Poľsko
11 PAPIERSKI Damian
12 SMRECZEK Kacper
13 SZYMACHA Kamil
14 DOMIN Krzysztof
15 KALINOWSKI Michal
Slovensko
21 NAGY Simon
22 LOHINSKÝ Filip
23 LÍŠKA Andrej
24 VRABEL Radovan
25 VANČO Tobias
Maďarsko
31 SZIJARTO Zeteny
32 HRENKO Norbert
33 LEPOLD Zoltan Antal
34 NAGY Bendeguz Matyas
35 HLAVATHY Benedek
Česko
41 KOPELENT David
42 ČEKAL Josef
43 KMÍNEK Vojtěch
44 KŘENEK Adam
45 VOLTR Martin
Rakúsko
51 HAJEK Alexander
52 HOFBAUER Philipp
53 MESSNER Martin
54 PUTZ Sebastian
55 SCHMIDBAUER Maximilian
BARDIANI CSF FAIZANE
71 MARCELLUSI Martin
72 MARTINELLI Alessio
73 NIERI Alessio
74 PELLIZZARI Giulio
75 PINARELLO Alessandro
Novo Nordisk Development
81 SMITH Nathan
82 WATTELLE Celestin
83 COLLADON Jacopo
84 EVANS Louis
85 GODTS Kobe
ATT Investments
91 HEMING Mika
92 CAMRDA Karel
93 KAŠPAR Jan
94 STRÁNSKY Matej
95 ROTTER Michal
Cycling Team Friuli ASD
101 BURATTI Nicolo
102 DEBIASI Andrea
103 DE CASSAN Davide
104 MIHOLJEVIC Fran
105 STOCKWELL Oliver
HRE Mazowsze Serce Polski
111 GIERYK Kacper
112 MODZELEWSKI Jan
113 RADOSZ Maksymilian
114 OSKO Milosz
115 POMORSKI Michal
Cycling Team Kranj
121 ZIHERL Luka
122 VOVK Jaka
123 JEROMEL Vid
124 TURKULOV Luka
125 CERNE Andrej
Premier Tech U23 Project
131 CARPENTIER Florian
132 JULIEN Matisse
133 JUNEAU Francis
134 MILES Carson
135 RIVARD Nicolas
Sensa - Kanjers voor Kanjers CT
141 DEELSTRA Huub
143 TEN BOSKE Kars
144 HEZEMAN Rick
145 LUBBERS Christiaan
146 VAN HOORN Mart
KS Pogon Mostostal Pulawy
161 SEDZIELEWSKI Michal
162 MACIEJUK Kacper
163 ZAREBSKI Marcin
164 CHMIELEWSKI Ignacy
165 ZUREK Jakub
Jegg-DJR Academy
171 VAN DEN BROEK Frank
172 DE JONG Nino
173 MAAS Marijn
174 PIJNENBURG Sven
175 RASENBERG Martijn
Luks Trojka Piaseczno
181 FIJAK Jan
182 DABSKI Patryk
183 RAJTAK Mateusz
184 KOWALCZYK Adrian
185 SHCHERBAN Yurii
TC Chrobry Scott Glogow
191 BIENIEK Damian
192 MIERZYNSKI Piotr
193 OLSZAR Antoni
194 LAPSA Szymon
195 SKOCZYLAS Lukasz
GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
211 MAJEWSKI Kacper
212 CYWINSKI Mateusz
213 LEWANDOWSKI Radoslaw
214 KRUKOWSKI Aleksander
215 NOCEN Maciej
Team IBT-BH-Carl Ras
221 THOMSEN Frederik
222 THORÖE-HANSEN Nicholas
223 NJOR Marckus
224 DUE KASPERSEN Kasper
225 ANDREASSON Sebastian
U.C.Monaco
231 BILYI Maksym
232 HÖGLUND August
233 BELOHVOSCIKS Kristians
234 VAINIO Veeti
235 PEDERSEN Eric
KK Tarnovia Tarnowo Podgorne
241 MUSIALIK Jakub
242 SEK Igor
243 FRATCZAK Radoslaw
244 KOT Julian
245 POTASZNIK Szymon
Cycling Academy Trenčín
251 GAVENDA Martin
252 SOKOLÍK Lukáš
253 KOVÁC Samuel
254 KUNIC Tomáš
255 VLČÁK Jakub
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.