1 VALGREN Michael
2 BRESCHEL Matti
3 BIŽIGITOV Zhandos
4 GIDICH Jevgenij
5 GRUZDEV Dmitrij
6 KAMIŠEV Arman
7 KORSAETH Truls
8 TLEUBAJEV Ruslan
11 PEDERSEN Mads
12 STUYVEN Jasper
13 BRÄNDLE Matthias
14 DEGENKOLB John
15 DIDIER Laurent
16 CONCI Nicola
17 RAST Grégory
18 VAN POPPEL Boy
 
21 BAUHAUS Phil
22 CURVERS Roy
23 DE BACKER Bert
24 LUNKE Sindre
25 HOFSTEDE Lennard
26 SINKELDAM Ramon
27 WALSCHEID Max
28 KANTER Max
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
31 BOUHANNI Nacer
32 CHÉTOUT Loïc
33 LAPORTE Christophe
34 LEMOINE Cyril
35 SÉNÉCHAL Florian
36 SOUPE Geoffrey
37 VAN STAEYEN Michael
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
41 BOUDAT Thomas
42 PICHOT Alexandre
43 OURSELIN Paul
44 MAÍTRE Florian
45 NAULEAU Bryan
46 GÉNE Yohann
47 GRELLIER Fabien
48 PETIT Adrien
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
51 VANSPEYBROUCK Pieter
52 LEVARLET Guillaume
53 MINNAARD Marco
54 NAPOLITANO Danilo
55 STENUIT Robin
56 VAN MELSEN Kevin
57 ANTONINI Simone
58 DHAENE Brecht
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
61 ZARDINI Edoardo
62 TONELLI Alessandro
63 STERBINI Simone
64 MAESTRI Mirco
65 MARONESE Marco
66 ORSINI Umberto
68 FORTUNATO Lorenzo
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
71 DE GENDT Aimé
72 VAN ROOY Kenneth
73 DE VYLDER Lindsay
74 DECLERCQ Benjamin
75 NOPPE Christophe
76 SALOMEIN Jarl
77 VAN GESTEL Dries
78 VAN HECKE Preben
 
tim
krajinaNOVO NORDISK
81 PERON Andrea
82 CALABRIA Fabio
83 VERSCHOOR Martijn
84 GIOUX Romain
85 HENTTALA Joonas
86 MEJÍAS Javier
87 PLANET Charles
88 LOZANO David
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
91 WEENING Pieter
92 REINDERS Elmar
93 GINNEKEN Sjoerd van
94 ARIESEN Tim
95 VAN GOETHEM Brian
96 ASSELMAN Jesper
97 LIGTHART Pim
98 MEIJERS Jeroen
 
tim
Team Veloconcept
101 KAMP Alexander
102 REIHS Michael
103 JEPPESEN Andreas
104 SVENDGAARD Michael
105 PEDERSEN Mark
106 EG Niklas
107 GULDHAMMER Rasmus
108 LARSEN Niklas
tim
Team Giant-Castelli
111 PEDERSEN Casper
112 QUAADE Rasmus
113 VINJEBO Emil
114 IVERSEN Rasmus
115 VON FOLSACH Casper
116 PEDERSEN Nicklas
117 EGHOLM Jakob
118 PEDERSEN Nicklas Bøje
 
tim
Team ColoQuick-CULT
121 MORTENSEN Martin
122 MOBERG Christian
123 SCHULTZ Jesper
124 KRIGBAUM Mathias
125 WALLIN Rasmus
126 BENDIXEN Louis
127 VEYHE Torkil
128 HARDAHL Anders
tim
BHS Almeborg-Bornholm
131 MADSEN Martin
132 ØLLEGAARD Morten
133 LISSON Christoffer
134 ANDREASEN Jesper
135 CHRISTIANSEN Steffen
136 HANSEN Jannik
137 BREGNHÖJ Mathias
138 HULGAARD Morten
 
tim
Riwal-Platform Cycling Team
141 NIELSEN Nicolai
142 SÖRENSEN Chris Anker
143 VINTHER Troels
144 JÖRGENSEN Jonas
145 NIELSEN Andreas
146 WILSLY Jonas
147 KRON Andreas
148 CLAUSEN Patrick
tim
Dánsko
151 LANDER Sebastian
152 ANDERSEN Asbjorn
153 HONORÉ Mikkel
154 MUFF Frederik
155 POULSEN August
156 MADSEN Jacob
157 SKJELLERUP Mikkel
158 CLEMMENSEN Silas
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.