3. |
20.1. |
|
|
Norwood > Campbelltown |
117 km |
Bilbao |
Etapy tohto ročníka pretekov:
P12345
profil etapy, 2440 nastúpaných metrov (© tourdownunder.com.au) |
Na konci tretej etapy sa nachádzalo najnáročnejšie stúpanie pretekov Corkscrew (2,4 km; 9 %), ktoré opäť pozmenilo pomery v celkovej klasifikácii. Pelotón v ňom potrhal Jay Vine (UAE Emirates), spolu s ním prišli do cieľa len Pello Bilbao (Bahrain - Victorious) a Simon Yates (Jayco).
Profil inak neobsahoval výraznejšie prekážky, preto balík vedený tímom Jumbo - Visma kontroloval situáciu na trati, aby sa pod záverečný kopec dostal pelotón pokope. Vo finále predviedol svoju motiváciu uspieť aj Ineos, ale ani jeden z týchto tímov sa napokon nepresadil. Doterajší líder Rohan Dennis nemal dobré nohy, v rozhodujúcich momentoch sa pohyboval príliš vzadu a v cieli stratil minútu a pol. Ethan Hayter ani dnes nepotvrdil svoje ambície, keď v záverečnom kopci nedokázal nasledovať tých úplne najlepších a na desiatom mieste zaostal o 28 sekúnd.
V kopci Corkscrew nasadil tvrdé tempo tím UAE Emirates a Jay Vine predviedol kvalitný atak, na ktorý dokázal zareagovať len Simon Yates. Postupne sa k nim pridal aj Pello Bilabo, ktorý napokon využil pozíciu najrýchlejšieho jazdca na čele pretekov. Jay Vine mal jasný zámer – dostať sa na čelo celkovej klasifikácie.
Veľmi dobrý výkon predviedol aj Michael Matthews (Jayco), ktorý obsadil štvrté miesto, keď bol najrýchlejší v šprinte druhej skupiny. Pre 32-ročného domáceho cyklistu to musel byť povzbudivý výsledok.
Jay Vine má v poradí náskok 15 sekúnd pred Bilbaom, tretí Yates stráca 16 sekúnd. Vzhľadom na profily nasledujúcich dní a svoju formu je austrálsky jazdec na najlepšej ceste získať celkový titul. Vine skončil deviaty v prológu, druhý vo včerajšej veternej etape a dnes sa takisto dostal na stupne víťazov, takže počas všetkých najdôležitejších dní predviedol kvalitný výkon. Vine v minulom roku vyhral dve etapy na Vuelte v drese Alpecin - Fenix a zdá sa, že jeho vrchárske výkony v tíme UAE Emirates môžu mať ešte vyššiu kvalitu.
Yates finišoval na samom čele pretekov aj včera a spolu s
Bilbaom potvrdili, že výbušné kopce im mimoriadne sedia. Martin Svrček prišiel do cieľa so stratou piatich minút na 86. mieste.
Výsledky etapy |
1. |
|
BILBAO Pello |
Bahrain Victorious |
02:48:10 |
60 |
2. |
|
YATES Simon |
Team Jayco-AlUla |
00:00 |
40 |
3. |
|
VINE Jay |
UAE Team Emirates |
00:00 |
30 |
4. |
|
MATTHEWS Michael |
Team Jayco-AlUla |
00:28 |
25 |
5. |
|
BYSTRÖM Sven Erik |
Intermarché-Circus-Wanty |
00:28 |
20 |
6. |
|
TESFAZION Natnael |
Trek-Segafredo |
00:28 |
15 |
7. |
|
TIBERI Antonio |
Trek-Segafredo |
00:28 |
10 |
8. |
|
VADER Milan |
Jumbo-Visma |
00:28 |
8 |
9. |
|
O'CONNOR Ben |
AG2R Citroën Team |
00:28 |
5 |
10. |
|
HAYTER Ethan |
INEOS Grenadiers |
00:28 |
2 |
86. |
|
SVRČEK Martin |
Soudal Quick-Step |
05:00 |
|
11. |
|
IZAGIRRE Gorka |
Movistar Team |
00:28 |
|
12. |
|
SCHACHMANN Maximilian |
BORA-hansgrohe |
00:28 |
|
13. |
|
HAMILTON Chris |
Team DSM |
00:28 |
|
14. |
|
BERWICK Sebastian |
Israel - Premier Tech |
00:28 |
|
15. |
|
BENNETT George |
UAE Team Emirates |
00:28 |
|
16. |
|
HAMILTON Lucas |
Team Jayco-AlUla |
00:28 |
|
17. |
|
LAFAY Victor |
Cofidis |
00:28 |
|
18. |
|
MOLARD Rudy |
Groupama-FDJ |
00:28 |
|
19. |
|
HINDLEY Jai |
BORA-hansgrohe |
00:28 |
|
20. |
|
HIRSCHI Marc |
UAE Team Emirates |
00:28 |
|
21. |
|
STORER Michael |
Groupama-FDJ |
00:28 |
|
22. |
|
SCHMID Mauro |
Soudal Quick-Step |
00:32 |
|
23. |
|
CATTANEO Mattia |
Soudal Quick-Step |
00:32 |
|
24. |
|
SHEFFIELD Magnus |
INEOS Grenadiers |
00:32 |
|
25. |
|
SÁNCHEZ Luis LeÓn |
Astana Qazaqstan Team |
00:32 |
|
26. |
|
GALLOPIN Tony |
Trek-Segafredo |
00:32 |
|
27. |
|
COQUARD Bryan |
Cofidis |
00:32 |
|
28. |
|
DEVENYNS Dries |
Soudal Quick-Step |
00:32 |
|
29. |
|
DINHAM Matthew |
Team DSM |
00:32 |
|
30. |
|
ARNDT Nikias |
Bahrain Victorious |
00:48 |
|
31. |
|
GROVES Kaden |
Alpecin-Deceuninck |
00:48 |
|
32. |
|
PENHOET Paul |
Groupama-FDJ |
00:48 |
|
33. |
|
SMITH Dion |
Intermarché-Circus-Wanty |
00:48 |
|
34. |
|
PAGE Hugo |
Intermarché-Circus-Wanty |
00:48 |
|
35. |
|
HELLEMOSE AsbjÖrn |
Trek-Segafredo |
00:48 |
|
36. |
|
BAUDIN Alex |
AG2R Citroën Team |
00:48 |
|
37. |
|
VERRE Alessandro |
Team Arkéa-Samsic |
00:48 |
|
38. |
|
MAYRHOFER Marius |
Team DSM |
00:48 |
|
39. |
|
ALEOTTI Giovanni |
BORA-hansgrohe |
00:48 |
|
40. |
|
STANNARD Robert |
Alpecin-Deceuninck |
00:48 |
|
41. |
|
GESBERT Elie |
Team Arkéa-Samsic |
00:48 |
|
42. |
|
GEE Derek |
Israel - Premier Tech |
00:48 |
|
43. |
|
MAS Lluis |
Movistar Team |
00:48 |
|
44. |
|
PERNSTEINER Hermann |
Bahrain Victorious |
00:51 |
|
45. |
|
FISHER-BLACK Finn |
UAE Team Emirates |
00:51 |
|
46. |
|
THOMPSON Reuben |
Groupama-FDJ |
00:58 |
|
47. |
|
DENNIS Rohan |
Jumbo-Visma |
01:24 |
|
48. |
|
SCOTSON Miles |
Groupama-FDJ |
01:24 |
|
49. |
|
LE BERRE Mathis |
Team Arkéa-Samsic |
01:24 |
|
50. |
|
HAYTER Leo |
INEOS Grenadiers |
01:24 |
|
51. |
|
GODON Dorian |
AG2R Citroën Team |
01:24 |
|
52. |
|
GOGL Michael |
Alpecin-Deceuninck |
01:24 |
|
53. |
|
LEDANOIS Kevin |
Team Arkéa-Samsic |
01:24 |
|
54. |
|
PETERS Nans |
AG2R Citroën Team |
01:46 |
|
55. |
|
BIDARD FranCois |
Cofidis |
01:46 |
|
56. |
|
ROMEO Ivan |
Movistar Team |
01:46 |
|
57. |
|
COSTIOU Ewen |
Team Arkéa-Samsic |
01:46 |
|
58. |
|
SÜTTERLIN Jasha |
Bahrain Victorious |
02:06 |
|
59. |
|
RUTSCH Jonas |
EF Education-EasyPost |
02:06 |
|
60. |
|
COMBAUD Romain |
Team DSM |
02:06 |
|
61. |
|
QUINN Sean |
EF Education-EasyPost |
02:08 |
|
62. |
|
ERVITI Imanol |
Movistar Team |
02:08 |
|
63. |
|
JACOBS Johan |
Movistar Team |
02:08 |
|
64. |
|
CARVALHO AndrÉ |
Cofidis |
02:08 |
|
65. |
|
PLAPP Lucas |
INEOS Grenadiers |
02:19 |
|
66. |
|
STRONG Corbin |
Israel - Premier Tech |
03:15 |
|
67. |
|
GRUZDEV Dmitrij |
Astana Qazaqstan Team |
03:29 |
|
68. |
|
KEUKELEIRE Jens |
EF Education-EasyPost |
03:29 |
|
69. |
|
GERMANI Lorenzo |
Groupama-FDJ |
03:29 |
|
70. |
|
VINK Michael |
UAE Team Emirates |
03:53 |
|
71. |
|
COVI Alessandro |
UAE Team Emirates |
03:53 |
|
72. |
|
HOFSTETTER Hugo |
Team Arkéa-Samsic |
03:53 |
|
73. |
|
VAN POPPEL Boy |
Intermarché-Circus-Wanty |
03:53 |
|
74. |
|
TUSVELD Martijn |
Team DSM |
03:53 |
|
75. |
|
GAZE Samuel |
Alpecin-Deceuninck |
03:53 |
|
76. |
|
BOARO Manuele |
Astana Qazaqstan Team |
03:53 |
|
77. |
|
VAN EMDEN Jos |
Jumbo-Visma |
03:53 |
|
78. |
|
BETTIOL Alberto |
EF Education-EasyPost |
03:53 |
|
79. |
|
LAPEIRA Paul |
AG2R Citroën Team |
03:53 |
|
80. |
|
TOUZÉ Damien |
AG2R Citroën Team |
04:33 |
|
81. |
|
VAN TRICHT Stan |
Soudal Quick-Step |
04:33 |
|
82. |
|
SCHÄR Michael |
AG2R Citroën Team |
04:33 |
|
83. |
|
STEIMLE Jannik |
Soudal Quick-Step |
05:00 |
|
84. |
|
VAN DIJKE Tim |
Jumbo-Visma |
05:00 |
|
85. |
|
ROOSEN Timo |
Jumbo-Visma |
05:00 |
|
86. |
|
SVRČEK Martin |
Soudal Quick-Step |
05:00 |
|
87. |
|
JOHANSEN Julius |
Intermarché-Circus-Wanty |
05:00 |
|
88. |
|
PLOWRIGHT Jensen |
Alpecin-Deceuninck |
05:00 |
|
89. |
|
SAMITIER Sergio |
Movistar Team |
05:15 |
|
90. |
|
WISNIOWSKI Lukasz |
EF Education-EasyPost |
05:16 |
|
91. |
|
SCULLY Thomas |
EF Education-EasyPost |
05:16 |
|
92. |
|
RENARD Alexis |
Cofidis |
05:16 |
|
93. |
|
HALLER Marco |
BORA-hansgrohe |
05:55 |
|
94. |
|
PITHIE Laurence |
Groupama-FDJ |
05:55 |
|
95. |
|
LÜHRS Luis-Joe |
BORA-hansgrohe |
05:55 |
|
96. |
|
OWSIAN Lukasz |
Team Arkéa-Samsic |
05:55 |
|
97. |
|
HONORE Mikkel |
EF Education-EasyPost |
06:21 |
|
98. |
|
HEIDUK Kim |
INEOS Grenadiers |
06:40 |
|
99. |
|
LIEPINS Emils |
Trek-Segafredo |
06:40 |
|
100. |
|
HEPBURN Michael |
Team Jayco-AlUla |
06:43 |
|
101. |
|
BRUSTENGA Marc |
Trek-Segafredo |
06:43 |
|
102. |
|
DURBRIDGE Luke |
Team Jayco-AlUla |
06:43 |
|
103. |
|
IMPEY Daryl |
Israel - Premier Tech |
06:43 |
|
104. |
|
CLARKE Simon |
Israel - Premier Tech |
06:43 |
|
105. |
|
HOFSTEDE Lennard |
Jumbo-Visma |
07:23 |
|
106. |
|
NABERMAN Tim |
Team DSM |
07:23 |
|
107. |
|
WALSH Liam |
Austrália |
07:33 |
|
108. |
|
THOMAS Geraint |
INEOS Grenadiers |
07:33 |
|
109. |
|
LEYSEN Senne |
Alpecin-Deceuninck |
07:33 |
|
110. |
|
BAUHAUS Phil |
Bahrain Victorious |
07:33 |
|
111. |
|
BARONCINI Filippo |
Trek-Segafredo |
07:33 |
|
112. |
|
DRIZNERS Jarrad |
Austrália |
07:33 |
|
113. |
|
STEWART Campbell |
Team Jayco-AlUla |
07:33 |
|
114. |
|
RIESEBEEK Oscar |
Alpecin-Deceuninck |
07:33 |
|
115. |
|
GRADEK Kamil |
Bahrain Victorious |
07:33 |
|
116. |
|
SWIFT Ben |
INEOS Grenadiers |
07:33 |
|
117. |
|
MARRIAGE Zac |
Austrália |
07:33 |
|
118. |
|
BAX Sjoerd |
UAE Team Emirates |
07:33 |
|
119. |
|
THIJSSEN Gerben |
Intermarché-Circus-Wanty |
07:33 |
|
120. |
|
EWAN Caleb |
Austrália |
07:33 |
|
121. |
|
FELLINE Fabio |
Astana Qazaqstan Team |
07:33 |
|
122. |
|
CIMOLAI Davide |
Cofidis |
07:33 |
|
123. |
|
SCOTT Cameron |
Bahrain Victorious |
10:57 |
|
124. |
|
VAN DER HOORN Taco |
Intermarché-Circus-Wanty |
11:30 |
|
125. |
|
FROOME Christopher |
Israel - Premier Tech |
11:53 |
|
126. |
|
LAAS Martin |
Astana Qazaqstan Team |
11:53 |
|
127. |
|
BASSO Leonardo |
Astana Qazaqstan Team |
11:53 |
|
128. |
|
ARCHBOLD Shane |
BORA-hansgrohe |
11:53 |
|
129. |
|
JONES Taj |
Israel - Premier Tech |
11:53 |
|
130. |
|
WOOD Harrison |
Cofidis |
11:56 |
|
DNF |
|
MOSCON Gianni |
Astana Qazaqstan Team |
odstúpil |
|
Priebežné poradie pretekov po etape |
1. |
|
VINE Jay |
UAE Team Emirates |
10:32:50 |
|
2. |
|
BILBAO Pello |
Bahrain Victorious |
00:15 |
|
3. |
|
YATES Simon |
Team Jayco-AlUla |
00:16 |
|
4. |
|
SHEFFIELD Magnus |
INEOS Grenadiers |
00:45 |
|
5. |
|
SCHMID Mauro |
Soudal Quick-Step |
00:46 |
|
6. |
|
HAYTER Ethan |
INEOS Grenadiers |
00:50 |
|
7. |
|
BYSTRÖM Sven Erik |
Intermarché-Circus-Wanty |
00:54 |
|
8. |
|
TIBERI Antonio |
Trek-Segafredo |
00:58 |
|
9. |
|
O'CONNOR Ben |
AG2R Citroën Team |
01:00 |
|
10. |
|
IZAGIRRE Gorka |
Movistar Team |
01:01 |
|
77. |
|
SVRČEK Martin |
Soudal Quick-Step |
07:56 |
|
11. |
|
HIRSCHI Marc |
UAE Team Emirates |
01:01 |
|
12. |
|
SCHACHMANN Maximilian |
BORA-hansgrohe |
01:01 |
|
13. |
|
GROVES Kaden |
Alpecin-Deceuninck |
01:02 |
|
14. |
|
DEVENYNS Dries |
Soudal Quick-Step |
01:02 |
|
15. |
|
VADER Milan |
Jumbo-Visma |
01:03 |
|
16. |
|
PAGE Hugo |
Intermarché-Circus-Wanty |
01:03 |
|
17. |
|
TESFAZION Natnael |
Trek-Segafredo |
01:03 |
|
18. |
|
MOLARD Rudy |
Groupama-FDJ |
01:04 |
|
19. |
|
LAFAY Victor |
Cofidis |
01:04 |
|
20. |
|
BERWICK Sebastian |
Israel - Premier Tech |
01:05 |
|
21. |
|
MAYRHOFER Marius |
Team DSM |
01:06 |
|
22. |
|
CATTANEO Mattia |
Soudal Quick-Step |
01:06 |
|
23. |
|
GALLOPIN Tony |
Trek-Segafredo |
01:07 |
|
24. |
|
ARNDT Nikias |
Bahrain Victorious |
01:08 |
|
25. |
|
BENNETT George |
UAE Team Emirates |
01:08 |
|
26. |
|
GEE Derek |
Israel - Premier Tech |
01:11 |
|
27. |
|
COQUARD Bryan |
Cofidis |
01:11 |
|
28. |
|
HINDLEY Jai |
BORA-hansgrohe |
01:11 |
|
29. |
|
SÁNCHEZ Luis LeÓn |
Astana Qazaqstan Team |
01:17 |
|
30. |
|
HAMILTON Chris |
Team DSM |
01:18 |
|
31. |
|
STORER Michael |
Groupama-FDJ |
01:22 |
|
32. |
|
STANNARD Robert |
Alpecin-Deceuninck |
01:23 |
|
33. |
|
DENNIS Rohan |
Jumbo-Visma |
01:25 |
|
34. |
|
ALEOTTI Giovanni |
BORA-hansgrohe |
01:32 |
|
35. |
|
PENHOET Paul |
Groupama-FDJ |
01:32 |
|
36. |
|
HELLEMOSE AsbjÖrn |
Trek-Segafredo |
01:34 |
|
37. |
|
GESBERT Elie |
Team Arkéa-Samsic |
01:39 |
|
38. |
|
THOMPSON Reuben |
Groupama-FDJ |
01:44 |
|
39. |
|
SCOTSON Miles |
Groupama-FDJ |
01:45 |
|
40. |
|
BAUDIN Alex |
AG2R Citroën Team |
01:45 |
|
41. |
|
GOGL Michael |
Alpecin-Deceuninck |
01:50 |
|
42. |
|
GODON Dorian |
AG2R Citroën Team |
01:52 |
|
43. |
|
HAYTER Leo |
INEOS Grenadiers |
01:53 |
|
44. |
|
MATTHEWS Michael |
Team Jayco-AlUla |
02:38 |
|
45. |
|
BIDARD FranCois |
Cofidis |
02:39 |
|
46. |
|
PLAPP Lucas |
INEOS Grenadiers |
02:44 |
|
47. |
|
PETERS Nans |
AG2R Citroën Team |
02:44 |
|
48. |
|
DINHAM Matthew |
Team DSM |
03:02 |
|
49. |
|
HAMILTON Lucas |
Team Jayco-AlUla |
03:07 |
|
50. |
|
STRONG Corbin |
Israel - Premier Tech |
03:30 |
|
51. |
|
VERRE Alessandro |
Team Arkéa-Samsic |
03:32 |
|
52. |
|
LEDANOIS Kevin |
Team Arkéa-Samsic |
03:46 |
|
53. |
|
GERMANI Lorenzo |
Groupama-FDJ |
03:52 |
|
54. |
|
FISHER-BLACK Finn |
UAE Team Emirates |
04:07 |
|
55. |
|
COSTIOU Ewen |
Team Arkéa-Samsic |
04:28 |
|
56. |
|
PERNSTEINER Hermann |
Bahrain Victorious |
04:28 |
|
57. |
|
ROMEO Ivan |
Movistar Team |
04:32 |
|
58. |
|
SÜTTERLIN Jasha |
Bahrain Victorious |
04:44 |
|
59. |
|
ERVITI Imanol |
Movistar Team |
04:57 |
|
60. |
|
RUTSCH Jonas |
EF Education-EasyPost |
04:57 |
|
61. |
|
COVI Alessandro |
UAE Team Emirates |
05:04 |
|
62. |
|
TOUZÉ Damien |
AG2R Citroën Team |
05:27 |
|
63. |
|
BETTIOL Alberto |
EF Education-EasyPost |
05:59 |
|
64. |
|
GAZE Samuel |
Alpecin-Deceuninck |
06:11 |
|
65. |
|
VAN TRICHT Stan |
Soudal Quick-Step |
06:11 |
|
66. |
|
VINK Michael |
UAE Team Emirates |
06:17 |
|
67. |
|
LAPEIRA Paul |
AG2R Citroën Team |
06:27 |
|
68. |
|
HALLER Marco |
BORA-hansgrohe |
06:29 |
|
69. |
|
KEUKELEIRE Jens |
EF Education-EasyPost |
06:33 |
|
70. |
|
VAN POPPEL Boy |
Intermarché-Circus-Wanty |
06:59 |
|
71. |
|
JOHANSEN Julius |
Intermarché-Circus-Wanty |
07:17 |
|
72. |
|
SCHÄR Michael |
AG2R Citroën Team |
07:21 |
|
73. |
|
ROOSEN Timo |
Jumbo-Visma |
07:32 |
|
74. |
|
LIEPINS Emils |
Trek-Segafredo |
07:36 |
|
75. |
|
QUINN Sean |
EF Education-EasyPost |
07:40 |
|
76. |
|
COMBAUD Romain |
Team DSM |
07:47 |
|
77. |
|
SVRČEK Martin |
Soudal Quick-Step |
07:56 |
|
78. |
|
VAN DIJKE Tim |
Jumbo-Visma |
08:01 |
|
79. |
|
EWAN Caleb |
Austrália |
08:21 |
|
80. |
|
HOFSTEDE Lennard |
Jumbo-Visma |
08:27 |
|
81. |
|
PITHIE Laurence |
Groupama-FDJ |
08:31 |
|
82. |
|
SMITH Dion |
Intermarché-Circus-Wanty |
08:45 |
|
83. |
|
OWSIAN Lukasz |
Team Arkéa-Samsic |
08:50 |
|
84. |
|
MAS Lluis |
Movistar Team |
08:58 |
|
85. |
|
LÜHRS Luis-Joe |
BORA-hansgrohe |
09:01 |
|
86. |
|
BRUSTENGA Marc |
Trek-Segafredo |
09:05 |
|
87. |
|
HEPBURN Michael |
Team Jayco-AlUla |
09:12 |
|
88. |
|
IMPEY Daryl |
Israel - Premier Tech |
09:25 |
|
89. |
|
HONORE Mikkel |
EF Education-EasyPost |
09:42 |
|
90. |
|
LE BERRE Mathis |
Team Arkéa-Samsic |
09:43 |
|
91. |
|
BARONCINI Filippo |
Trek-Segafredo |
10:07 |
|
92. |
|
WALSH Liam |
Austrália |
10:11 |
|
93. |
|
BAX Sjoerd |
UAE Team Emirates |
10:11 |
|
94. |
|
FELLINE Fabio |
Astana Qazaqstan Team |
10:16 |
|
95. |
|
JACOBS Johan |
Movistar Team |
10:16 |
|
96. |
|
SWIFT Ben |
INEOS Grenadiers |
10:19 |
|
97. |
|
CARVALHO AndrÉ |
Cofidis |
10:23 |
|
98. |
|
NABERMAN Tim |
Team DSM |
10:23 |
|
99. |
|
STEWART Campbell |
Team Jayco-AlUla |
10:25 |
|
100. |
|
BAUHAUS Phil |
Bahrain Victorious |
10:37 |
|
101. |
|
RIESEBEEK Oscar |
Alpecin-Deceuninck |
11:17 |
|
102. |
|
THOMAS Geraint |
INEOS Grenadiers |
11:45 |
|
103. |
|
VAN EMDEN Jos |
Jumbo-Visma |
11:52 |
|
104. |
|
GRUZDEV Dmitrij |
Astana Qazaqstan Team |
11:57 |
|
105. |
|
BOARO Manuele |
Astana Qazaqstan Team |
12:01 |
|
106. |
|
TUSVELD Martijn |
Team DSM |
12:03 |
|
107. |
|
HOFSTETTER Hugo |
Team Arkéa-Samsic |
12:09 |
|
108. |
|
STEIMLE Jannik |
Soudal Quick-Step |
12:47 |
|
109. |
|
PLOWRIGHT Jensen |
Alpecin-Deceuninck |
13:12 |
|
110. |
|
RENARD Alexis |
Cofidis |
14:10 |
|
111. |
|
SAMITIER Sergio |
Movistar Team |
14:22 |
|
112. |
|
JONES Taj |
Israel - Premier Tech |
14:30 |
|
113. |
|
ARCHBOLD Shane |
BORA-hansgrohe |
14:35 |
|
114. |
|
HEIDUK Kim |
INEOS Grenadiers |
14:45 |
|
115. |
|
WOOD Harrison |
Cofidis |
14:45 |
|
116. |
|
CLARKE Simon |
Israel - Premier Tech |
14:51 |
|
117. |
|
DRIZNERS Jarrad |
Austrália |
15:22 |
|
118. |
|
LEYSEN Senne |
Alpecin-Deceuninck |
15:47 |
|
119. |
|
MARRIAGE Zac |
Austrália |
15:52 |
|
120. |
|
GRADEK Kamil |
Bahrain Victorious |
15:56 |
|
121. |
|
THIJSSEN Gerben |
Intermarché-Circus-Wanty |
16:07 |
|
122. |
|
CIMOLAI Davide |
Cofidis |
16:59 |
|
123. |
|
DURBRIDGE Luke |
Team Jayco-AlUla |
18:29 |
|
124. |
|
LAAS Martin |
Astana Qazaqstan Team |
20:10 |
|
125. |
|
BASSO Leonardo |
Astana Qazaqstan Team |
20:16 |
|
126. |
|
WISNIOWSKI Lukasz |
EF Education-EasyPost |
20:19 |
|
127. |
|
FROOME Christopher |
Israel - Premier Tech |
20:24 |
|
128. |
|
SCULLY Thomas |
EF Education-EasyPost |
20:39 |
|
129. |
|
VAN DER HOORN Taco |
Intermarché-Circus-Wanty |
21:36 |
|
130. |
|
SCOTT Cameron |
Bahrain Victorious |
21:52 |
|