GP Laguna Poreč 2016 (1.2), nedeľa 14. februára
ne | 14.2. | zvlnená | Poreč > Poreč | 163 km | Ganna |
Výsledky | ||||||||
1. | GANNA Filippo | 4:03:10 | 40 | |||||
2. | PER David | Adria Mobil | 00:00 | 30 | ||||
3. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:02 | 25 | ||||
4. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:40 | 20 | ||||
5. | BAJC Andi | Amplatz - BMC | 03:40 | 15 | ||||
6. | GROSELJ Ziga | 04:00 | 10 | |||||
7. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 04:00 | 5 | ||||
8. | GAUGL Florian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 04:00 | 3 | ||||
9. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 05:58 | 3 | ||||
10. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 06:47 | 3 |
40. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 12:00 |
11. | CONSONNI Simone | 09:55 | |||
12. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 09:55 | ||
13. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 09:55 | ||
14. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:55 | ||
15. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 09:55 | ||
16. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 09:55 | ||
17. | MEIER Alexander | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:55 | ||
18. | SVAB Jernej | 09:55 | |||
19. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 09:55 | ||
20. | GROŠELJ Matic | 09:55 | |||
21. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 09:55 | ||
22. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 09:55 | ||
23. | BOžIč Jon | Adria Mobil | 10:17 | ||
24. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 12:00 | ||
25. | PER Gorazd | Adria Mobil | 12:00 | ||
26. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 12:00 | ||
27. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 12:00 | ||
28. | BIEDERMANN Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 12:00 | ||
29. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 12:00 | ||
30. | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | 12:00 | ||
31. | SCHORN Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 12:00 | ||
32. | NEUHAUSER Marcel | Tirol Cycling Team | 12:00 | ||
33. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 12:00 | ||
34. | SCHOIBL Mario | Amplatz - BMC | 12:00 | ||
35. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 12:00 | ||
36. | POLJANEC Miha | 12:00 | |||
37. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 12:00 | ||
38. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 12:00 | ||
39. | LOGAR Tadej | 12:00 | |||
40. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 12:00 | ||
41. | LIZDE Seid | 12:00 | |||
42. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 12:00 | ||
43. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 12:00 | ||
44. | TONIATTI Andrea | 12:00 | |||
45. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 14:06 | ||
46. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 14:10 | ||
47. | KURIANOV Stepan | 16:25 | |||
48. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 16:25 | ||
49. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 16:25 | ||
50. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 16:25 | ||
51. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 16:25 | ||
52. | MINALI Riccardo | 16:25 | |||
53. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 16:25 | ||
54. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 16:25 | ||
55. | RIKUNOV Petr | 16:25 | |||
56. | DALLINGER Christian | WSA-Greenlife | 16:25 | ||
57. | MISKULIN Jure | Radenska Ljubljana | 16:25 | ||
58. | KUZNETSOV Igor | 18:40 | |||
59. | HAMMERSCHMID Raphael | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 18:40 | ||
60. | DRINOVEC Matej | Adria Mobil | 18:40 | ||
61. | GILIAZOV Ruslan | 18:40 | |||
62. | NIKOLAY Antonov | 18:40 | |||
63. | SCHIPFLINGER Florian | Tirol Cycling Team | 18:40 | ||
64. | RAJOVIC Dušan | 18:40 | |||
65. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 18:40 | ||
66. | ZELLER Lukas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 18:40 | ||
67. | JERKIC Zan | Radenska Ljubljana | 18:40 | ||
68. | RUčIGAJ iga | 18:40 | |||
69. | CIBEJ Simon | 18:40 | |||
70. | SARTOR Federico | 18:40 | |||
71. | BORISAVLJEVIC Miloš | 18:40 | |||
72. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 18:40 | ||
73. | DE MARCHI Mattia | 18:40 | |||
74. | ZANOTTO Thomas | 18:40 | |||
DNS | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | neštart. | ||
DNF | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | BAIS Mattia | odstúpil | |||
DNF | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | CERKEZ Josip | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | COTAR Luka | odstúpil | |||
DNF | DRAGOJEVIC Milan | odstúpil | |||
DNF | FABBRO Matteo | odstúpil | |||
DNF | FAVARO Daniel | odstúpil | |||
DNF | FIDLER Gerd | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | GIACOBAZZI Roberto | odstúpil | |||
DNF | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KOZOMARA Nikola | odstúpil | |||
DNF | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | LAMON Francesco | odstúpil | |||
DNF | MARIC Dejan | odstúpil | |||
DNF | MASNADA Fausto | odstúpil | |||
DNF | PELIKÁN János | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | PIASHKUN Alexei | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | PIASHKUN Andrei | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | POLL Stefan | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | RAMSAK Borut | odstúpil | |||
DNF | RIGO Paolo | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | TAFERNER Michael | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | odstúpil |
profil pretekov (© gmcyclingteam.it) |