 | ||
68. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 02:35 | ||
69. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 02:35 | ||
70. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 02:35 | ||
71. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:35 | ||
72. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 02:35 | ||
73. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 02:35 | ||
74. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 02:35 | ||
75. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:35 | ||
76. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 03:44 | ||
77. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 03:44 | ||
78. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 03:44 | ||
79. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 05:30 | ||
80. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 05:54 | ||
81. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 07:12 | ||
82. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 07:12 | ||
83. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 07:22 | ||
84. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 07:22 | ||
85. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 07:22 | ||
86. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 07:22 | ||
87. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 07:22 | ||
88. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 13:38 | ||
89. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 13:38 | ||
90. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | 13:38 | ||
91. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 13:38 | ||
92. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 13:38 | ||
93. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 13:38 | ||
94. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 13:38 | ||
95. | JAIME Alex | Kern Pharma | 13:38 | ||
96. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 13:38 | ||
97. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 13:38 | ||
98. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 13:38 | ||
99. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 13:38 | ||
100. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 13:38 | ||
101. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 13:38 | ||
102. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 13:38 | ||
103. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 13:38 | ||
104. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 13:38 | ||
105. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 13:38 | ||
106. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 13:38 | ||
107. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 13:38 | ||
108. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 13:38 | ||
109. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 13:38 | ||
110. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 13:38 | ||
111. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 13:38 | ||
112. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 13:38 | ||
. | |||||
. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 14:50:19 | |||||
2. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 00:06 | |||||
3. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 00:15 | |||||
4. | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | 00:16 | |||||
5. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 00:16 | |||||
6. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 00:16 |
96. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 23:02 | ||
107. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 32:18 |
7. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 01:44 | ||
8. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 01:57 | ||
9. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 01:57 | ||
10. | ŤOUPALÍK Adam | Elkov - Kasper | 02:01 | ||
11. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 02:02 | ||
12. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:03 | ||
13. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 02:04 | ||
14. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 02:06 | ||
15. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:07 | ||
16. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 02:07 | ||
17. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:07 | ||
18. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:07 | ||
19. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:07 | ||
20. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 02:07 | ||
21. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:07 | ||
22. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 02:07 | ||
23. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 02:07 | ||
24. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 02:07 | ||
25. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 02:07 | ||
26. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:07 | ||
27. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 02:07 | ||
28. | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:07 | ||
29. | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 02:07 | ||
30. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 02:07 | ||
31. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 02:07 | ||
32. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:07 | ||
33. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:32 | ||
34. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 02:32 | ||
35. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:35 | ||
36. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 02:38 | ||
37. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 03:28 | ||
38. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 03:41 | ||
39. | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | 03:52 | ||
40. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 03:54 | ||
41. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 04:01 | ||
42. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 04:22 | ||
43. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 04:42 | ||
44. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 04:46 | ||
45. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 04:46 | ||
46. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 04:46 | ||
47. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 05:22 | ||
48. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 06:10 | ||
49. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 06:10 | ||
50. | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | 06:22 | ||
51. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:25 | ||
52. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 06:26 | ||
53. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 07:11 | ||
54. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 07:15 | ||
55. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 07:42 | ||
56. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 07:42 | ||
57. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 08:41 | ||
58. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 08:41 | ||
59. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 08:42 | ||
60. | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | 08:46 | ||
61. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:07 | ||
62. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 10:35 | ||
63. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 10:49 | ||
64. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 11:16 | ||
65. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 11:32 | ||
66. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 11:33 | ||
67. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 13:27 | ||
68. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 14:09 | ||
69. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 14:10 | ||
70. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 14:24 | ||
71. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 14:41 | ||
72. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 14:51 | ||
73. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 14:53 | ||
74. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 14:57 | ||
75. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 15:16 | ||
76. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 15:16 | ||
77. | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | 15:21 | ||
78. | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | 15:29 | ||
79. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 16:32 | ||
80. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 16:35 | ||
81. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 17:41 | ||
82. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 17:55 | ||
83. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 18:39 | ||
84. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 19:34 | ||
85. | PEARSON Daniel | Vini Zabú | 19:41 | ||
86. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 20:04 | ||
87. | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 20:16 | ||
88. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 20:50 | ||
89. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 21:06 | ||
90. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 21:24 | ||
91. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 21:24 | ||
92. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 21:26 | ||
93. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 22:15 | ||
94. | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | 22:37 | ||
95. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 22:37 | ||
96. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 23:02 | ||
97. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 23:22 | ||
98. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 23:45 | ||
99. | JAIME Alex | Kern Pharma | 24:45 | ||
100. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 25:50 | ||
101. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 26:04 | ||
102. | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 26:17 | ||
103. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 26:19 | ||
104. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 28:54 | ||
105. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 30:38 | ||
106. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 30:43 | ||
107. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 32:18 | ||
108. | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | 33:03 | ||
109. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 33:22 | ||
110. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 33:53 | ||
111. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 35:40 | ||
112. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 35:48 | ||
. | |||||
. |
5. | 23.5. | Pressins > Crolles | 141 km | Bax |
profil etapy, 3500 nastúpaných metrov (© alpesiseretour.com) |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 03:58:40 | 7 | ||||
2. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 00:00 | 3 | ||||
3. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 00:00 | 1 | ||||
4. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | |||||
5. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 00:00 | |||||
6. | ŤOUPALÍK Adam | Elkov - Kasper | 01:39 |
64. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
80. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 22:36 |
7. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 01:39 | ||
8. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:39 | ||
9. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 01:39 | ||
10. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 01:39 | ||
11. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 01:39 | ||
12. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 01:39 | ||
13. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 01:39 | ||
14. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 01:39 | ||
15. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:10 | ||
16. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 02:10 | ||
17. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 02:10 | ||
18. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 02:10 | ||
19. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 02:10 | ||
20. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 02:10 | ||
21. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 02:10 | ||
22. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 02:10 | ||
23. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 02:10 | ||
24. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:20 | ||
25. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 03:05 | ||
26. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 03:27 | ||
27. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:07 | ||
28. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 07:30 | ||
29. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:30 | ||
30. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 07:30 | ||
31. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:30 | ||
32. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 07:30 | ||
33. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:30 | ||
34. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 07:30 | ||
35. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:30 | ||
36. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 07:30 | ||
37. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 07:30 | ||
38. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 07:30 | ||
39. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 09:54 | ||
40. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 09:54 | ||
41. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 12:01 | ||
42. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 12:30 | ||
43. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 12:30 | ||
44. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 12:30 | ||
45. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 12:30 | ||
46. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 14:14 | ||
47. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 14:16 | ||
48. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 14:16 | ||
49. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 14:16 | ||
50. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 14:16 | ||
51. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 14:16 | ||
52. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 14:16 | ||
53. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 14:16 | ||
54. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 14:16 | ||
55. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 14:20 | ||
56. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 14:20 | ||
57. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 14:20 | ||
58. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 15:07 | ||
59. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 15:07 | ||
60. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 16:46 | ||
61. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 16:46 | ||
62. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 16:48 | ||
63. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 18:52 | ||
64. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
65. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 18:52 | ||
66. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 18:52 | ||
67. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 18:52 | ||
68. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 18:55 | ||
69. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 18:55 | ||
70. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 20:39 | ||
71. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 20:39 | ||
72. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 20:39 | ||
73. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 20:41 | ||
74. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 21:31 | ||
75. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 21:31 | ||
76. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 22:17 | ||
77. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 22:36 | ||
78. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 22:36 | ||
79. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 22:36 | ||
80. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 22:36 | ||
81. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 22:36 | ||
82. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 22:36 | ||
83. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 22:36 | ||
84. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 24:48 | ||
85. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 25:52 | ||
86. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 27:38 | ||
87. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 28:26 | ||
88. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 32:50 | ||
89. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 32:50 | ||
90. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 32:50 | ||
91. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 32:50 | ||
92. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 32:50 | ||
93. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 32:50 | ||
94. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 32:50 | ||
95. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 32:50 | ||
DNF | ACOSTA Thomas | Team Pro Immo Nicolas Roux | odstúpil | ||
DNF | ALMEIDA Pierre | Charvieu-Chavagneux IC | odstúpil | ||
DNF | BAJC Andi | Felbermayr - Simplon Wels | odstúpil | ||
DNF | BALLABIO Giacomo | Charvieu-Chavagneux IC | odstúpil | ||
DNF | GRAND Antoine | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | odstúpil | ||
DNF | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | odstúpil | ||
DNF | JAIME Alex | Kern Pharma | odstúpil | ||
DNF | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | odstúpil | ||
DNF | JERMAN Ziga | Androni Giocattoli-Sidermec | odstúpil | ||
DNF | JOLY Thomas | V.C.Villefranche Beaujolais | odstúpil | ||
DNF | KUKRLE Michael | Elkov - Kasper | odstúpil | ||
DNF | PATRICK LAUK Karl | Team Pro Immo Nicolas Roux | odstúpil | ||
DNF | PEARSON Daniel | Vini Zabú | odstúpil | ||
DNF | PFRIMMER Arnaud | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | odstúpil | ||
DNF | QUEMERE Tao | V.C.Villefranche Beaujolais | odstúpil | ||
DNF | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | odstúpil | ||
DNF | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
. | |||||
. |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | BAX Sjoerd | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 18:48:55 | |||||
2. | CHARMIG Anthon | Uno-X DARE DT | 01:58 | |||||
3. | OTRUBA Jakub | Elkov - Kasper | 02:02 | |||||
4. | AGIRRE Jon | Kern Pharma | 02:11 | |||||
5. | HUYS Laurens | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:11 | |||||
6. | VERMEULEN Moran | Felbermayr - Simplon Wels | 02:14 |
79. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 45:42 | ||
88. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 51:14 |
7. | BROZYNA Piotr | Mazowsze Serce Polski | 02:30 | ||
8. | ŤOUPALÍK Adam | Elkov - Kasper | 03:44 | ||
9. | BALMER Alexandre | Groupama-FDJ Conti | 03:45 | ||
10. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Uno-X DARE DT | 03:50 | ||
11. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 03:50 | ||
12. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Kasper | 03:50 | ||
13. | BALFOUR Stuart | Swiss Racing Academy | 03:50 | ||
14. | JOLIBERT Clément | Team Pro Immo Nicolas Roux | 04:11 | ||
15. | UMBA Santiago | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:31 | ||
16. | THOMPSON Reuben | Groupama-FDJ Conti | 04:46 | ||
17. | BENNETT Stefan | Team Pro Immo Nicolas Roux | 04:46 | ||
18. | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 04:52 | ||
19. | MÁRQUEZ Martí | Kern Pharma | 05:37 | ||
20. | DE LANGE Thijs | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 05:37 | ||
21. | BISOLTI Alessandro | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:18 | ||
22. | VERCHER Mattéo | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 07:00 | ||
23. | ZOIDL Riccardo | Felbermayr - Simplon Wels | 07:10 | ||
24. | ZARDINI Edoardo | Vini Zabú | 09:28 | ||
25. | RESTREPO Jhonatan | Androni Giocattoli-Sidermec | 09:37 | ||
26. | TUREK Daniel | Felbermayr - Simplon Wels | 09:41 | ||
27. | MORENO Ivan | Kern Pharma | 09:41 | ||
28. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 10:06 | ||
29. | BREGNHÖJ Mathias | BHS - PL Belton Bornholm | 10:14 | ||
30. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 11:21 | ||
31. | TOUDAL Emil | BHS - PL Belton Bornholm | 11:48 | ||
32. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 13:47 | ||
33. | BAIS Mattia | Androni Giocattoli-Sidermec | 13:59 | ||
34. | CASTELLARNAU Florent | Team Pro Immo Nicolas Roux | 14:12 | ||
35. | RAHBEK Mads | BHS - PL Belton Bornholm | 14:41 | ||
36. | DEVAUX Thomas | Charvieu-Chavagneux IC | 14:41 | ||
37. | HOLLYMAN Mason | Israel Cycling Academy | 14:44 | ||
38. | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 15:16 | ||
39. | VAN DEN BERG Marijn | Groupama-FDJ Conti | 16:04 | ||
40. | FISCHER AASHEIM Ludvig | Uno-X DARE DT | 16:15 | ||
41. | CHIRICO Luca | Androni Giocattoli-Sidermec | 16:31 | ||
42. | LÜSCHER Damian | Swiss Racing Academy | 17:56 | ||
43. | RICHARD Louis | EC Saint-Etienne Loire | 18:15 | ||
44. | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 18:23 | ||
45. | HAYLU ABREHA Negasi | Team Qhubeka | 18:50 | ||
46. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 20:30 | ||
47. | GUILLOT Jocelyn | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 20:34 | ||
48. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 21:03 | ||
49. | SANDER HANSEN Marcus | BHS - PL Belton Bornholm | 21:31 | ||
50. | NOVIKOV Savva | Kern Pharma | 22:02 | ||
51. | NEUMAN Dominik | Elkov - Kasper | 23:01 | ||
52. | BARTA Jan | Elkov - Kasper | 23:01 | ||
53. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 23:06 | ||
54. | VENNER Quentin | Bingoal Pauwels Sauces WB | 24:09 | ||
55. | BOUWMANS Dylan | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 24:47 | ||
56. | SUTER Joel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 25:15 | ||
57. | BRENANS Emile | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 26:08 | ||
58. | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 27:25 | ||
59. | BERNAS Pawel | Mazowsze Serce Polski | 29:17 | ||
60. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X DARE DT | 31:19 | ||
61. | LAU NYBORG BROGE Nils | BHS - PL Belton Bornholm | 31:36 | ||
62. | MARSMAN Tim | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 33:53 | ||
63. | GROSELJ Ziga | Felbermayr - Simplon Wels | 34:15 | ||
64. | LEBRETON Jacques | EC Saint-Etienne Loire | 35:08 | ||
65. | FINÉ Gabin | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 35:24 | ||
66. | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | 35:26 | ||
67. | GOUAULT Pierre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 35:31 | ||
68. | JONES Taj | Israel Cycling Academy | 36:07 | ||
69. | BOSCH Manuel | Felbermayr - Simplon Wels | 36:32 | ||
70. | JAMET Alexandre | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 36:54 | ||
71. | RUIZ Ibon | Kern Pharma | 37:04 | ||
72. | PLAMONDON Robin | Israel Cycling Academy | 38:24 | ||
73. | JUILLARD Maximilian | V.C.Villefranche Beaujolais | 39:00 | ||
74. | KOLLER LÖLAND Sakarias | Uno-X DARE DT | 39:20 | ||
75. | CHAUSSINAND Joris | AG2R Citroën U23 Team | 42:11 | ||
76. | COSS Loris | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 44:04 | ||
77. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 45:03 | ||
78. | KOSTER Adne | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 45:30 | ||
79. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 45:42 | ||
80. | LAPEIRA Paul | AG2R Citroën U23 Team | 47:03 | ||
81. | RETAILLEAU Valentin | AG2R Citroën U23 Team | 47:25 | ||
82. | TRASTOUR Loris | AG2R Citroën U23 Team | 47:47 | ||
83. | BOILEAU Léo | EC Saint-Etienne Loire | 47:50 | ||
84. | DELPHIS Thomas | AG2R Citroën U23 Team | 48:10 | ||
85. | GUDNITZ Joshua | BHS - PL Belton Bornholm | 48:14 | ||
86. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 49:04 | ||
87. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 49:54 | ||
88. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 51:14 | ||
89. | RAUGEL Antoine | Groupama-FDJ Conti | 54:01 | ||
90. | PHILIBERT Aurélien | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 54:36 | ||
91. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 55:09 | ||
92. | PRITZEN Marc | Team Qhubeka | 55:31 | ||
93. | SERRIERES Lucas | Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | 56:31 | ||
94. | VAN DALEN Jason | Metec - Solarwatt p/b Mantel | 58:58 | ||
95. | ROUSSEL Antoine | CR4C Roanne | 01:03:32 | ||
. | |||||
. |