Štartová listina Arctic Race of Norway 2021

tim
krajinaNórsko
1 KRISTOFF ALEXANDER
2 BYSTRÖM SVEN
3 DREGE ANDRÉ
4 HOLSTAD LUDVIK
5 HOLTER ÅDNE
6 LEKNESSUND ANDREAS
tim
krajinaASTANA - PREMIER TECH
11 FELLINE FABIO
12 BATTISTELLA SAMUELE
13 BRUSSENSKIY GLEB
14 BOD STEFAN DE
15 GIDICH YEVGENIY
16 PERRY BENJAMIN
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
21 BARGUIL WARREN
22 NOPPE CHRISTOPHE
23 PICHON LAURENT
24 RIOU ALAN
25 RUSSO CLÉMENT
26 WELTEN BRAM
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
31 HERMANS BEN
32 BARBIER RUDY
33 BERWICK SEBASTIAN
34 SAGIV GUY
35 VAN ASBROECK TOM
36 ZABEL RICK
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
41 HOELGAARD MARKUS
42 RESELL ERIK
43 SLEEN TORJUS
44 TRAEEN TORSTEIN
45 WAERENSKJOLD SÖREN
46 WAERSTED SYVER
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
51 EIKING ODD
52 DE GENDT AIMÉ
53 DEVRIENDT TOM
54 PLANCKAERT BAPTISTE
55 POPPEL BOY VAN
56 POPPEL DANNY VAN
tim
krajinaB&BHOTELS P/B KTM
61 COQUARD BRYAN
62 DE BACKER BERT
63 DEBUSSCHERE JENS
64 GAUTIER CYRIL
65 HIVERT JONATHAN
66 MORICE JULIEN
tim
Team TotalEnergies
71 HAGEN EDVALD BOASSON
72 BURGAUDEAU MATHIEU
73 FERRON VALENTIN
74 RODRÍGUEZ CRISTIAN
75 TERPSTRA NIKI
76 VAN GESTEL DRIES
tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
81 NAESEN OLIVER
82 DEWULF STAN
83 DUVAL JULIEN
84 GOUGEARD ALEXIS
85 NAESEN LAWRENCE
86 VENTURINI CLÉMENT
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
91 LAAS MARTIN
92 BAŠKA ERIK
93 SAGAN JURAJ
94 SCHILLINGER ANDREAS
95 SELIG RÜDIGER
tim
krajinaCOFIDIS
101 LAFAY VICTOR
102 CHAMPION THOMAS
103 DRÜCKER JEMPY
104 HAAS NATHAN
105 CARVALHO ANDRÉ
106 ZINGLE AXEL
tim
Team Qhubeka NextHash
111 MULUBERHAN HENOK
112 CLAEYS DIMITRI
113 COATI LUCA
114 TANFIELD HARRY
115 VACEK KAREL
tim
krajinaALPECIN - FENIX
121 VAKOČ PETR
122 JANSSENS JIMMY
123 MEISEN MARCEL
124 PETRUŠ LUBOMÍR
125 RIESEBEEK OSCAR
126 WALSLEBEN PHILIPP
tim
krajinaDELKO
131 FEDELI ALESSANDRO
132 DELETTRE ALEXANDRE
133 GROSU EDUARD
134 PRADES EDU
135 RAJOVIć DUŠAN
136 TRARIEUX JULIEN
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
141 REYNDERS JENS
142 BEULLENS CÉDRIC
143 COLMAN ALEX
144 DE PESTEL SANDER
145 MARIT ARNE
146 VANHOOF WARD
tim
krajinaBINGOAL - WB
151 LIVYNS ARJEN
152 DESAL CÉRIEL
153 DE BIE SEAN
154 MERTZ RÉMY
155 PEYSKENS DIMITRI
156 WIRTGEN LUC
tim
krajinaBURGOS - BH
161 PEŇALVER MANUEL
162 ALVAREZ RODRIGO
163 EZQUERRA JESúS
164 FUENTES ÁNGEL
165 ORTS FELIPE
166 SÁNCHEZ PELAYO
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
171 LOBATO JUAN JOSÉ
172 ANGULO ANTONIO
173 AZPARREN XABIER
174 GOIKOETXEA PEIO
175 SOTO ANTONIO
tim
Team Coop - Hitec Products
181 DVERSNES FREDRIK
182 AASVOLD KRISTIAN
183 ERIKSSON JACOB
184 GUDMESTAD TORD
185 LUNDER EIRIK
186 VABÖ TORE
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop