Coppa Bernocchi 2016 (1.1), streda 14. septembra (98. ročník)
st | 14.9. | Legnano > Legnano | 192 km | Nizzolo |
Štartová listina |
Rovinatú jednorazovku rozhodol špurt celého pelotónu presadil sa najväčší favorit Giacomo Nizzolo, ktorý využil um organizátorov, ktorí vybavili štart národného tímu, v ktorého farbách nastúpili parádni ľudia z tímov, ktoré by do Legnana určite neprišli. Okrem Nizzola to boli aj Viviani či Guarnieri.
Zamestnanec Treku porazil dvojicu Nicola Ruffoni - Paolo Simion z Bardiani.
Výsledky | ||||||||
1. | NIZZOLO Giacomo | Taliansko | 4:25:53 | 125 | ||||
2. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 00:00 | 85 | ||||
3. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 00:00 | 70 | ||||
4. | BARBERO Carlos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 60 | ||||
5. | POZZATO Filippo | Wilier - Southeast | 00:00 | 50 | ||||
6. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 40 | ||||
7. | GIBBONS Ryan | Dimension Data for Qhubeka | 00:00 | 35 | ||||
8. | DI FRANCESCO Gian Marco | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | 30 | ||||
9. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | 25 | ||||
10. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | 20 |
11. | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | 00:00 | 15 | |
12. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | 10 | |
13. | GESBERT Elie | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | 5 | |
14. | GUARNIERI Jacopo | Taliansko | 00:00 | 5 | |
15. | VELASCO Simone | Bardiani - CSF | 00:00 | 5 | |
16. | FEDI Andrea | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | |
17. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | 3 | |
18. | BELLETTI Manuel | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | |
19. | DLAMINI Nickolas | Dimension Data for Qhubeka | 00:00 | 3 | |
20. | SALVADOR Enrico | Unieuro Wilier | 00:00 | 3 | |
21. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:00 | 3 | |
22. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | 3 | |
23. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 3 | |
24. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | 3 | |
25. | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 3 | |
26. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
27. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
28. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
29. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
30. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
31. | ZAMPARELLA Marco | Amore & Vita - Selle SMP | 00:00 | ||
32. | MODOLO Sacha | Lampre - Merida | 00:00 | ||
33. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
34. | VIVIANI Elia | Taliansko | 00:00 | ||
35. | TOTò Paolo | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | ||
36. | MARTINEZ Daniel Felipe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
37. | TORRES Rodolfo | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
38. | TECCHIO Marco | Unieuro Wilier | 00:00 | ||
39. | HALILAJ Redi | Amore & Vita - Selle SMP | 00:00 | ||
40. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
41. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
42. | FICARA Pierpaolo | Amore & Vita - Selle SMP | 00:00 | ||
43. | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | 00:00 | ||
44. | CACCIOTTI Andrea | Unieuro Wilier | 00:00 | ||
45. | RUBIO Diego | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
46. | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
47. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
48. | GAZZARA Michele | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | ||
49. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
50. | REBELLIN Davide | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
51. | GROSSCHARTNER Felix | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
52. | GAFFURINI Nicola | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | ||
53. | SCARTEZZINI Michele | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | ||
54. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
55. | NEUHAUSER Marcel | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
56. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
57. | SEPÚLVEDA Eduardo | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
58. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
59. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
60. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
61. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
62. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
63. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
64. | FINETTO Mauro | Unieuro Wilier | 00:00 | ||
65. | RAVANELLI Simone | Unieuro Wilier | 00:00 | ||
66. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
67. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
68. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
69. | BELDA David | Team Roth | 00:00 | ||
70. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
71. | STÜSSI Colin | Team Roth | 00:00 | ||
72. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
73. | DE BOD Stefan | Dimension Data for Qhubeka | 00:00 | ||
74. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
75. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
76. | CELANO Danilo | Amore & Vita - Selle SMP | 00:00 | ||
77. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
78. | COLEDAN Marco | Taliansko | 00:00 | ||
79. | MASNADA Fausto | Lampre - Merida | 00:00 | ||
80. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:24 | ||
81. | SORENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 00:25 | ||
82. | DE NEGRI Pier Paolo | Nippo - Vini Fantini | 00:30 | ||
83. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 00:30 | ||
84. | FILOSI Iuri | Nippo - Vini Fantini | 00:30 | ||
85. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 00:30 | ||
86. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 00:30 | ||
87. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:40 | ||
88. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:54 | ||
89. | SOLOMENNIKOV Andrej | Gazprom-RusVelo | 00:54 | ||
90. | ALBANESE Vincenzo | Taliansko | 01:08 | ||
91. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:12 | ||
92. | CONSONNI Simone | Taliansko | 01:12 | ||
93. | BUSATO Matteo | Wilier - Southeast | 01:12 | ||
94. | BALLERINI Davide | Taliansko | 01:26 | ||
95. | BEUKEBOOM Dion | Parkhotel Valkenburg CT | 02:45 | ||
96. | BIZHIGITOV Zhandos | Astana Pro Team | 02:45 | ||
97. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 02:45 | ||
98. | ZVERKOV Evgeny | Norda-MG.Kvis Vega | 02:45 | ||
99. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 02:45 | ||
100. | PELEGRí Óscar | Amore & Vita - Selle SMP | 02:45 | ||
DNS | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | neštart. | ||
DNF | ALAFACI Eugenio | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | BERLATO Giacomo | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | BERTAZZO Liam | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | BOLE Grega | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | BORELLA Federico | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | BRUN Frederic | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | CAMPIGLI Nicola | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | CECCHIN Alberto | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | DUCOURNAU Gilbert | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | JEVTUŠENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | FEDELI Alessandro | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | FERRARI Fabricio | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | FRANGIONI Alessandro | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | HISHINUMA Yukinori | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | KATZMAYER Daniel | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | CHRIPTA Andrij | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | KOISHI Yuma | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | KRIZEK Matthias | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | KULIMBETOV Nurbolat | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | MARQUEZ José | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | MEGIAS Javier | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | MORA Luis | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | MORO Stefano | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | MOVCHAN Sergii | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | NAVARRA Junrey A | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | NDAYISENGA Valens | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | NIKA Iltjan | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | OCCHIALINI Matteo | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | SALIE Shameeg | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | SALVIETTI Niccolò | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | SENDROS Llibert | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | THALMANN Roland | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | TURRIN Alex | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | UWIZEYIMANA Bonaventure | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | ZURLO Federico | Lampre - Merida | odstúpil |
profil pretekov (© uslegnanese.it) |