Okolo Valencie 2021 (2.Pro), 14. - 18. apríl (618 km) - 72. ročník
1. | 14.4. | Elche > Ondara | 159 km | Scotson | ||
2. | 15.4. | Alicante > Alicante | 179 km | Démare | ||
3. | 16.4. | Torrent > Alto de Reina | 160 km | Mas | ||
4. | 17.4. | Xilxes > Almenara | 14 km | Küng | ||
5. | 18.4. | Paterna > Valencia | 95 km | Démare |
Vlaňajší ročník | Štartová listina |
1. | 14.4. | Elche > Ondara | 159 km | Scotson |
profil etapy (© la-flamme-rouge.eu) |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Austrálčan určite dúfal, že to za ním bude dlho rozbité a nebude mať kto systematicky ťahať, ale mal smolu. Za ním sa sformovala asi 35-členná skupina, kde mal prevahu Movistar, takže začal robiť a bolo zjavné, že sám s náskokom dvadsiatich sekúnd nebude mať veľké šance. Vyzeralo to tak, že v skupine za ním už nie je Ewan, ale je John Degenkolb z Lotta. Určite počul o znovuzrodení Cavendisha v Turecku, čo mu možno pridalo trochu sebadôvery.
GO GO GO ! pic.twitter.com/AdhntYv3PW
— Équipe Cycliste Groupama-FDJ (@GroupamaFDJ) April 14, 2021
C'est la première fois que Miles Scotson s'impose avec le maillot de l'Équipe cycliste Groupama-FDJ ✅
— Équipe Cycliste Groupama-FDJ (@GroupamaFDJ) April 14, 2021
Toujours un sentiment spécial de voir un équipier modèle tirer son épingle du jeu. pic.twitter.com/wSuqeJcXq6
Výsledky | ||||||||
1. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 4:14:57 | 20 | ||||
2. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 00:28 | 10 | ||||
3. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 00:28 | 5 | ||||
4. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 00:28 | |||||
5. | CONSONNI Simone | Cofidis | 00:28 | |||||
6. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 00:28 |
7. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 00:28 | ||
8. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 00:28 | ||
9. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:28 | ||
10. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 00:28 | ||
11. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 00:28 | ||
12. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 00:28 | ||
13. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 00:28 | ||
14. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 00:28 | ||
15. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 00:28 | ||
16. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 00:28 | ||
17. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 00:28 | ||
18. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 00:28 | ||
19. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 00:28 | ||
20. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:28 | ||
21. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 00:28 | ||
22. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 00:28 | ||
23. | BERHANE Natnael | Cofidis | 00:28 | ||
24. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 00:28 | ||
25. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 00:28 | ||
26. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 00:28 | ||
27. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 00:28 | ||
28. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 00:28 | ||
29. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:28 | ||
30. | MATé LuisAngel | Euskaltel - Euskadi | 00:28 | ||
31. | MAS Enric | Movistar Team | 00:28 | ||
32. | MéNDEZ Daniel | Equipo Kern Pharma | 00:28 | ||
33. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 00:28 | ||
34. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 00:28 | ||
35. | ALBA Juan | Movistar Team | 00:28 | ||
36. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 01:07 | ||
37. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 01:39 | ||
38. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 01:39 | ||
39. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 01:39 | ||
40. | MORA Sebastian | Movistar Team | 01:39 | ||
41. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 01:39 | ||
42. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 01:39 | ||
43. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 01:39 | ||
44. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 01:39 | ||
45. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 01:39 | ||
46. | HERRADA José | Cofidis | 01:39 | ||
47. | CARVALHO André | Cofidis | 01:39 | ||
48. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 01:39 | ||
49. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 01:39 | ||
50. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 01:39 | ||
51. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 01:39 | ||
52. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 01:39 | ||
53. | ROJAS José | Movistar Team | 01:39 | ||
54. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 01:39 | ||
55. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 01:39 | ||
56. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 01:39 | ||
57. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 01:39 | ||
58. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 01:39 | ||
59. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 01:39 | ||
60. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 01:39 | ||
61. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 01:39 | ||
62. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 01:39 | ||
63. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 01:39 | ||
64. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 01:39 | ||
65. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 01:39 | ||
66. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 01:39 | ||
67. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 01:39 | ||
68. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 01:39 | ||
69. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 01:39 | ||
70. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 05:48 | ||
71. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 11:29 | ||
72. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 11:29 | ||
73. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 11:29 | ||
74. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 11:29 | ||
75. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 11:29 | ||
76. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 11:29 | ||
77. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 11:29 | ||
78. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 11:29 | ||
79. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 11:29 | ||
80. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 11:29 | ||
81. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 11:29 | ||
82. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 11:29 | ||
83. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 11:29 | ||
84. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 11:29 | ||
85. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 11:29 | ||
86. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 13:34 | ||
87. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 13:39 | ||
88. | LAZKANO Oier | Caja Rural - Seguros RGA | 14:08 | ||
89. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 17:50 | ||
90. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
91. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 17:53 | ||
92. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 17:53 | ||
93. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 17:53 | ||
94. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 17:53 | ||
95. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 17:53 | ||
96. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 17:53 | ||
97. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
98. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 17:53 | ||
99. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 17:53 | ||
100. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
101. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 17:53 | ||
102. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 17:53 | ||
103. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 17:53 | ||
104. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
105. | CONCA Filippo | Lotto - Soudal | 17:53 | ||
106. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
107. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 17:53 | ||
108. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
109. | EYSKENS Jeroen | EvoPro Racing | 17:53 | ||
110. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 17:53 | ||
111. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 17:53 | ||
112. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 17:53 | ||
113. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 17:53 | ||
OTL | HOLMES Matthew | Lotto - Soudal | limit | ||
DNF | DE BUYST Jasper | Lotto - Soudal | odstúpil
|
||
DNF | NOLAN Sean | EvoPro Racing | odstúpil
|
2. | 15.4. | Alicante > Alicante | 179 km | Démare |
profil etapy (© la-flamme-rouge.eu) |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
???????? @ArnaudDemare (@GroupamaFDJ) se lleva la victoria en la Etapa 2 de la Volta a la Comunitat Valenciana 2021 ???????? #VCV2021 #VCV #NotiCiclismo #Ciclismo pic.twitter.com/O8h1aNNLTH
— NotiCiclismo (@Noticiclismo1) April 15, 2021
Výsledky | ||||||||
1. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 4:09:23 | 20 | ||||
2. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 00:00 | 10 | ||||
3. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 00:00 | 5 | ||||
4. | CONSONNI Simone | Cofidis | 00:00 | |||||
5. | MORA Sebastian | Movistar Team | 00:00 | |||||
6. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 00:00 |
7. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 00:00 | ||
8. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 00:00 | ||
9. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 00:00 | ||
10. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
11. | ROJAS José | Movistar Team | 00:00 | ||
12. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
13. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 00:00 | ||
14. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
15. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
16. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
17. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 00:00 | ||
18. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
19. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 00:00 | ||
20. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
21. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
22. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 00:00 | ||
23. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
24. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
25. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 00:00 | ||
26. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
27. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
28. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:00 | ||
29. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
30. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
31. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
32. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 00:00 | ||
33. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 00:00 | ||
34. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 00:00 | ||
35. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
36. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
37. | MAS Enric | Movistar Team | 00:00 | ||
38. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
39. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
40. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
41. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
42. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
43. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
44. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
45. | MATé LuisAngel | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
46. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
47. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 00:00 | ||
48. | ALBA Juan | Movistar Team | 00:00 | ||
49. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 00:00 | ||
50. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:00 | ||
51. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 00:00 | ||
52. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 00:00 | ||
53. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
54. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
55. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
56. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
57. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
58. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
59. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 00:00 | ||
60. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
61. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
62. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
63. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
64. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 00:00 | ||
65. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 00:00 | ||
66. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
67. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
68. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 00:00 | ||
69. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 00:00 | ||
70. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
71. | BERHANE Natnael | Cofidis | 00:00 | ||
72. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 00:00 | ||
73. | CARVALHO André | Cofidis | 00:00 | ||
74. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
75. | HERRADA José | Cofidis | 00:00 | ||
76. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
77. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
78. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 00:00 | ||
79. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
80. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 00:18 | ||
81. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 00:18 | ||
82. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 00:18 | ||
83. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 00:55 | ||
84. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 00:59 | ||
85. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 01:04 | ||
86. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 01:06 | ||
87. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 01:06 | ||
88. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 01:06 | ||
89. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 01:16 | ||
90. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 01:16 | ||
91. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 01:16 | ||
92. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 01:23 | ||
93. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 01:29 | ||
94. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 01:29 | ||
95. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 01:29 | ||
96. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 02:13 | ||
97. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 02:42 | ||
98. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 02:52 | ||
99. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 05:07 | ||
100. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 05:07 | ||
101. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 05:07 | ||
102. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 05:07 | ||
103. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 07:08 | ||
104. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 07:08 | ||
105. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 07:08 | ||
106. | EYSKENS Jeroen | EvoPro Racing | 07:08 | ||
107. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 07:08 | ||
108. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 07:50 | ||
109. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 07:50 | ||
110. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 08:05 | ||
111. | CONCA Filippo | Lotto - Soudal | 00:00 | ||
112. | LAZKANO Oier | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
113. | MéNDEZ Daniel | Equipo Kern Pharma | 00:00 |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 8:24:10 | 5 | ||||
2. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 00:32 | |||||
3. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 00:34 | |||||
4. | MAS Enric | Movistar Team | 00:35 | |||||
5. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:36 | |||||
6. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:37 |
7. | CONSONNI Simone | Cofidis | 00:38 | ||
8. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 00:38 | ||
9. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 00:38 | ||
10. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 00:38 | ||
11. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 00:38 | ||
12. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 00:38 | ||
13. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 00:38 | ||
14. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 00:38 | ||
15. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 00:38 | ||
16. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 00:38 | ||
17. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 00:38 | ||
18. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 00:38 | ||
19. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 00:38 | ||
20. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:38 | ||
21. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 00:38 | ||
22. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 00:38 | ||
23. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 00:38 | ||
24. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 00:38 | ||
25. | MATé LuisAngel | Euskaltel - Euskadi | 00:38 | ||
26. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 00:38 | ||
27. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 00:38 | ||
28. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 00:38 | ||
29. | ALBA Juan | Movistar Team | 00:38 | ||
30. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 00:38 | ||
31. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 00:38 | ||
32. | BERHANE Natnael | Cofidis | 00:38 | ||
33. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 01:43 | ||
34. | MORA Sebastian | Movistar Team | 01:49 | ||
35. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 01:49 | ||
36. | ROJAS José | Movistar Team | 01:49 | ||
37. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 01:49 | ||
38. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 01:49 | ||
39. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 01:49 | ||
40. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 01:49 | ||
41. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 01:49 | ||
42. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 01:49 | ||
43. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 01:49 | ||
44. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 01:49 | ||
45. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 01:49 | ||
46. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 01:49 | ||
47. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 01:49 | ||
48. | CARVALHO André | Cofidis | 01:49 | ||
49. | HERRADA José | Cofidis | 01:49 | ||
50. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 01:49 | ||
51. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 01:49 | ||
52. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 01:49 | ||
53. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 01:49 | ||
54. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 01:54 | ||
55. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 02:07 | ||
56. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 02:33 | ||
57. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 02:53 | ||
58. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 02:53 | ||
59. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 02:55 | ||
60. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 03:18 | ||
61. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 03:18 | ||
62. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 04:41 | ||
63. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 06:56 | ||
64. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 06:56 | ||
65. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 06:56 | ||
66. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 08:57 | ||
67. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 09:39 | ||
68. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 09:39 | ||
69. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 11:39 | ||
70. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 11:39 | ||
71. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 11:39 | ||
72. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 11:39 | ||
73. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 11:39 | ||
74. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 11:39 | ||
75. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 11:39 | ||
76. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 11:39 | ||
77. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 11:39 | ||
78. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 11:39 | ||
79. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 11:39 | ||
80. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 11:57 | ||
81. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 12:44 | ||
82. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 13:02 | ||
83. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 13:40 | ||
84. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 14:03 | ||
85. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 16:46 | ||
86. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 17:53 | ||
87. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 18:00 | ||
88. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 18:03 | ||
89. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 18:03 | ||
90. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 18:03 | ||
91. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 18:03 | ||
92. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 18:03 | ||
93. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 18:03 | ||
94. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 18:03 | ||
95. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 18:03 | ||
96. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 18:03 | ||
97. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 18:03 | ||
98. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 18:03 | ||
99. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 18:03 | ||
100. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 18:21 | ||
101. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 18:21 | ||
102. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 18:58 | ||
103. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 19:02 | ||
104. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 19:19 | ||
105. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 20:13 | ||
106. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 20:45 | ||
107. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 20:57 | ||
108. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 25:11 | ||
109. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 25:11 | ||
110. | EYSKENS Jeroen | EvoPro Racing | 25:11 |
3. | 16.4. | Torrent > Alto de Reina | 160 km | Mas |
profil etapy (© la-flamme-rouge.eu) |
Acte III, direction l'Alto de la Reina. #VCV2021 pic.twitter.com/qwJo6OJoCZ
— Équipe Cycliste Groupama-FDJ (@GroupamaFDJ) April 16, 2021
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
¡Quedan 6 km para la meta! Y empieza ya el último premio de montaña de la prueba.
— Señal Deportes (@SenalDeportes) April 16, 2021
Mira la #VCV2021 también en nuestro streaming ???? ???? https://t.co/CEQhFlSUo1#ElMundoRuedaXSeñal????♂ #VCV pic.twitter.com/4NV6bbtcEC
¡La luchó y lo logró! Victoriaaaaaaa del español Enric Mas del Movistar Team en la etapa de hoy que además le otorga 10 segundos de bonificación.
— Señal Deportes (@SenalDeportes) April 16, 2021
Mira la #VCV2021 también en nuestro streaming ???? ???? https://t.co/CEQhFlSUo1#ElMundoRuedaXSeñal????♂ #VCV pic.twitter.com/92KtCtBExX
Videosumár etapy |
Výsledky | ||||||||
1. | MAS Enric | Movistar Team | 4:11:47 | 20 | ||||
2. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:02 | 10 | ||||
3. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 00:08 | 5 | ||||
4. | MATé Luis Angel | Euskaltel - Euskadi | 00:29 | |||||
5. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 00:31 | |||||
6. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 00:31 |
7. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:35 | ||
8. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 00:38 | ||
9. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 00:38 | ||
10. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 01:33 | ||
11. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:35 | ||
12. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 02:05 | ||
13. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 02:05 | ||
14. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 02:05 | ||
15. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 02:09 | ||
16. | ALBA Juan | Movistar Team | 02:09 | ||
17. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 02:11 | ||
18. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 02:11 | ||
19. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 02:14 | ||
20. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 02:14 | ||
21. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 02:18 | ||
22. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 02:18 | ||
23. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 02:22 | ||
24. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 02:40 | ||
25. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 03:01 | ||
26. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 03:01 | ||
27. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 03:47 | ||
28. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 04:38 | ||
29. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 04:38 | ||
30. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 04:38 | ||
31. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 04:38 | ||
32. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 05:03 | ||
33. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 05:10 | ||
34. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 05:15 | ||
35. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 05:56 | ||
36. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 06:18 | ||
37. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 07:39 | ||
38. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 08:41 | ||
39. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 08:41 | ||
40. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 09:19 | ||
41. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 11:25 | ||
42. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 11:25 | ||
43. | ROJAS José | Movistar Team | 12:45 | ||
44. | HERRADA José | Cofidis | 12:45 | ||
45. | CONSONNI Simone | Cofidis | 12:45 | ||
46. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 12:45 | ||
47. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 12:45 | ||
48. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 12:45 | ||
49. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 12:45 | ||
50. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 12:45 | ||
51. | MORA Sebastian | Movistar Team | 12:45 | ||
52. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 12:45 | ||
53. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 12:45 | ||
54. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 12:45 | ||
55. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 14:08 | ||
56. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 15:33 | ||
57. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 16:09 | ||
58. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 16:09 | ||
59. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 16:09 | ||
60. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 16:09 | ||
61. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 16:09 | ||
62. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 16:09 | ||
63. | BERHANE Natnael | Cofidis | 16:09 | ||
64. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 16:09 | ||
65. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 16:09 | ||
66. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 16:09 | ||
67. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 16:09 | ||
68. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 16:09 | ||
69. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 16:09 | ||
70. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 16:09 | ||
71. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 16:09 | ||
72. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 16:40 | ||
73. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 16:53 | ||
74. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 17:47 | ||
75. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 20:53 | ||
76. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 20:53 | ||
77. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 20:53 | ||
78. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 22:02 | ||
79. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 24:03 | ||
80. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 24:37 | ||
81. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 26:27 | ||
82. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 26:27 | ||
83. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 26:27 | ||
84. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 26:27 | ||
85. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 26:27 | ||
86. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 26:27 | ||
87. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 26:27 | ||
88. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 26:27 | ||
89. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 26:27 | ||
90. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 26:27 | ||
91. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 26:27 | ||
92. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 26:27 | ||
93. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 26:27 | ||
94. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 26:27 | ||
95. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 26:27 | ||
96. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 26:27 | ||
97. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 26:27 | ||
98. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 26:27 | ||
99. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 26:27 | ||
100. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 26:27 | ||
101. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 26:27 | ||
102. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 26:27 | ||
103. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 26:27 | ||
104. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 26:27 | ||
105. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 26:32 | ||
106. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 26:32 | ||
107. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 28:09 | ||
108. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 32:10 | ||
DNF | CARVALHO André | Cofidis | odstúpil
|
||
DNF | EYSKENS Jeroen | EvoPro Racing | odstúpil
|
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | MAS Enric | Movistar Team | 12:36:22 | 5 | ||||
2. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:08 | |||||
3. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 00:17 | |||||
4. | MATé Luis Angel | Euskaltel - Euskadi | 00:42 | |||||
5. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 00:44 | |||||
6. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:46 |
7. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 00:51 | ||
8. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 00:51 | ||
9. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:48 | ||
10. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 01:55 | ||
11. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 02:18 | ||
12. | ALBA Juan | Movistar Team | 02:22 | ||
13. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 02:22 | ||
14. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 02:24 | ||
15. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 02:26 | ||
16. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 02:27 | ||
17. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 02:31 | ||
18. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 02:31 | ||
19. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 02:36 | ||
20. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 03:29 | ||
21. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 04:00 | ||
22. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 04:22 | ||
23. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 04:25 | ||
24. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 04:45 | ||
25. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 04:51 | ||
26. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 04:58 | ||
27. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 05:28 | ||
28. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 06:02 | ||
29. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 06:07 | ||
30. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 06:27 | ||
31. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 06:34 | ||
32. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 08:26 | ||
33. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 08:50 | ||
34. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 10:05 | ||
35. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 10:43 | ||
36. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 10:47 | ||
37. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 12:56 | ||
38. | CONSONNI Simone | Cofidis | 12:58 | ||
39. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 12:58 | ||
40. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 13:25 | ||
41. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 14:03 | ||
42. | MORA Sebastian | Movistar Team | 14:09 | ||
43. | ROJAS José | Movistar Team | 14:09 | ||
44. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 14:09 | ||
45. | HERRADA José | Cofidis | 14:09 | ||
46. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 14:21 | ||
47. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 15:13 | ||
48. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 15:46 | ||
49. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 16:22 | ||
50. | BERHANE Natnael | Cofidis | 16:22 | ||
51. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 16:50 | ||
52. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 17:06 | ||
53. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 17:10 | ||
54. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 17:33 | ||
55. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 17:33 | ||
56. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 17:33 | ||
57. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 17:33 | ||
58. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 17:33 | ||
59. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 17:56 | ||
60. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 18:37 | ||
61. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 18:39 | ||
62. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 18:53 | ||
63. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 19:02 | ||
64. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 19:16 | ||
65. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 19:57 | ||
66. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 20:00 | ||
67. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 20:25 | ||
68. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 22:17 | ||
69. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 23:59 | ||
70. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 23:59 | ||
71. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 25:23 | ||
72. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 27:24 | ||
73. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 27:41 | ||
74. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 27:51 | ||
75. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 29:47 | ||
76. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 32:07 | ||
77. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 35:17 | ||
78. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 35:57 | ||
79. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 37:41 | ||
80. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 37:41 | ||
81. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 37:41 | ||
82. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 37:41 | ||
83. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 37:46 | ||
84. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 38:19 | ||
85. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 38:46 | ||
86. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 39:04 | ||
87. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 42:15 | ||
88. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 42:40 | ||
89. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 43:55 | ||
90. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 44:02 | ||
91. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 44:05 | ||
92. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 44:05 | ||
93. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 44:05 | ||
94. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 44:05 | ||
95. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 44:05 | ||
96. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 44:05 | ||
97. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 44:05 | ||
98. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 44:05 | ||
99. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 44:05 | ||
100. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 44:10 | ||
101. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 44:23 | ||
102. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 45:00 | ||
103. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 45:21 | ||
104. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 46:05 | ||
105. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 46:47 | ||
106. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 48:31 | ||
107. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 51:13 | ||
108. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 51:13 |
4. | 17.4. | Xilxes > Almenara | 14 km | Küng |
profil etapy (© la-flamme-rouge.eu) |
Un nouveau maillot dans la garde-robe de Stefan Küng puisque le Suisse portera, demain, le maillot jaune de leader !
— Équipe Cycliste Groupama-FDJ (@GroupamaFDJ) April 17, 2021
Miles Scotson est remonté à la 9e place du classement général de ce Tour de Valence. Quelle performance collective. ???? pic.twitter.com/ulKljBCY21
Výsledky | ||||||||
1. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 0:16:12 | 20 | ||||
2. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:11 | 10 | ||||
3. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 00:40 | 5 | ||||
4. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 00:41 | |||||
5. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 01:03 | |||||
6. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 01:08 |
7. | MORA Sebastian | Movistar Team | 01:09 | ||
8. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 01:12 | ||
9. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 01:13 | ||
10. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 01:14 | ||
11. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 01:17 | ||
12. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 01:18 | ||
13. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 01:21 | ||
14. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 01:26 | ||
15. | MAS Enric | Movistar Team | 01:27 | ||
16. | LAFAY Victor | Cofidis | 01:28 | ||
17. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 01:34 | ||
18. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 01:35 | ||
19. | HERRADA José | Cofidis | 01:36 | ||
20. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 01:38 | ||
21. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 01:38 | ||
22. | CONSONNI Simone | Cofidis | 01:39 | ||
23. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 01:41 | ||
24. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 01:43 | ||
25. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 01:44 | ||
26. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 01:45 | ||
27. | MATé LuisAngel | Euskaltel - Euskadi | 01:46 | ||
28. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 01:51 | ||
29. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 01:54 | ||
30. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 01:55 | ||
31. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 01:55 | ||
32. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 01:55 | ||
33. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 01:57 | ||
34. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 01:59 | ||
35. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 01:59 | ||
36. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 01:59 | ||
37. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 02:00 | ||
38. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 02:01 | ||
39. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 02:01 | ||
40. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 02:02 | ||
41. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 02:02 | ||
42. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 02:03 | ||
43. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 02:03 | ||
44. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 02:03 | ||
45. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 02:07 | ||
46. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 02:08 | ||
47. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 02:09 | ||
48. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 02:10 | ||
49. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 02:13 | ||
50. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 02:14 | ||
51. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 02:20 | ||
52. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 02:20 | ||
53. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 02:21 | ||
54. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 02:21 | ||
55. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 02:23 | ||
56. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 02:23 | ||
57. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 02:24 | ||
58. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 02:25 | ||
59. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 02:26 | ||
60. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 02:27 | ||
61. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 02:29 | ||
62. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 02:30 | ||
63. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 02:34 | ||
64. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 02:39 | ||
65. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 02:41 | ||
66. | ROJAS José | Movistar Team | 02:41 | ||
67. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 02:41 | ||
68. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 02:42 | ||
69. | ALBA Juan | Movistar Team | 02:44 | ||
70. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 02:44 | ||
71. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 02:46 | ||
72. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 02:47 | ||
73. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 02:51 | ||
74. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 02:56 | ||
75. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 02:56 | ||
76. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 02:56 | ||
77. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 02:57 | ||
78. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 02:57 | ||
79. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 03:00 | ||
80. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 03:01 | ||
81. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 03:01 | ||
82. | BERHANE Natnael | Cofidis | 03:02 | ||
83. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 03:05 | ||
84. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 03:08 | ||
85. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 03:08 | ||
86. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 03:10 | ||
87. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 03:18 | ||
88. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 03:18 | ||
89. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 03:19 | ||
90. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 03:20 | ||
91. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 03:24 | ||
92. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 03:29 | ||
93. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 03:32 | ||
94. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 03:33 | ||
95. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 03:33 | ||
96. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 03:46 | ||
97. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 03:46 | ||
98. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 03:47 | ||
99. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 03:52 | ||
100. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 03:55 | ||
101. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 03:56 | ||
102. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 04:17 | ||
103. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 04:17 | ||
104. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 04:22 | ||
105. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 04:23 | ||
106. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 04:24 | ||
107. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 04:25 | ||
108. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 04:38 |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 12:53:25 | 5 | ||||
2. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:06 | |||||
3. | MAS Enric | Movistar Team | 00:36 | |||||
4. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:45 | |||||
5. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 01:01 | |||||
6. | MATé LuisAngel | Euskaltel - Euskadi | 01:37 |
7. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 01:53 | ||
8. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 02:03 | ||
9. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 02:26 | ||
10. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 02:43 | ||
11. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 02:47 | ||
12. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 02:58 | ||
13. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 03:11 | ||
14. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 03:22 | ||
15. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 03:30 | ||
16. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 03:46 | ||
17. | ALBA Juan | Movistar Team | 04:15 | ||
18. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 04:36 | ||
19. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 04:41 | ||
20. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 04:41 | ||
21. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 04:52 | ||
22. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 05:15 | ||
23. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 05:39 | ||
24. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 05:45 | ||
25. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 05:55 | ||
26. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 06:39 | ||
27. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 07:02 | ||
28. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 07:45 | ||
29. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 08:20 | ||
30. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 08:32 | ||
31. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 09:09 | ||
32. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 09:11 | ||
33. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 09:39 | ||
34. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 10:52 | ||
35. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 12:19 | ||
36. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 12:43 | ||
37. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 12:45 | ||
38. | CONSONNI Simone | Cofidis | 13:46 | ||
39. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 14:04 | ||
40. | MORA Sebastian | Movistar Team | 14:27 | ||
41. | HERRADA José | Cofidis | 14:54 | ||
42. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 15:13 | ||
43. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 15:41 | ||
44. | ROJAS José | Movistar Team | 15:59 | ||
45. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 16:00 | ||
46. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 16:51 | ||
47. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 17:42 | ||
48. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 17:56 | ||
49. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 17:58 | ||
50. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 18:08 | ||
51. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 18:20 | ||
52. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 18:20 | ||
53. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 18:27 | ||
54. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 18:28 | ||
55. | BERHANE Natnael | Cofidis | 18:33 | ||
56. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 18:41 | ||
57. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 19:02 | ||
58. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 19:30 | ||
59. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 19:53 | ||
60. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 20:01 | ||
61. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 20:28 | ||
62. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 20:44 | ||
63. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 20:44 | ||
64. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 20:47 | ||
65. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 21:07 | ||
66. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 21:33 | ||
67. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 22:42 | ||
68. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 23:27 | ||
69. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 24:25 | ||
70. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 26:05 | ||
71. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 28:04 | ||
72. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 29:23 | ||
73. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 29:30 | ||
74. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 30:42 | ||
75. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 31:37 | ||
76. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 33:00 | ||
77. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 36:19 | ||
78. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 37:26 | ||
79. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 39:10 | ||
80. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 39:24 | ||
81. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 39:31 | ||
82. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 39:36 | ||
83. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 40:04 | ||
84. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 40:50 | ||
85. | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | 41:50 | ||
86. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 41:59 | ||
87. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 44:03 | ||
88. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 44:07 | ||
89. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 44:10 | ||
90. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 45:08 | ||
91. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 45:09 | ||
92. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 45:13 | ||
93. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 45:41 | ||
94. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 46:22 | ||
95. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 46:29 | ||
96. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 46:32 | ||
97. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 46:43 | ||
98. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 47:01 | ||
99. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 47:10 | ||
100. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 47:19 | ||
101. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 47:56 | ||
102. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 47:57 | ||
103. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 48:03 | ||
104. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 48:43 | ||
105. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 48:47 | ||
106. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 51:26 | ||
107. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 53:46 | ||
108. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 54:39 |
5. | 18.4. | Paterna > Valencia | 95 km | Démare |
profil etapy (© la-flamme-rouge.eu) |
????????@ArnaudDemare (@GroupamaFDJ) se lleva la ultima etapa de la Volta a la Comunitat Valenciana!
— NotiCiclismo (@Noticiclismo1) April 18, 2021
⭐@stefankueng (Groupama-FDJ) se adjudica la victoria en la Clasificación general de la carrera! ???????? #VCV2021 #VCV #NotiCiclismo #Ciclismo pic.twitter.com/Sk5k2hBnTK
Výsledky | ||||||||
1. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 1:56:25 | 20 | ||||
2. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 10 | ||||
3. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 00:00 | 5 | ||||
4. | CONSONNI Simone | Cofidis | 00:00 | |||||
5. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 00:00 | |||||
6. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 00:00 |
7. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 00:00 | ||
8. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
9. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 00:00 | ||
10. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
11. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
12. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
13. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 00:00 | ||
14. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
15. | ROJAS José | Movistar Team | 00:00 | ||
16. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 00:00 | ||
17. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
18. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
19. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
20. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
21. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 00:00 | ||
22. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
23. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 00:00 | ||
24. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
25. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 00:00 | ||
26. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
27. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 00:00 | ||
28. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:00 | ||
29. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
30. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
31. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
32. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
33. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
34. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 00:00 | ||
35. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
36. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
37. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 00:00 | ||
38. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
39. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
40. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
41. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 00:00 | ||
42. | MORA Sebastian | Movistar Team | 00:00 | ||
43. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
44. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
45. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
46. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
47. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 00:00 | ||
48. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 00:00 | ||
49. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 00:00 | ||
50. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
51. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 00:00 | ||
52. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
53. | MATé LuisAngel | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
54. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
55. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
56. | MAS Enric | Movistar Team | 00:00 | ||
57. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 00:00 | ||
58. | ALBA Juan | Movistar Team | 00:00 | ||
59. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 00:00 | ||
60. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
61. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:00 | ||
62. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
63. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 00:00 | ||
64. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 00:00 | ||
65. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
66. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 00:00 | ||
67. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 00:00 | ||
68. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 00:00 | ||
69. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
70. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 00:00 | ||
71. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 00:00 | ||
72. | BERHANE Natnael | Cofidis | 00:00 | ||
73. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
74. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 00:00 | ||
75. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
76. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
77. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
78. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
79. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
80. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
81. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 00:00 | ||
82. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 00:00 | ||
83. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 00:00 | ||
84. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
85. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
86. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 00:00 | ||
87. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
88. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
89. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
90. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 00:00 | ||
91. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 00:00 | ||
92. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
93. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 00:00 | ||
94. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 00:00 | ||
95. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
96. | HERRADA José | Cofidis | 00:00 | ||
97. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
98. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 00:00 | ||
99. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
100. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 00:00 | ||
101. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
102. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
103. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
104. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 00:00 | ||
105. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 00:22 | ||
106. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 00:22 | ||
107. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 00:25 | ||
DNF | OSORIO Alejandro | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil
|
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | KüNG Stefan | Groupama - FDJ | 14:49:50 | 200 | ||||
2. | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 00:06 | 150 | ||||
3. | MAS Enric | Movistar Team | 00:36 | 125 | ||||
4. | LAFAY Victor | Cofidis | 00:45 | 100 | ||||
5. | GESBERT Elie | Team Arkéa - Samsic | 01:01 | 85 | ||||
6. | MATé Luis Angel | Euskaltel - Euskadi | 01:37 | 70 |
7. | MERTZ Rémy | Bingoal - WB | 01:53 | 60 | |
8. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 02:03 | 50 | |
9. | SCOTSON Miles | Groupama - FDJ | 02:26 | 40 | |
10. | LOUVEL Matis | Team Arkéa - Samsic | 02:43 | 35 | |
11. | LóPEZ Diego | Equipo Kern Pharma | 02:47 | 30 | |
12. | NOVIKOV Savva | Equipo Kern Pharma | 02:58 | 25 | |
13. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 03:11 | 20 | |
14. | GONZáLEZ Abner | Movistar Team | 03:20 | 15 | |
15. | MARTíN Gotzon | Euskaltel - Euskadi | 03:30 | 10 | |
16. | LIETAER Eliot | B&B Hôtels p/b KTM | 03:46 | 5 | |
17. | ALBA Juan | Movistar Team | 04:15 | 5 | |
18. | CEPEDA Jefferson | Caja Rural - Seguros RGA | 04:36 | 5 | |
19. | NAVARRO Daniel | Burgos - BH | 04:41 | 5 | |
20. | BROWN Nathan | Rally Cycling | 04:41 | 5 | |
21. | JOYCE Colin | Rally Cycling | 04:52 | 5 | |
22. | DEGENKOLB John | Lotto - Soudal | 05:15 | 5 | |
23. | LóPEZ Jordi | Equipo Kern Pharma | 05:39 | 5 | |
24. | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 05:45 | 5 | |
25. | DOUBLE Paul | MG.Kvis - VPM | 05:55 | 5 | |
26. | MOLENAAR Alex | Burgos - BH | 06:39 | 5 | |
27. | BALMER Alexandre | Groupama - FDJ | 07:02 | 5 | |
28. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 07:45 | 5 | |
29. | ANGULO Antonio | Euskaltel - Euskadi | 08:20 | 5 | |
30. | VANENDERT Jelle | Bingoal - WB | 08:32 | 5 | |
31. | GARCíA Carlos | Equipo Kern Pharma | 09:09 | 3 | |
32. | RIOU Alan | Team Arkéa - Samsic | 09:11 | 3 | |
33. | ZUCCO Vitor | EvoPro Racing | 09:39 | 3 | |
34. | BOILEAU Alan | B&B Hôtels p/b KTM | 10:52 | 3 | |
35. | ITURRIA Mikel | Euskaltel - Euskadi | 12:19 | 3 | |
36. | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 12:43 | 3 | |
37. | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa - Samsic | 12:45 | 3 | |
38. | CONSONNI Simone | Cofidis | 13:46 | 3 | |
39. | FERASSE Thibault | B&B Hôtels p/b KTM | 14:04 | 3 | |
40. | MORA Sebastian | Movistar Team | 14:27 | 3 | |
41. | HERRADA José | Cofidis | 14:54 | ||
42. | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa - Samsic | 15:13 | ||
43. | DUPONT Timothy | Bingoal - WB | 15:37 | ||
44. | ROJAS José | Movistar Team | 15:59 | ||
45. | BONNAMOUR Franck | B&B Hôtels p/b KTM | 16:00 | ||
46. | HUYS Laurens | Bingoal - WB | 16:51 | ||
47. | HIVERT Jonathan | B&B Hôtels p/b KTM | 17:56 | ||
48. | RAUGEL Antoine | Groupama - FDJ | 17:58 | ||
49. | PAASCHENS Mathijs | Bingoal - WB | 18:04 | ||
50. | SHEFFIELD Magnus | Rally Cycling | 18:08 | ||
51. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 18:20 | ||
52. | ROSA Diego | Team Arkéa - Samsic | 18:20 | ||
53. | WRIGHT Paul | MG.Kvis - VPM | 18:25 | ||
54. | BAGIOLI Nicola | B&B Hôtels p/b KTM | 18:27 | ||
55. | BERHANE Natnael | Cofidis | 18:33 | ||
56. | RUIZ Ibon | Equipo Kern Pharma | 18:41 | ||
57. | ROSSKOPF Joey | Rally Cycling | 19:02 | ||
58. | ARAIZ Sergio | Equipo Kern Pharma | 19:30 | ||
59. | CARPENTER Robin | Rally Cycling | 19:53 | ||
60. | ÁVILA Edwin | Burgos - BH | 20:01 | ||
61. | JUARISTI Txomin | Euskaltel - Euskadi | 20:28 | ||
62. | OSORIO Juan | Burgos - BH | 20:44 | ||
63. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 20:44 | ||
64. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 20:47 | ||
65. | BOU Joan | Euskaltel - Euskadi | 21:32 | ||
66. | PEYSKENS Dimitri | Bingoal - WB | 21:32 | ||
67. | ABERASTURI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 22:36 | ||
68. | CAM Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 23:27 | ||
69. | SAJNOK Szymon | Cofidis | 24:25 | ||
70. | MEENS Johan | Bingoal - WB | 26:05 | ||
71. | BASSETT Stephen | Rally Cycling | 28:04 | ||
72. | DRAGHI Guido | MG.Kvis - VPM | 29:23 | ||
73. | MORENO Iván | Equipo Kern Pharma | 29:30 | ||
74. | REX Laurenz | Bingoal - WB | 30:42 | ||
75. | AULAR Orluis | Caja Rural - Seguros RGA | 31:37 | ||
76. | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 33:00 | ||
77. | AZPARREN Xabier | Euskaltel - Euskadi | 36:19 | ||
78. | EWAN Caleb | Lotto - Soudal | 37:26 | ||
79. | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 39:10 | ||
80. | ORTS Felipe | Burgos - BH | 39:24 | ||
81. | DI FELICE Francesco | MG.Kvis - VPM | 39:31 | ||
82. | VAN GENECHTEN Jonas | B&B Hôtels p/b KTM | 39:36 | ||
83. | MADRAZO Ángel | Burgos - BH | 40:04 | ||
84. | RADICE Raffaele | MG.Kvis - VPM | 40:50 | ||
85. | BROWN Jonathan | EvoPro Racing | 41:59 | ||
86. | DéMARE Arnaud | Groupama - FDJ | 43:57 | ||
87. | ARISTI Mikel | Euskaltel - Euskadi | 44:03 | ||
88. | APARICIO Mario | Burgos - BH | 44:32 | ||
89. | GUARNIERI Jacopo | Groupama - FDJ | 45:08 | ||
90. | THIJSSEN Gerben | Lotto - Soudal | 45:09 | ||
91. | SINKELDAM Ramon | Groupama - FDJ | 45:13 | ||
92. | WELTEN Bram | Team Arkéa - Samsic | 45:41 | ||
93. | WALSH Ben | EvoPro Racing | 46:22 | ||
94. | SALVIETTI Niccolò | MG.Kvis - VPM | 46:29 | ||
95. | NISU Oskar | EvoPro Racing | 46:32 | ||
96. | DE POORTER Maxime | Tarteletto - Isorex | 46:43 | ||
97. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 47:01 | ||
98. | WOUTERS Enzo | Tarteletto - Isorex | 47:10 | ||
99. | VIVIANI Attilio | Cofidis | 47:19 | ||
100. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 47:56 | ||
101. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 47:57 | ||
102. | MONK Cyrus | EvoPro Racing | 48:03 | ||
103. | VANDEPITTE Nathan | Bingoal - WB | 48:43 | ||
104. | CAROLLO Francesco | MG.Kvis - VPM | 48:47 | ||
105. | RHIM Brendan | EvoPro Racing | 51:26 | ||
106. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 53:46 | ||
107. | SEFA Ylber | Tarteletto - Isorex | 54:39 |