tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
1 TACIAK Mateusz
2 BROŽYNA Piotr
3 MALECKI Kamil
4 STOSZ Patryk
5 PLUCIŇSKI Leszek
6 CIESLIK Pawel
7 FRANCZAK Pawel
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
11 VOROBJEV Anton
12 STAŠ Mamir
13 KULIKOV Vladislav
14 BOCHKOV Kirill
15 TIKHONIN Evgenii
16 MARKOV Dmitry
17 SAZANOV Andrej
 
tim
Hrinkow Advarics Cycleang
21 HRINKOW Dominik
22 EICHINGER Daniel
23 HOFER Andreas
24 RAPP Jonas
26 FREIBERGER Markus
27 GRAF Andreas
tim
Voster Uniwheels Team
31 STACHOWIAK Adam
32 KOMAR Mateusz
33 GRABIS Mateusz
34 PODLASKI Michal
35 KRAWCZYK Szymon
36 BANASZEK Adrian
37 PARMA Krzysztof
 
tim
krajinaAstana City
41 ACHMETOV Galim
42 KUZMIN Anton
43 TSOJ Vladimir
44 LUTSENKO Sergej
45 ZAITSEV Ivan
46 ULYSBAYEV Dinmukhammed
47 NIKITIN Matvej
tim
Team Lotto-Kern Haus
51 KNAUP Tobias
52 SCHORMAIR Fabian
53 HENN Luca
54 NOWAK Florian
55 HÜGGER Jan
56 HUPPERTZ Joshua
57 RUTSCH Jonas
 
tim
krajinaTeam Hurom
61 ZIELINSKI Kamil
62 ANIOLKOWSKI Stanislaw
63 MANOWSKI Mateusz
64 PIASKOWY Emanuel
65 BARTKIEWICZ Andrzej
66 LATON Eryk
67 KACZMAREK Jakub
tim
Team Sauerland NRW
71 SCHWEIZER Christoph
72 GIEßELMANN Michel
73 GROSSER Aaron
74 LEINAU Joann
75 MÜLLER Viktor
76 MÜNSTERMANN Per
 
tim
Vlasman Cycling Team
81 BOVENHUIS Jasper
82 BEUKEBOOM Dion
83 BURG Joost van der
84 DUVIGNEAU Beau
86 HAVIK Yoeri
tim
Team Dauner D&DQ|Akkon
91 MAMOS Philipp
92 BAUER Dominik
93 CLAUSS Marc
94 HEIDER Christopher
95 BRAUN Julian
96 THURAU Sven
 
tim
krajinaKobánya Cycling Team
101 MARENGO Alberto
102 LOVASSY Krisztian
103 CZÉH Balazs
104 ØVERLAND Bjørnar
106 BERNÁRD Bendegúz
107 LÓKI Bence
tim
Bielorusko
111 SHEMETAU Mikhail
112 AKHRAMENKA Yauheni
113 TSISHCHANKA Hardzei
114 AHJEVIČ Aleh
115 BIALIAUSKI Kanstantsin
116 TSISHKOU Raman
117 KLIMIANKOU Kanstantsin
 
tim
Team Erdinger Alkoholfrei
122 ERB Daniel
123 FISCHER Robin
124 MERSEBURG Daniel
125 WILHELM Felix
tim
Ryska Posten Racing Team
131 FROM Erik
132 WIHK Jacob
133 HAUGSVAER Sindre
134 BERGSTRÖM Hannes
135 LARSEN Richard
136 LJUNGGREN Carl
 
tim
Team Triebwerk
141 KOHLER Erik
142 BRANDT Nicolas
143 LENDOWSKI Jeremy
144 AHRENDT Benjamin
145 NAGLER Patrick
146 RUDOLPH Justin
147 SCHIEWER Franz
tim
Cycling Tartu
151 VAHTRA Norman
152 KIVISTIK Gert
153 PRANGEL Kristo
154 VENDELIN Karl-Arnold
155 JOEÄÄR Marten
156 PUNG Peeter
 
tim
krajinaSlovensko
161 FOLTÁN Adrián
162 BABIČ Adrián
163 VANČO Filip
164 KAŠKO Dávid
165 HLOŽA Michal
166 STRMISKA Andrej
167 SZÁSZ Adam
tim
Elektroland24 Cycling Team
171 RIPS Adrian
172 BUTTNER Bjorn
173 RIECKMANN Tim
174 SCHUBERT Fritjof
175 BANZER Johannes
176 FRANZ Alexander
177 HOLST Felix
 
tim
Domin Sport
181 PAWLAK Tobiasz
182 REBIEWSKI Jaroslaw
183 DETKO Artur
184 KOSTECKI Patryk
185 WÓJCIK Adam
186 ZIÓLKOWSKI Wojciech
tim
P&S Team Thüringen
191 WALSLEBEN Philipp
192 DINKLER Jonathan
193 JÄGELER Robert
194 WILLE Markus
195 RÖBER Dominik
197 ASCHENBRENNER Michel
 
tim
Klaipeda Cycling Team
201 BENIUŠIS Justas
202 ADOMAITIS Rojus
203 ZUBRICKAS Romas
204 MASIULIS Denas
205 PUNKRYS Kasparas
206 JANUSKEVICIUS Mantas
tim
Veloclub Ratisbona
211 BRANDLMEIER Stefan
212 MALGAY Lukas
213 GIESSIBL Severin
214 MAYER Yannick
215 KASPERA Christoph
216 SONNLEITNER Jonas
217 GÄRTNER Julius
 
tim
Marathon-Tula Cycling Team
221 MOSIN Sergey
222 PROSTOKISHIN Andrey
223 NEKRASOV Denis
224 SUKHOV Maksin
225 MANAKOV Viktor
226 DUIYNOV Vladislav
tim
Matrix Racing Team
231 BAUER Alexander
232 NIESING Timo
233 VIETENSE Jeskl
234 WAHNER Stefan
235 ALTEFROHNE Patrick
236 OTTO Jan Hendrick
237 DEUTSCHMANN Jan
 
tim
Rad-Union Wangen
241 KELLER Hermann
242 CLAUB Peter
243 LIENERT Thomas
244 MOTZKUS Silias
245 BRAMER Fabian
246 BARKE Marco
tim
Team Isaac Tourgau
251 SCHUBERT Patrick
252 KIRSTEN Sven
254 BECKER Benedikt
255 BECKER Bastian
256 MULLER Alex
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.