Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Cofidis vám počas Tour prináša súťaž o dres, buffky a fľaše. Dnes padla tretia otázka

18.7.2022, 10:00 | Inzercia | Redakcia C-I.sk
tdf2020 banner update
Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky je partnerom Cycling-Info.sk počas Tour de France a prináša fanúšikom možnosť zasúťažiť si o hodnotné ceny - každý týždeň traja súťažiaci vyhrávajú originálny bidon/fľašu World tímu COFIDIS a buffku/šatku s logom tejto spoločnosti (spolu 9 výhercov). Po skončení Tour de France bude zo všetkých súťažiacich vyžrebovaný výherca, ktorý získa hlavnú cenu - okrem fľaše aj šatky dres slovenskej reprezentácie, ktorej partnerom je tiež COFIDIS.
Súťaž prebieha na Facebooku Cycling-Info.sk, kde do komentára pod daný príspevok napíšete správnu odpoveď na jednoduchú otázku. Tie vychádzajú vždy v pondelok počas Tour a súťažiť budete môcť celý týždeň až do chvíle, kým nevyjde ďalšia otázka. Samozrejme, musíte mať Cycling-Info.sk medzi sledovanými stránkami.
V poslednej tretej otázke sa vás pýtame: Ktorý cyklista tímu Cofidis, ktorý jazdí na Tour de France 2022, štartoval v minulosti aj na pretekoch Okolo Slovenska?  Mená troch výhercov oznámime po skončení Tour spolu s vyhlásením hlavnej ceny.
 
Náš eshop