Štartová listina Euro Shop Elfstedenronde 2021

tim
À Bloc CT
APPEL Stijn
DAEMEN Stijn
DEL GROSSO Bodi
HUENDERS Lance
JANSSEN Adriaan
LOOHUIS Lars
LUIJK André
tim
krajinaALPECIN - FENIX
DE VREESE Laurens
MEISEN Marcel
MERLIER Tim
PHILIPSEN Jasper
POEL David van der
VAN KEIRSBULCK Guillaume
VERMOTE Julien
tim
krajinaB&BHOTELS P/B KTM
BACKAERT Frederik
BAGIOLI Nicola
CAM Maxime
HIVERT Jonathan
LIETAER Eliot
MORICE Julien
MOZZATO Luca
tim
Baloise Trek Lions
AERTS Thijs
BEKAERT Yenti
HUYBS Ward
LEDEGEN Dietmar
MARIEN Daan
MERCKX Niels
NYS Thibau
tim
krajinaBEAT Cycling Club
BOUTS Jordy
BUDDING Martijn
BUGTER Luuc
COOLEN Yves
HAVIK Piotr
MUSEEUW Stefano
SCHIP Jan Willem van
tim
krajinaBINGOAL - WB
CASTRIQUE Jonas
DE BIE Sean
MERTZ Rémy
PAASCHENS Mathijs
REX Laurenz
SUTER Joël
WIRTGEN Tom
tim
Black Spoke Pro Cycling
CURRIE Logan
FOUCHÉ James
MUDGWAY Luke
ORAM James
SEXTON Tom
WATTS Kiaan
YATES Joel
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
BENEDETTI Cesare
LAAS Martin
SCHELLING Ide
SCHILLINGER Andreas
SELIG Rüdiger
BALLERINI Davide
HONORÉ Mikkel
LAMPAERT Yves
MÖRKÖV Michael
ŠTYBAR Zdeněk
VAN LERBERGHE Bert
tim
EvoPro Racing
BROWN Jonathan
EYSKENS Jeroen
FONT Bernat
MONK Cyrus
NISU Oskar
RHIM Brendan
WALSH Ben
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
DE GENDT Aimé
DE PLUS Jasper
DE WINTER Ludwig
KOCH Jonas
PASQUALON Andrea
VAN POPPEL Boy
VAN POPPEL Danny
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
BARBIER Rudy
BIERMANS Jenthe
BOIVIN Guillaume
VAN ASBROECK Tom
VANMARCKE Sep
ZABEL Rick
tim
krajinaJUMBO - VISMA
BOUWMAN Koen
DEKKER David
DIJKE Mick van
EENKHOORN Pascal
GROENEWEGEN Dylan
HARPER Chris
KOOIJ Olav
tim
krajinaLOTTO SOUDAL
DE BUYST Jasper
FRISON Frederik
GOOSSENS Kobe
GRIGNARD Sébastien
SWEENY Harry
VANHOUCKE Harm
VERMEERSCH Florian
tim
Metec - Solarwatt
BOKHOVEN Ramon van
BOUWMANS Dylan
HOHMANN Lars
MARSMAN Tim
MIJNSBERGEN Thomas
OTTEMA Rick
VRIES Hartthijs de
tim
Riwal Securitas Cycling
ERIKSSON Lucas
HANSEN Jesper
KONGSTAD Tobias
LIJKE Nick van der
LINDEMAN Adrie
MAGNUSSON Kim
REINDERS Elmar
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
APERS Ruben
COLMAN Alex
DE PESTEL Sander
GHYS Robbe
REYNDERS Jens
WARLOP Jordi
WEEMAES Sasha
tim
SwiftCarbon Pro Cycling
BRAYBROOKE Alexander
LAMB Ross
LATHAM Chris
MCLAUGHLIN Mitchell
O'MAHONY Darragh
PETERS Alex
TURNER Andy
tim
krajinaTarteletto - Isorex
DE BOCK Stijn
DE DECKER Alfdan
GOEMAN Andreas
JOSEPH Thomas
MARCHAND Gianni
VAN BREUSSEGEM Elias
WOUTERS Enzo
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
CAPIOT Amaury
GRONDIN Donavan
LOUVEL Matis
McLAY Daniel
NOPPE Christophe
PAJUR Markus
WELTEN Bram
tim
krajinaTEAM DSM
ANDERSEN Asbjorn
ARNDT Nikias
DAINESE Alberto
MÄRKL Niklas
NABERMAN Tim
STORK Florian
UDEN Casper van
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
CLANCY Stephen
HENTTALA Joonas
IRVINE Declan
KUSZTOR Péter
PERON Andrea
PHIPPEN Logan
PLANET Charles
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
BONIFAZIO Niccolo
LAWLESS Christopher
MAÍTRE Florian
PETIT Adrien
SOUPE Geoffrey
TERPSTRA Niki
VAN GESTEL Dries
tim
X-Speed United Continental
BURTNIK Evan
DANIELS Simon
ERNST Chris
NORDEMANN Daniel
RAAS Jesse
TEASDALE Joshua
WIGGINS Doron
tim
krajinaXelliss - Roubaix Lille Métropole
DE WITTE Mathias
DENIS Thomas
LEROUX Samuel
LEVASSEUR Jordan
PICOUX Maximilien
TABELLION Valentin
VERMEULEN Emiel
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop