Trevigiani - Phonix - Hemus
1 FEDELI Alessandro
2 ARNOULT Floryan
3 JURADO Cristofer
4 MAZZUCCO Fabio
5 PEŇALVER Manuel
6 TIVANI Nicolas
8 VARGAS Adrian
Zalf Euromobil Désirée Fior
11 ABENANTE Pasquale
12 CRISTOFALETTI Mattia
14 LONARDI Giovanni
15 MARCHIORI Leonardo
16 MILANI Gianluca
17 ZURLO Matteo
21 PIETROBON Andrea
Biesse Carrera Gavardo
22 BERTOLETTI Stefano
23 COLLEONI Kevin
24 GOZZI Nicolò
26 ORLANDI Federico
27 TAGLIETTI Stefano
28 ZANARDINI Andrea
Dimension Data for Qhubeka
31 DE BOD Stefan
32 JONES Ollie
33 MAIN Kent
34 MOZZATO Luca
35 MUGISHA Samuel
36 SOBRERO Matteo
39 VISSER Louis
Petroli Firenze-Hopplà-Masserati
40 CIANETTI Nicholas
41 FEDRIGO Leonardo
42 GARAVAGLIA Giacomo
43 KONYCHEV Alexander
44 LANDI Marco
45 MARCHETTI Moreno
46 ŠTOČEK Matúš
ASD Cycling Team Valcavasia
50 BASSANI Michele
52 DAL DIN Nicolo
53 MENEGALE Elia
54 PEGORARO Matteo
55 STOCCO Filippo
Named Sport-Rocket
56 ALVAREZ Jhon
57 BRUGNA Alessio
59 GEROLI Mattia
60 MIRRI Ivan
62 RIVA Luca
63 BELLETTA Pier Elis
64 PICCOLO Simone
Team Felbermayr-Simplon Wels
66 FORTIN Filippo
68 KRIZEK Matthias
69 LEHNER Daniel
70 MANGERTSEDER Matthias
72 SCHLEMMER Lukas
74 RABITSCH Stefan
Gallina Colosio Eurofeed
77 CECCHINI Marco
78 DE MORI Mattia
79 DI FELICE Francesco
80 GALDOUNE Amin
81 HUBER Nikolas
83 BAUCE Davide
84 IMBRUGLIA Rocco
Team Colpack
85 BAFFI Stefano
86 DALLA VALLE Nicolas
87 GIORDANI Carlo Alberto
88 MASOTTO Giulio
89 PLEBANI Davide
90 SARTOR Federico
91 ZANONCELLO Enrico
Gaiaplast-Maglificio LB
94 BIASIA Benjamin
95 DA FIES Nicola
96 DE LUCA Martino
97 MATOS Antonio
98 LAYA Cristhian
99 SPAGNI Cristian
Topforex-Lapierre Pro Cycling
101 ČAPEK Tomas
102 GAVENDA Jan
105 LEHKÝ Roman
107 NEUMAN Dominik
108 PETRUŠ Jiří
109 SIRŮČEK Václav
Iseo Serrature Rime Carnova
110 COATI Luca
111 CORTI Stefano
112 FURLAN Matteo
113 GUGLIELMI Giovanni
114 MARINI Alberto
115 ZAMBELLI Samuele
117 GRECHI Giacomo
Northwave-Cofiloc
119 ALBONI Alessandro
120 DE VETTORI Lorenzo
121 D'EREDITà Tommaso
122 MORO Simone
123 PAVAN Alex
124 ROSALEN Matteo
125 SIMEONI Filippo
Tirol Cycling Team
128 BAYER Tobias
131 GAMPER Florian
132 GAMPER Mario
134 PORZNER Manuel
135 SCHINNAGEL Johannes
136 WILDAUER Markus
137 ZIMMERMANN Georg
Sangemini-MG.Kvis-Vega
138 DRAPERI Matteo
139 GAFFURINI Nicola
140 GAZZARA Michele
142 SCARTEZZINI Michele
143 VIVIANI Attilio
145 DI SANTE Antonio
Cycling Team Friuli
146 BAIS Davide
147 BAIS Mattia
148 DONEGà Matteo
149 FERRONATO Filippo
150 ORLANDI Massimo
152 VENCHIARUTTI Nicola
155 GIURIATO Alberto
Adria Mobil
156 BOŽIČ Jon
158 GROŠELJ Žiga
159 HORVAT Žiga
160 JARC Aljaž
161 KATRAŠNIK Gasper
162 PER Gorazd
Fly Cycling Team
167 ALBERTO Paolo
168 ARALDI Alessandro
169 CARRARA Fabio
170 MANFREDA Mattia
171 POLGA Antonio
172 POZZI Davide
173 RIVELLINI Marco
GSC Viris Vigevano Lomell
176 BEGNONI Gianmarco
177 CASTEGNARO Francesco
178 DONESANA Davide
179 FERRARI Davide
180 MORENI Gabriele
181 PUPPIO Antonio
182 ROCCHI Nicolò
General Store Bottoli
185 BORGO Marco
189 ROCCHETTA Cristian
190 ZANONI Alberto
191 ZOCCARATO Samuele
193 LIRA Stefano
194 VISINTAINER Lorenzo
Team Pala Fenice ASD
197 COLNAGHI Davide
198 FANTONI Matteo
199 PESENTI Jacopo
200 SCALVINONI Andrea
201 TORTELLOTTI Luca
202 BENATTI Massimiliano
Cyberteam ASD
206 CENGHIALTA Riccardo
207 CERISARA Stefano
208 FAVERO Emanuele
209 O'CALLAGHAN Mark
210 RIZZO Nicola
211 ZANDOMENEGHI Matteo
212 BARBATO Nicolò
Work Service Videa Coppi
214 BASEGGIO Matteo
216 GOMEZ Luis
217 PRICONI Paolino
218 SACCON Mattia
219 TOSIN Riccardo
220 VECCHIATO Manuel
Beltrami Tsa-Argon 18
224 BERTAINA Michele
225 BURCHIO Federico
226 CAZZOLA Daniele
227 PASINI Kevin
228 PONTI Alex
230 ZANNI Simone
232 PESENTI Thomas
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.