Trofej Poreč 2016 (1.2), sobota 5. marca (32. ročník)
so | 5.3. | Poreč > Poreč | 143 km | Mugerli |
Výsledky | ||||||||
1. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 3:23:25 | 40 | ||||
2. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:01 | 30 | ||||
3. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:07 | 25 | ||||
4. | BOKELOH Jonas | Klein Constantia | 00:07 | 20 | ||||
5. | TUREK Daniel | Cycling Academy Team | 00:11 | 15 | ||||
6. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:11 | 10 | ||||
7. | PEDERSEN Mads | Stölting Service Group | 00:11 | 5 | ||||
8. | GARCIA CORTINA Ivan | Klein Constantia | 00:16 | 3 | ||||
9. | KVASINA Matija | Synergy Baku Cycling Project | 00:16 | 3 | ||||
10. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:16 | 3 |
DNF | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | odstúpil |
11. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
12. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 00:23 | ||
13. | FAJT Kristjan | Adria Mobil | 00:23 | ||
14. | SCHLEGEL Michal | Klein Constantia | 00:30 | ||
15. | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | 00:30 | ||
16. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:30 | ||
17. | SISR Frantisek | Klein Constantia | 00:30 | ||
18. | BAJC Andi | Amplatz - BMC | 00:35 | ||
19. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 00:51 | ||
20. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 00:57 | ||
21. | BUTS Vitaliy | Kolss BDC Team | 00:57 | ||
22. | RAIM Mihkel | Cycling Academy Team | 00:57 | ||
23. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:57 | ||
24. | TUSVELD Martijn | Rabobank Development Team | 00:57 | ||
25. | NIKOLAEV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:57 | ||
26. | PIASKOWY Emanuel | Cycling Academy Team | 01:07 | ||
27. | STASH Mamyr | Gazprom-RusVelo | 01:16 | ||
28. | PER David | Adria Mobil | 01:16 | ||
29. | TAMOURIDIS Ioannis | Synergy Baku Cycling Project | 01:16 | ||
30. | DERNIES Tom | Wallonie - Bruxelles | 01:16 | ||
31. | DERUETTE Thomas | Wallonie - Bruxelles | 01:28 | ||
32. | KASPERKIEWICZ Przemysław | Klein Constantia | 01:28 | ||
33. | WERTZ Thomas | Wallonie - Bruxelles | 01:28 | ||
34. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 01:28 | ||
35. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 01:28 | ||
36. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 02:05 | ||
37. | CARBEL SVENDGAARD Michael | Stölting Service Group | 02:05 | ||
38. | KIRSCH Alex | Stölting Service Group | 02:05 | ||
39. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 02:05 | ||
40. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 02:05 | ||
41. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 02:05 | ||
42. | RAILEANU Cristian | 02:05 | |||
43. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 02:05 | ||
44. | SVAB Jernej | 02:05 | |||
45. | BøJE Nicklas | Team Giant Scatto U23 | 02:05 | ||
46. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 02:05 | ||
47. | BALYKIN Ivan | GM Europa Ovini | 02:05 | ||
48. | GROŠELJ Matic | 02:05 | |||
49. | MIGDAł Wojciech | Cycling Academy Team | 02:05 | ||
50. | SCHORMAIR Fabian | LKT Team Brandenburg | 02:05 | ||
51. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 02:05 | ||
52. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 02:05 | ||
53. | MAAS Jan | Rabobank Development Team | 02:05 | ||
54. | DINKLER Jonathan | 02:05 | |||
55. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 02:05 | ||
56. | KUSTADINCHEV Roman | Gazprom-RusVelo | 02:05 | ||
57. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 02:05 | ||
58. | BOžIč Jon | Adria Mobil | 02:05 | ||
59. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 02:05 | ||
60. | RIKUNOV Petr | 02:05 | |||
61. | BUCHáCEK Tomás | Whirlpool Author | 02:05 | ||
62. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 02:05 | ||
63. | VINJEBO Emil | Team Giant Scatto U23 | 02:05 | ||
64. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 02:05 | ||
65. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 02:05 | ||
66. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 02:05 | ||
67. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 02:05 | ||
68. | KONONENKO Mykhaylo | Kolss BDC Team | 02:05 | ||
69. | LEHKY Roman | Klein Constantia | 02:05 | ||
70. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 02:05 | ||
71. | KOUDELA Tomas | SKC Tufo Prostējov | 02:05 | ||
72. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 02:05 | ||
73. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 02:05 | ||
74. | MOSES Thomas | JLT Condor | 02:05 | ||
75. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 02:05 | ||
76. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 02:05 | ||
77. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 02:05 | ||
78. | THERKILDSEN Marius | Team Giant Scatto U23 | 02:05 | ||
79. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:05 | ||
80. | SCHORN Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:05 | ||
81. | BIEDERMANN Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:05 | ||
82. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 02:05 | ||
83. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 02:05 | ||
84. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 02:05 | ||
85. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 02:05 | ||
86. | LAGKUTI Sergiy | Kolss BDC Team | 02:05 | ||
87. | BOIVIN Guillaume | Cycling Academy Team | 02:05 | ||
88. | MOULD Jon | JLT Condor | 02:05 | ||
89. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 02:05 | ||
90. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 02:05 | ||
91. | LOGAR Tadej | 02:05 | |||
92. | WARCHOł Bartosz | Whirlpool Author | 02:05 | ||
93. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 02:05 | ||
94. | VASYLYUK Andriy | Kolss BDC Team | 02:05 | ||
95. | BROżYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 02:05 | ||
96. | BERGER Leon | LKT Team Brandenburg | 02:05 | ||
97. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 02:05 | ||
98. | MAGUOLO Enrico | 02:05 | |||
99. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:05 | ||
100. | RAJOVIC Dušan | 02:05 | |||
101. | KOBERNYAK Evgeny | 02:05 | |||
102. | GEßNER Konrad | 02:05 | |||
103. | CORELL Mads | Team Giant Scatto U23 | 02:05 | ||
104. | OLIESLAGERS Bob | Rabobank Development Team | 02:05 | ||
105. | KANKOVSKY Alois | Whirlpool Author | 02:05 | ||
106. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 02:05 | ||
107. | COTAR Luka | 02:05 | |||
108. | VALOGNES Quentin | 02:05 | |||
109. | GIGER Fabian | 02:05 | |||
110. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 02:05 | ||
111. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 02:05 | ||
112. | FLUCKIGER Mathias | 02:05 | |||
113. | SORM Jiri | Whirlpool Author | 02:05 | ||
114. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 02:05 | ||
115. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 02:05 | ||
116. | KUKRLE Michael | Whirlpool Author | 02:05 | ||
117. | RUčIGAJ iga | 02:05 | |||
118. | MEDEK Tomáš | SKC Tufo Prostējov | 02:05 | ||
119. | SLATER Alistair | JLT Condor | 02:05 | ||
120. | TSUBAKI Hiroshi | Bridgestone Anchor Cycling Team | 02:05 | ||
121. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 02:05 | ||
122. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 02:05 | ||
123. | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | 02:05 | ||
124. | NECHITA Andrei | Tusnad Cycling Team | 02:05 | ||
125. | GNAN Alessio | 07:20 | |||
126. | SIPOS Marek | SKC Tufo Prostējov | 07:20 | ||
127. | BRIGGS Graham | JLT Condor | 10:19 | ||
DNS | ATKINS George | JLT Condor | neštart. | ||
DNS | MEIJERS Jeroen | Rabobank Development Team | neštart. | ||
DNS | NOVAK Domen | Adria Mobil | neštart. | ||
DNS | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | neštart. | ||
DNS | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | neštart. | ||
OTL. | SCHREIBER Manuel | Team Vorarlberg | - | ||
OTL. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | - | ||
DNF | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | BARONTI Fabio | odstúpil | |||
DNF | BORELLA Federico | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | BUKDAL Joakim | Team Giant Scatto U23 | odstúpil | ||
DNF | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | CALABRIA Fabio | odstúpil | |||
DNF | CALZA Andrea | odstúpil | |||
DNF | CARRATALA Francisco | odstúpil | |||
DNF | CERKEZ Josip | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | CHENAUX Florian | odstúpil | |||
DNF | DANILOVIC Marko | odstúpil | |||
DNF | DELFOSSE Florent | Wallonie - Bruxelles | odstúpil | ||
DNF | FIESCHI Ulisse | odstúpil | |||
DNF | FRANZ Toni | odstúpil | |||
DNF | GAAL Simon | Team Giant Scatto U23 | odstúpil | ||
DNF | GENUIN Nicola | odstúpil | |||
DNF | GILIAZOV Ruslan | odstúpil | |||
DNF | GROSELJ Ziga | odstúpil | |||
DNF | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | HERTLING Arnaud | odstúpil | |||
DNF | HOCHEDER Michael | odstúpil | |||
DNF | HOFSTEDE Lennard | Rabobank Development Team | odstúpil | ||
DNF | INOUE Kazuo | Bridgestone Anchor Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KOVAR Jan | Whirlpool Author | odstúpil | ||
DNF | KOZOMARA Nikola | odstúpil | |||
DNF | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | KUHMEL Sandro | odstúpil | |||
DNF | L' HOMME Léo | odstúpil | |||
DNF | LAWLESS Christopher | JLT Condor | odstúpil | ||
DNF | LEBAS Thomas | Bridgestone Anchor Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | odstúpil | ||
DNF | MCCLURE Reid | odstúpil | |||
DNF | MCQUERRY Justin | odstúpil | |||
DNF | MINI Emanuel | odstúpil | |||
DNF | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | MUCHE Christopher | odstúpil | |||
DNF | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | NEUHAUSER Marcel | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PELIKÁN János | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | PIASHKUN Andrei | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | POLJANEC Miha | odstúpil | |||
DNF | RENGER Paul | odstúpil | |||
DNF | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | SAUTER Nathan-maxim | odstúpil | |||
DNF | SCHIPFLINGER Florian | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SCHOMMARTZ Halvard | odstúpil | |||
DNF | SPUDIL Martin | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | STEFANOVIC Stefan | odstúpil | |||
DNF | STEHLIN Yannik | odstúpil | |||
DNF | STEVIC Ivan | Start - Vaxes Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | STIBINGR Matej | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | STOCK Mario | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SZABO Norbert | Tusnad Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | TAFERNER Michael | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | odstúpil |