Majstrovstvá Európy v cestnej cyklistike 2019 (CC), 7. - 11. augusta
Glasgow 2018 | Úvod Slováci | Úvod muži | 31 Slovákov |
mapa časoviek, profil je absolútne rovinatý (© uec.ch) |
Nominácia Slovenska na ME:
Streda 7.8. od 09:00 - časovka junioriek
Nora Jenčušová (2002, Schwabik Cycling CEA)
Simona Záhorcová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
Streda 7.8. od 11:15 - časovka juniorov
Pavol Kramarčík (2001, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Pavol Rovder (2001, Cyklo Spiš)
Streda 7.8. od 14:30 - miešaná štafeta tímov
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Samuel Oros (1998, Dukla Banská Bystrica)
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Mariana Findrová (1985, CK Banská Bystrica)
Lívia Hanesová (1982, CK Banská Bystrica)
Andrea Šimora (1985, Bike Team Juhasky)
Štvrtok 8.8. od 09:00 - časovka žien U23
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Štvrtok 8.8. od 10:45 - časovka žien Elite
Tatiana Jaseková (1988, BIKEPRO Sport)Štvrtok 8.8. od 12:45 - časovka mužov U23
Martin Vlčák (1998, Dukla Banská Bystrica)
Štvrtok 8.8. od 15:00 - časovka mužov Elite
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
Piatok 9.8. od 09:00 - preteky junoriek
Radka Paulechová (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Nora Jenčušová (2002, Schwabik Cycling CEA)
Simona Záhorcová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
Vladimíra Zelinová (2002, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
Piatok 9.8. od 12:00 - preteky žien U23
Júlia Hrtánková (2000, CK EPIC Dohňany)
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Piatok 9.8. od 16:00 - preteky juniorov
Marek Gajdula (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Marek Bugár (2001, TJ SLÁVIA ŠG Trenčín)
Pavol Kramarčík (2001, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Simon Nagy (2001, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Pavol Rovder (2001, Cyklo Spiš)
Tobias Vančo (2002, ŠKC Dubnica nad Váhom)
Sobota 10.8. od 09:00 - preteky mužov U23
Samuel Oros (1998, Dukla Banská Bystrica)
Martin Vlčák (1998, Dukla Banská Bystrica)
Matúš Štoček (1999, Petroli Firenze - Hopplá)
Adam Foltán (2000, Topforex - Lapierre)
Lukáš Kubiš (2000, Dukla Banská Bystrica)
Andrej Líška (2000, TJ Slávia ŠG Trenčín)
Sobota 10.8. od 13:00 - preteky žien Elite
Mariana Findrová (1985, CK Banská Bystrica)
Alžbeta Bačíková (1990, CK DUKLA Bratislava)
Tereza Medveďová (1996, BePink)
Nedeľa 11.8. od 11:30 - preteky mužov Elite
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Juraj Sagan (1988, Bora-hansgrohe)
Erik Baška (1994, Bora-hansgrohe)
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
Adrián Babič (1996, Cyklistický tím Firefly)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)