Dookola Mazowsza 2016 (2.2), 27. - 30. júla (522 km) - 59. ročník
P | 27.7. | Varšava > Varšava | 2,5 km | Banaszek | ||
1. | 28.7. | Kozienice > Kozienice | 165 km | Beyer | ||
2. | 29.7. | Teresin > Teresin | 168 km | Manninen | ||
3. | 30.7. | Nowy Dwór Mazowiecki | 187 km | víťaz ? |
Štartová listina |
P | 27.7. | Varšava > Varšava | 2,5 km | Banaszek |
Úvodný deň v uliciach poľského hlavného mesta nepriniesol žiadnu senzáciu a Slováci skončili v závere výsledkovej listiny, keďže prológy z našich mladíkov na dobrej úrovni v takejto konkurencii neovláda nikto.
2,5-kilometrovú trať najrýchlejšie zvládol Adrian Banaszek, ktorý v internom súboji jazdcov Vervy zdolal skúsenejšieho Kamila Gradeka.
Výsledky | ||||||||
1. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 02:50 | 7 | ||||
2. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:02 | 3 | ||||
3. | BEYER Maximilian | Rad-Net Rose Team | 00:03 | 1 | ||||
4. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 00:03 | |||||
5. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:04 | |||||
6. | SAJNOK Szymon | 00:04 |
77. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 00:17 | ||
82. | BABIČ Adrián | Slovenská reprezentácia | 00:18 | ||
84. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 00:18 | ||
112. | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | 00:22 | ||
119. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 00:25 | ||
132. | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | 00:29 |
7. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:04 | ||
8. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:04 | ||
9. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:04 | ||
10. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 00:05 | ||
11. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 00:05 | ||
12. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 00:06 | ||
13. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:06 | ||
14. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:06 | ||
15. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:07 | ||
16. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 00:07 | ||
17. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:07 | ||
18. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:07 | ||
19. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 00:07 | ||
20. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:07 | ||
21. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 00:08 | ||
22. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:08 | ||
23. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:08 | ||
24. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:08 | ||
25. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:08 | ||
26. | BERNAS Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:08 | ||
27. | TALAGA Patryk | 00:09 | |||
28. | MORAWSKI Piotr | 00:09 | |||
29. | SLAWEK Damian | 00:09 | |||
30. | PAWLAK Tobiasz | 00:09 | |||
31. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:09 | ||
32. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:09 | ||
33. | SOWINSKI Artur | 00:09 | |||
34. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 00:09 | ||
35. | GÓRECKI Patryk | 00:10 | |||
36. | KIETLINSKI Wojciech | 00:10 | |||
37. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 00:11 | ||
38. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:11 | ||
39. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 00:11 | ||
40. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 00:11 | ||
41. | RZEZNICKI Michal | 00:11 | |||
42. | CIELUCH Marcin | 00:12 | |||
43. | AUGUSTIN Hannes | 00:12 | |||
44. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:12 | ||
45. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:12 | ||
46. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 00:12 | ||
47. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:12 | ||
48. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:13 | ||
49. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:13 | ||
50. | KOMAR Mateusz | Dare 2B | 00:13 | ||
51. | SOLINSKI Jakub | 00:13 | |||
52. | PSZCZOLARSKI Wojciech | SKC Tufo Prostējov | 00:13 | ||
53. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:13 | ||
54. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:13 | ||
55. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:13 | ||
56. | NAJS Jakub | 00:14 | |||
57. | GLADYSH Roman | 00:14 | |||
58. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 00:14 | ||
59. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:15 | ||
60. | STROKAU Vasili | 00:15 | |||
61. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:15 | ||
62. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:15 | ||
63. | SCHUBERT Erik | 00:15 | |||
64. | CHARUCKI Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:15 | ||
65. | ZALESNY Pawel | 00:15 | |||
66. | KAISER Adrian | 00:15 | |||
67. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 00:16 | ||
68. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:16 | ||
69. | SOLINSKI Patryk | 00:16 | |||
70. | JAROMIN Piotr | 00:16 | |||
71. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 00:16 | ||
72. | WSOL Damian | 00:16 | |||
73. | KORYCZAN Adam | 00:16 | |||
74. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 00:17 | ||
75. | ZIELINSKI Kamil | Dare 2B | 00:17 | ||
76. | KAZIMIERCZAK Mateusz | 00:17 | |||
77. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 00:17 | ||
78. | SKARżYńSKI Piotr | 00:18 | |||
79. | MAGDEBURG Tobias | 00:18 | |||
80. | KRZYWDA Patryk | 00:18 | |||
81. | CARSTENSEN Lucas | 00:18 | |||
82. | BABIČ Adrián | Slovenská reprezentácia | 00:18 | ||
83. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:18 | ||
84. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 00:18 | ||
85. | NIEDERLAG Luca | 00:18 | |||
86. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 00:18 | ||
87. | NOWACZEK Mateusz | 00:19 | |||
88. | WYPYCH Karol | 00:19 | |||
89. | GRONKIEWICZ Kacper | 00:19 | |||
90. | FURCZYK Maciej | 00:19 | |||
91. | FILIPCHYK Petr | 00:19 | |||
92. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:19 | ||
93. | GORECKI Jaroslaw | 00:19 | |||
94. | CYGAN Karol | 00:19 | |||
95. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:19 | ||
96. | GRABIS Mateusz | 00:20 | |||
97. | NOWAK Mateusz | Dare 2B | 00:20 | ||
98. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 00:20 | ||
99. | SHEVCHUK Taras | 00:20 | |||
100. | WEWIÓR Patryk | 00:20 | |||
101. | GRYNIV Vitaliy | 00:20 | |||
102. | TUREK Kamil | 00:20 | |||
103. | KOSTECKI Patryk | Dare 2B | 00:20 | ||
104. | GUTEK Mikolaj | 00:21 | |||
105. | LEWANDOWSKI Kamil | 00:21 | |||
106. | DUBOVSKI Vladzislau | 00:21 | |||
107. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:21 | ||
108. | KOUDELA Tomáš | SKC Tufo Prostējov | 00:22 | ||
109. | JüRß Malte | 00:22 | |||
110. | DUDZIAK Tomasz | 00:22 | |||
111. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 00:22 | ||
112. | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | 00:22 | ||
113. | BRAULINSKI Michal | 00:22 | |||
114. | FRANCZAK Wojciech | 00:23 | |||
115. | MROWKA Adrian | 00:23 | |||
116. | WALECKI Kamil | 00:23 | |||
117. | PILIS Bartosz | 00:23 | |||
118. | KORCZYNSKI Borys | 00:24 | |||
119. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 00:25 | ||
120. | MATUSZAK Patryk | 00:25 | |||
121. | BOROWSKI Jedrzej | 00:25 | |||
122. | KUCHAREK Adrian | 00:26 | |||
123. | KUCIęBA Karol | 00:26 | |||
124. | BUTKEVICH Konstantin | 00:27 | |||
125. | GROCHOWSKI Bartosz | 00:28 | |||
126. | PARMA Krzysztof | 00:28 | |||
127. | CHERNIAVSKYI Andriy | 00:28 | |||
128. | MATUSIAK Sebastian | 00:29 | |||
129. | ZAHÁLKA Matěj | SKC Tufo Prostējov | 00:29 | ||
130. | KARGUL Wojciech | 00:29 | |||
131. | KOTT Konrad | 00:29 | |||
132. | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | 00:29 | ||
133. | DETKO Artur | Dare 2B | 00:30 | ||
134. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:31 | ||
135. | RUDNÍK Karol | 00:31 | |||
136. | MALECKI Lukasz | 00:36 | |||
137. | KRASNODEBSKI Artur | 00:36 | |||
138. | KOLODZIEJSKI Cezary | 00:37 | |||
139. | POJAWA Maciej | 00:52 | |||
140. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:57 |
1. | 28.7. | Kozienice > Kozienice | 165 km | Beyer |
Výsledky | ||||||||
1. | BEYER Maximilian | Rad-Net Rose Team | 3:36:49 | 7 | ||||
2. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:00 | 3 | ||||
3. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | 1 | ||||
4. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | |||||
5. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | |||||
6. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:00 |
18. | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | 00:00 | ||
28. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 00:00 | ||
31. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 00:00 | ||
45. | RUDNÍK Karol | Slovenská reprezentácia | 00:00 | ||
57. | BABIČ Adrián | Slovenská reprezentácia | 00:00 | ||
84. | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | 00:00 | ||
128. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 00:00 |
7. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
8. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
9. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
10. | GRONKIEWICZ Kacper | 00:00 | |||
11. | SAJNOK Szymon | 00:00 | |||
12. | AUGUSTIN Hannes | 00:00 | |||
13. | DUDZIAK Tomasz | 00:00 | |||
14. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | ||
15. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:00 | ||
16. | GLADYSH Roman | 00:00 | |||
17. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
18. | VANČO Filip | 00:00 | |||
19. | PAWLAK Tobiasz | 00:00 | |||
20. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 00:00 | ||
21. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
22. | ZIELINSKI Kamil | Dare 2B | 00:00 | ||
23. | ZALESNY Pawel | 00:00 | |||
24. | KIETLINSKI Wojciech | 00:00 | |||
25. | WSOL Damian | 00:00 | |||
26. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:00 | ||
27. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
28. | GLAJZA Ondrej | 00:00 | |||
29. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
30. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
31. | KVIETOK Pavol | 00:00 | |||
32. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
33. | TALAGA Patryk | 00:00 | |||
34. | NIEDERLAG Luca | 00:00 | |||
35. | SLAWEK Damian | 00:00 | |||
36. | CYGAN Karol | 00:00 | |||
37. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
38. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | ||
39. | WALECKI Kamil | 00:00 | |||
40. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
41. | NOWACZEK Mateusz | 00:00 | |||
42. | BOROWSKI Jedrzej | 00:00 | |||
43. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
44. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | ||
45. | RUDNÍK Karol | 00:00 | |||
46. | KOMAR Mateusz | Dare 2B | 00:00 | ||
47. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
48. | KRZYWDA Patryk | 00:00 | |||
49. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
50. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
51. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
52. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:00 | ||
53. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
54. | MROWKA Adrian | 00:00 | |||
55. | PSZCZOLARSKI Wojciech | SKC Tufo Prostējov | 00:00 | ||
56. | SKARżYńSKI Piotr | 00:00 | |||
57. | BABIČ Adrián | 00:00 | |||
58. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
59. | FRANCZAK Wojciech | 00:00 | |||
60. | SHEVCHUK Taras | 00:00 | |||
61. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 00:00 | ||
62. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 00:00 | ||
63. | NOWAK Mateusz | Dare 2B | 00:00 | ||
64. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 00:00 | ||
65. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:00 | ||
66. | FILIPCHYK Petr | 00:00 | |||
67. | RZEZNICKI Michal | 00:00 | |||
68. | WEWIÓR Patryk | 00:00 | |||
69. | GÓRECKI Patryk | 00:00 | |||
70. | CIELUCH Marcin | 00:00 | |||
71. | TUREK Kamil | 00:00 | |||
72. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
73. | FURCZYK Maciej | 00:00 | |||
74. | NAJS Jakub | 00:00 | |||
75. | KARGUL Wojciech | 00:00 | |||
76. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
77. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
78. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | ||
79. | BRAULINSKI Michal | 00:00 | |||
80. | KOSTECKI Patryk | Dare 2B | 00:00 | ||
81. | LEWANDOWSKI Kamil | 00:00 | |||
82. | MATUSIAK Sebastian | 00:00 | |||
83. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
84. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
85. | KOTT Konrad | 00:00 | |||
86. | KUCHAREK Adrian | 00:00 | |||
87. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
88. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
89. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
90. | GRABIS Mateusz | 00:00 | |||
91. | PILIS Bartosz | 00:00 | |||
92. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
93. | SOLINSKI Patryk | 00:00 | |||
94. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 00:00 | ||
95. | DUBOVSKI Vladzislau | 00:00 | |||
96. | GORECKI Jaroslaw | 00:00 | |||
97. | KAISER Adrian | 00:00 | |||
98. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
99. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
100. | KUCIęBA Karol | 00:00 | |||
101. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
102. | JAROMIN Piotr | 00:00 | |||
103. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
104. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
105. | STROKAU Vasili | 00:00 | |||
106. | DETKO Artur | Dare 2B | 00:00 | ||
107. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
108. | SOLINSKI Jakub | 00:00 | |||
109. | SCHUBERT Erik | 00:00 | |||
110. | POJAWA Maciej | 00:00 | |||
111. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 00:00 | ||
112. | BERNAS Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
113. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
114. | BUTKEVICH Konstantin | 00:00 | |||
115. | MAGDEBURG Tobias | 00:00 | |||
116. | PARMA Krzysztof | 00:00 | |||
117. | ZAHÁLKA Matěj | SKC Tufo Prostējov | 00:00 | ||
118. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | ||
119. | CARSTENSEN Lucas | 00:00 | |||
120. | JüRß Malte | 00:00 | |||
121. | CHARUCKI Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
122. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
123. | KAZIMIERCZAK Mateusz | 00:00 | |||
124. | MATUSZAK Patryk | 00:00 | |||
125. | KOUDELA Tomáš | SKC Tufo Prostējov | 00:00 | ||
126. | KORYCZAN Adam | 00:00 | |||
127. | GROCHOWSKI Bartosz | 00:00 | |||
128. | MALOVEC Ľuboš | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
129. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 00:00 | ||
130. | KOLODZIEJSKI Cezary | 00:00 | |||
131. | KORCZYNSKI Borys | 00:00 | |||
132. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
133. | SOWINSKI Artur | 00:00 | |||
134. | KRASNODEBSKI Artur | 00:00 | |||
135. | CHERNIAVSKYI Andriy | 00:00 | |||
136. | GUTEK Mikolaj | 00:28 | |||
DNF | GRYNIV Vitaliy | odstúpil | |||
DNF | MALECKI Lukasz | odstúpil | |||
DNF | MORAWSKI Piotr | odstúpil | |||
DNF | WYPYCH Karol | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BEYER Maximilian | Rad-Net Rose Team | 3:39:31 | 1 | ||||
2. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:06 | |||||
3. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:08 | |||||
4. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | |||||
5. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:11 | |||||
6. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 00:11 |
77. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 00:25 | ||
82. | BABIČ Adrián | Slovenská reprezentácia | 00:26 | ||
84. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 00:26 | ||
109. | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | 00:30 | ||
116. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 00:33 | ||
129. | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | 00:37 | ||
131. | RUDNÍK Karol | Slovenská reprezentácia | 00:39 |
7. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:11 | ||
8. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:12 | ||
9. | SAJNOK Szymon | 00:12 | |||
10. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:12 | ||
11. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:12 | ||
12. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 00:13 | ||
13. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 00:13 | ||
14. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 00:14 | ||
15. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:14 | ||
16. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:14 | ||
17. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:15 | ||
18. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 00:15 | ||
19. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:15 | ||
20. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:15 | ||
21. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 00:15 | ||
22. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 00:16 | ||
23. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:16 | ||
24. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:16 | ||
25. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:16 | ||
26. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:16 | ||
27. | BERNAS Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:16 | ||
28. | TALAGA Patryk | 00:17 | |||
29. | STROKAU Vasili | 00:17 | |||
30. | SLAWEK Damian | 00:17 | |||
31. | PAWLAK Tobiasz | 00:17 | |||
32. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:17 | ||
33. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:17 | ||
34. | SOWINSKI Artur | 00:17 | |||
35. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 00:17 | ||
36. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:18 | ||
37. | GÓRECKI Patryk | 00:18 | |||
38. | KIETLINSKI Wojciech | 00:18 | |||
39. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 00:19 | ||
40. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:19 | ||
41. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 00:19 | ||
42. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 00:19 | ||
43. | RZEZNICKI Michal | 00:19 | |||
44. | CIELUCH Marcin | 00:20 | |||
45. | AUGUSTIN Hannes | 00:20 | |||
46. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:20 | ||
47. | SOLINSKI Jakub | 00:20 | |||
48. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:20 | ||
49. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 00:20 | ||
50. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:20 | ||
51. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:21 | ||
52. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:21 | ||
53. | KOMAR Mateusz | Dare 2B | 00:21 | ||
54. | PSZCZOLARSKI Wojciech | SKC Tufo Prostējov | 00:21 | ||
55. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:21 | ||
56. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:21 | ||
57. | NAJS Jakub | 00:22 | |||
58. | GLADYSH Roman | 00:22 | |||
59. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 00:22 | ||
60. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:23 | ||
61. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:23 | ||
62. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:23 | ||
63. | SCHUBERT Erik | 00:23 | |||
64. | CHARUCKI Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:23 | ||
65. | ZALESNY Pawel | 00:23 | |||
66. | KAISER Adrian | 00:23 | |||
67. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 00:24 | ||
68. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:24 | ||
69. | SOLINSKI Patryk | 00:24 | |||
70. | JAROMIN Piotr | 00:24 | |||
71. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 00:24 | ||
72. | WSOL Damian | 00:24 | |||
73. | KORYCZAN Adam | 00:24 | |||
74. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 00:25 | ||
75. | ZIELINSKI Kamil | Dare 2B | 00:25 | ||
76. | KAZIMIERCZAK Mateusz | 00:25 | |||
77. | MALOVEC Ľuboš | Cycling Academy Team | 00:25 | ||
78. | SKARżYńSKI Piotr | 00:26 | |||
79. | MAGDEBURG Tobias | 00:26 | |||
80. | KRZYWDA Patryk | 00:26 | |||
81. | CARSTENSEN Lucas | 00:26 | |||
82. | BABIČ Adrián | 00:26 | |||
83. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:26 | ||
84. | KVIETOK Pavol | 00:26 | |||
85. | NIEDERLAG Luca | 00:26 | |||
86. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 00:26 | ||
87. | NOWACZEK Mateusz | 00:27 | |||
88. | GRONKIEWICZ Kacper | 00:27 | |||
89. | FURCZYK Maciej | 00:27 | |||
90. | FILIPCHYK Petr | 00:27 | |||
91. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:27 | ||
92. | GORECKI Jaroslaw | 00:27 | |||
93. | CYGAN Karol | 00:27 | |||
94. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:27 | ||
95. | GRABIS Mateusz | 00:28 | |||
96. | NOWAK Mateusz | Dare 2B | 00:28 | ||
97. | SHEVCHUK Taras | 00:28 | |||
98. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 00:28 | ||
99. | WEWIÓR Patryk | 00:28 | |||
100. | TUREK Kamil | 00:28 | |||
101. | KOSTECKI Patryk | Dare 2B | 00:28 | ||
102. | LEWANDOWSKI Kamil | 00:29 | |||
103. | DUBOVSKI Vladzislau | 00:29 | |||
104. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:29 | ||
105. | KOUDELA Tomáš | SKC Tufo Prostējov | 00:30 | ||
106. | JüRß Malte | 00:30 | |||
107. | DUDZIAK Tomasz | 00:30 | |||
108. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 00:30 | ||
109. | VANČO Filip | 00:30 | |||
110. | BRAULINSKI Michal | 00:30 | |||
111. | FRANCZAK Wojciech | 00:31 | |||
112. | MROWKA Adrian | 00:31 | |||
113. | WALECKI Kamil | 00:31 | |||
114. | PILIS Bartosz | 00:31 | |||
115. | KORCZYNSKI Borys | 00:32 | |||
116. | GLAJZA Ondrej | 00:33 | |||
117. | MATUSZAK Patryk | 00:33 | |||
118. | BOROWSKI Jedrzej | 00:33 | |||
119. | KUCHAREK Adrian | 00:34 | |||
120. | KUCIęBA Karol | 00:34 | |||
121. | BUTKEVICH Konstantin | 00:35 | |||
122. | GROCHOWSKI Bartosz | 00:36 | |||
123. | PARMA Krzysztof | 00:36 | |||
124. | CHERNIAVSKYI Andriy | 00:36 | |||
125. | MATUSIAK Sebastian | 00:37 | |||
126. | ZAHÁLKA Matěj | SKC Tufo Prostējov | 00:37 | ||
127. | KARGUL Wojciech | 00:37 | |||
128. | KOTT Konrad | 00:37 | |||
129. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:37 | ||
130. | DETKO Artur | Dare 2B | 00:38 | ||
131. | RUDNÍK Karol | 00:39 | |||
132. | KRASNODEBSKI Artur | 00:44 | |||
133. | KOLODZIEJSKI Cezary | 00:45 | |||
134. | GUTEK Mikolaj | 00:57 | |||
135. | POJAWA Maciej | 01:00 | |||
136. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 01:05 |
2. | 29.7. | Teresin > Teresin | 168 km | Manninen |
Výsledky | ||||||||
1. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 3:53:31 | 7 | ||||
2. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | 3 | ||||
3. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:01 | 1 | ||||
4. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:05 | |||||
5. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:05 | |||||
6. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:05 |
36. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 00:40 | ||
37. | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | 00:40 | ||
43. | RUDNÍK Karol | Slovenská reprezentácia | 00:40 | ||
55. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 00:40 | ||
73. | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | 00:40 | ||
74. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 00:40 | ||
DNF | BABIČ Adrián | Slovenská reprezentácia | odstúpil |
7. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:05 | ||
8. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:05 | ||
9. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:05 | ||
10. | ZALESNY Pawel | 00:05 | |||
11. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:05 | ||
12. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:05 | ||
13. | JAROMIN Piotr | 00:05 | |||
14. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:05 | ||
15. | KUCHAREK Adrian | 00:05 | |||
16. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:09 | ||
17. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 00:11 | ||
18. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:11 | ||
19. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 00:19 | ||
20. | BEYER Maximilian | Rad-Net Rose Team | 00:40 | ||
21. | GRONKIEWICZ Kacper | 00:40 | |||
22. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:40 | ||
23. | PAWLAK Tobiasz | 00:40 | |||
24. | AUGUSTIN Hannes | 00:40 | |||
25. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:40 | ||
26. | KIETLINSKI Wojciech | 00:40 | |||
27. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:40 | ||
28. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:40 | ||
29. | GLADYSH Roman | 00:40 | |||
30. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 00:40 | ||
31. | DUDZIAK Tomasz | 00:40 | |||
32. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:40 | ||
33. | CYGAN Karol | 00:40 | |||
34. | TUREK Kamil | 00:40 | |||
35. | BOROWSKI Jedrzej | 00:40 | |||
36. | KVIETOK Pavol | 00:40 | |||
37. | VANČO Filip | 00:40 | |||
38. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:40 | ||
39. | WSOL Damian | 00:40 | |||
40. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 00:40 | ||
41. | RZEZNICKI Michal | 00:40 | |||
42. | SYKALA Wojciech | 00:40 | |||
43. | RUDNÍK Karol | 00:40 | |||
44. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:40 | ||
45. | GÓRECKI Patryk | 00:40 | |||
46. | GROCHOWSKI Bartosz | 00:40 | |||
47. | MATUSIAK Sebastian | 00:40 | |||
48. | SOLINSKI Jakub | 00:40 | |||
49. | NAJS Jakub | 00:40 | |||
50. | SHEVCHUK Taras | 00:40 | |||
51. | KRZYWDA Patryk | 00:40 | |||
52. | KAZIMIERCZAK Mateusz | 00:40 | |||
53. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:40 | ||
54. | NOWAK Mateusz | Dare 2B | 00:40 | ||
55. | GLAJZA Ondrej | 00:40 | |||
56. | MROWKA Adrian | 00:40 | |||
57. | CIELUCH Marcin | 00:40 | |||
58. | GORECKI Jaroslaw | 00:40 | |||
59. | LEWANDOWSKI Kamil | 00:40 | |||
60. | BRAULINSKI Michal | 00:40 | |||
61. | KUCIęBA Karol | 00:40 | |||
62. | FURCZYK Maciej | 00:40 | |||
63. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 00:40 | ||
64. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 00:40 | ||
65. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 00:40 | ||
66. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 00:40 | ||
67. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:40 | ||
68. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 00:40 | ||
69. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:40 | ||
70. | STROKAU Vasili | 00:40 | |||
71. | DUBOVSKI Vladzislau | 00:40 | |||
72. | BUDKEVICH Kanstantsin | 00:40 | |||
73. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:40 | ||
74. | MALOVEC Ľuboš | Cycling Academy Team | 00:40 | ||
75. | KAISER Adrian | 00:40 | |||
76. | SLAWEK Damian | 00:40 | |||
77. | MATUSZAK Patryk | 00:40 | |||
78. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:40 | ||
79. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:40 | ||
80. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 00:40 | ||
81. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 00:40 | ||
82. | SCHUBERT Erik | 00:40 | |||
83. | MAGDEBURG Tobias | 00:40 | |||
84. | NIEDERLAG Luca | 00:40 | |||
85. | JüRß Malte | 00:40 | |||
86. | CARSTENSEN Lucas | 00:40 | |||
87. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 00:40 | ||
88. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 00:40 | ||
89. | ZAHÁLKA Matěj | SKC Tufo Prostējov | 00:40 | ||
90. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:40 | ||
91. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:40 | ||
92. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 00:40 | ||
93. | NOWACZEK Mateusz | 00:40 | |||
94. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:40 | ||
95. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 00:40 | ||
96. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:40 | ||
97. | DETKO Artur | Dare 2B | 00:40 | ||
98. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 00:40 | ||
99. | ZIELINSKI Kamil | Dare 2B | 00:40 | ||
100. | KOSTECKI Patryk | Dare 2B | 00:40 | ||
101. | SOLINSKI Patryk | 00:40 | |||
102. | PILIS Bartosz | 00:40 | |||
103. | FRANCZAK Wojciech | 00:40 | |||
104. | KOTT Konrad | 00:40 | |||
105. | KORCZYNSKI Borys | 00:40 | |||
106. | WEWIÓR Patryk | 00:40 | |||
107. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:40 | ||
108. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:40 | ||
109. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:40 | ||
110. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 00:40 | ||
111. | WALECKI Kamil | 01:52 | |||
112. | KOMAR Mateusz | Dare 2B | 01:52 | ||
113. | BAI Stanislau | 02:29 | |||
114. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 02:29 | ||
115. | PARMA Krzysztof | 02:29 | |||
116. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 02:38 | ||
117. | FILIPCHYK Petr | 02:43 | |||
118. | KARGUL Wojciech | 02:59 | |||
119. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:09 | ||
120. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 03:09 | ||
121. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 03:14 | ||
122. | SKARżYńSKI Piotr | 03:19 | |||
123. | BERNAS Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:32 | ||
124. | KORYCZAN Adam | 03:40 | |||
125. | KOUDELA Tomáš | SKC Tufo Prostējov | 03:40 | ||
DNS | SOWINSKI Artur | neštart. | |||
DNS | SAJNOK Szymon | neštart. | |||
DNS | GRABIS Mateusz | neštart. | |||
DNF | BABIČ Adrián | odstúpil | |||
DNF | CHARUCKI Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | CHERNIAVSKYI Andriy | odstúpil | |||
DNF | GUTEK Mikolaj | odstúpil | |||
DNF | KOLODZIEJSKI Cezary | odstúpil | |||
DNF | KRASNODEBSKI Artur | odstúpil | |||
DNF | POJAWA Maciej | odstúpil | |||
DNF | PSZCZOLARSKI Wojciech | SKC Tufo Prostējov | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 7:33:11 | 1 | ||||
2. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:03 | |||||
3. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:03 | |||||
4. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:05 | |||||
5. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:06 | |||||
6. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:06 |
66. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 00:56 | ||
71. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 00:57 | ||
92. | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | 01:01 | ||
98. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 01:04 | ||
107. | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | 01:08 | ||
109. | RUDNÍK Karol | Slovenská reprezentácia | 01:10 |
7. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:07 | ||
8. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:08 | ||
9. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
10. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:11 | ||
11. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:13 | ||
12. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:15 | ||
13. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:17 | ||
14. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:18 | ||
15. | ZALESNY Pawel | 00:19 | |||
16. | JAROMIN Piotr | 00:20 | |||
17. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 00:21 | ||
18. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 00:23 | ||
19. | KUCHAREK Adrian | 00:30 | |||
20. | BEYER Maximilian | Rad-Net Rose Team | 00:31 | ||
21. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:37 | ||
22. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:42 | ||
23. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 00:42 | ||
24. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:43 | ||
25. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 00:44 | ||
26. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 00:45 | ||
27. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:45 | ||
28. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:45 | ||
29. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:46 | ||
30. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 00:46 | ||
31. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 00:46 | ||
32. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:47 | ||
33. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:47 | ||
34. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:47 | ||
35. | SYKALA Wojciech | 00:48 | |||
36. | STROKAU Vasili | 00:48 | |||
37. | SLAWEK Damian | 00:48 | |||
38. | PAWLAK Tobiasz | 00:48 | |||
39. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:48 | ||
40. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:48 | ||
41. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 00:48 | ||
42. | GÓRECKI Patryk | 00:49 | |||
43. | KIETLINSKI Wojciech | 00:49 | |||
44. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 00:50 | ||
45. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 00:50 | ||
46. | RZEZNICKI Michal | 00:50 | |||
47. | CIELUCH Marcin | 00:51 | |||
48. | AUGUSTIN Hannes | 00:51 | |||
49. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:51 | ||
50. | SOLINSKI Jakub | 00:51 | |||
51. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 00:51 | ||
52. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:52 | ||
53. | NAJS Jakub | 00:53 | |||
54. | GLADYSH Roman | 00:53 | |||
55. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 00:53 | ||
56. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:54 | ||
57. | SCHUBERT Erik | 00:54 | |||
58. | KAISER Adrian | 00:54 | |||
59. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 00:55 | ||
60. | SOLINSKI Patryk | 00:55 | |||
61. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 00:55 | ||
62. | WSOL Damian | 00:55 | |||
63. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 00:56 | ||
64. | ZIELINSKI Kamil | Dare 2B | 00:56 | ||
65. | KAZIMIERCZAK Mateusz | 00:56 | |||
66. | MALOVEC Ľuboš | Cycling Academy Team | 00:56 | ||
67. | MAGDEBURG Tobias | 00:57 | |||
68. | KRZYWDA Patryk | 00:57 | |||
69. | CARSTENSEN Lucas | 00:57 | |||
70. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:57 | ||
71. | KVIETOK Pavol | 00:57 | |||
72. | NIEDERLAG Luca | 00:57 | |||
73. | NOWACZEK Mateusz | 00:58 | |||
74. | GRONKIEWICZ Kacper | 00:58 | |||
75. | FURCZYK Maciej | 00:58 | |||
76. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:58 | ||
77. | GORECKI Jaroslaw | 00:58 | |||
78. | CYGAN Karol | 00:58 | |||
79. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:58 | ||
80. | NOWAK Mateusz | Dare 2B | 00:59 | ||
81. | SHEVCHUK Taras | 00:59 | |||
82. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 00:59 | ||
83. | WEWIÓR Patryk | 00:59 | |||
84. | TUREK Kamil | 00:59 | |||
85. | KOSTECKI Patryk | Dare 2B | 00:59 | ||
86. | LEWANDOWSKI Kamil | 01:00 | |||
87. | DUBOVSKI Vladzislau | 01:00 | |||
88. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 01:00 | ||
89. | JüRß Malte | 01:01 | |||
90. | DUDZIAK Tomasz | 01:01 | |||
91. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 01:01 | ||
92. | VANČO Filip | 01:01 | |||
93. | BRAULINSKI Michal | 01:01 | |||
94. | FRANCZAK Wojciech | 01:02 | |||
95. | MROWKA Adrian | 01:02 | |||
96. | PILIS Bartosz | 01:02 | |||
97. | KORCZYNSKI Borys | 01:03 | |||
98. | GLAJZA Ondrej | 01:04 | |||
99. | MATUSZAK Patryk | 01:04 | |||
100. | BOROWSKI Jedrzej | 01:04 | |||
101. | KUCIęBA Karol | 01:05 | |||
102. | BUDKEVICH Kanstantsin | 01:06 | |||
103. | GROCHOWSKI Bartosz | 01:07 | |||
104. | MATUSIAK Sebastian | 01:08 | |||
105. | ZAHÁLKA Matěj | SKC Tufo Prostējov | 01:08 | ||
106. | KOTT Konrad | 01:08 | |||
107. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 01:08 | ||
108. | DETKO Artur | Dare 2B | 01:09 | ||
109. | RUDNÍK Karol | 01:10 | |||
110. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 01:36 | ||
111. | KOMAR Mateusz | Dare 2B | 02:04 | ||
112. | WALECKI Kamil | 02:14 | |||
113. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 02:41 | ||
114. | BAI Stanislau | 02:43 | |||
115. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 02:45 | ||
116. | PARMA Krzysztof | 02:56 | |||
117. | FILIPCHYK Petr | 03:01 | |||
118. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:21 | ||
119. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 03:24 | ||
120. | KARGUL Wojciech | 03:27 | |||
121. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 03:31 | ||
122. | SKARżYńSKI Piotr | 03:36 | |||
123. | BERNAS Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:39 | ||
124. | KORYCZAN Adam | 03:55 | |||
125. | KOUDELA Tomáš | SKC Tufo Prostējov | 04:01 |
3. | 30.7. | Nowy Dwór Mazowiecki | 187 km | víťaz ? |
Dvadsať trojkári sa v Poľsku nepresadili v žiadnej etape, odchádzajú bez výsledku a Martin Riška môže mať ešte väčšie vrásky na čele než mal doteraz v súvislosti s otázkou koho postaviť na ME a MS.
Výsledky | ||||||||
1. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 4:31:39 | 7 | ||||
2. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:01 | 3 | ||||
3. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:01 | 1 | ||||
4. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:01 | |||||
5. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:01 | |||||
6. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:01 |
49. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 01:23 | ||
55. | RUDNÍK Karol | Slovenská reprezentácia | 01:29 | ||
74. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 01:34 | ||
85. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 02:42 | ||
DNF | VANČO Filip | Slovenská reprezentácia | odstúpil | ||
DNF | ZIMÁNY Kristian | Slovenská reprezentácia | odstúpil |
7. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:01 | ||
8. | SYKALA Wojciech | 00:01 | |||
9. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:01 | ||
10. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:01 | ||
11. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:01 | ||
12. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:05 | ||
13. | AUGUSTIN Hannes | 00:05 | |||
14. | GÓRECKI Patryk | 00:05 | |||
15. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:05 | ||
16. | DUDZIAK Tomasz | 00:05 | |||
17. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:05 | ||
18. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 00:05 | ||
19. | KRZYWDA Patryk | 00:05 | |||
20. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:05 | ||
21. | JAROMIN Piotr | 00:09 | |||
22. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:09 | ||
23. | PAWLAK Tobiasz | 00:09 | |||
24. | FRANCZAK Wojciech | 00:09 | |||
25. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:09 | ||
26. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:09 | ||
27. | GLADYSH Roman | 00:09 | |||
28. | SHEVCHUK Taras | 00:09 | |||
29. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:21 | ||
30. | SOLINSKI Jakub | 00:23 | |||
31. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 00:23 | ||
32. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:01 | ||
33. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 00:39 | ||
34. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:39 | ||
35. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 00:41 | ||
36. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 01:05 | ||
37. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 01:05 | ||
38. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 01:05 | ||
39. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 01:05 | ||
40. | NOWACZEK Mateusz | 01:05 | |||
41. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 01:16 | ||
42. | DUBOVSKI Vladzislau | 01:16 | |||
43. | SLAWEK Damian | 01:16 | |||
44. | KUCHAREK Adrian | 01:16 | |||
45. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 01:16 | ||
46. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:01 | ||
47. | CIELUCH Marcin | 01:23 | |||
48. | BUDKEVICH Kanstantsin | 01:23 | |||
49. | GLAJZA Ondrej | 01:23 | |||
50. | NIEDERLAG Luca | 01:29 | |||
51. | MAGDEBURG Tobias | 01:29 | |||
52. | NAJS Jakub | 01:29 | |||
53. | SCHUBERT Erik | 01:29 | |||
54. | GORECKI Jaroslaw | 01:29 | |||
55. | RUDNÍK Karol | 01:29 | |||
56. | CARSTENSEN Lucas | 01:29 | |||
57. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 01:29 | ||
58. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 01:29 | ||
59. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 01:29 | ||
60. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 01:29 | ||
61. | SOLINSKI Patryk | 01:29 | |||
62. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 01:34 | ||
63. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 01:34 | ||
64. | BOROWSKI Jedrzej | 01:34 | |||
65. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 01:34 | ||
66. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 01:34 | ||
67. | SKARżYńSKI Piotr | 01:34 | |||
68. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 01:34 | ||
69. | TUREK Kamil | 01:34 | |||
70. | PILIS Bartosz | 01:34 | |||
71. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 01:34 | ||
72. | WSOL Damian | 01:34 | |||
73. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 01:34 | ||
74. | MALOVEC Ľuboš | Cycling Academy Team | 01:34 | ||
75. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 01:41 | ||
76. | WALECKI Kamil | 01:41 | |||
77. | JüRß Malte | 01:41 | |||
78. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 01:41 | ||
79. | CYGAN Karol | 01:41 | |||
80. | KOTT Konrad | 01:41 | |||
81. | MATUSIAK Sebastian | 01:49 | |||
82. | ZALESNY Pawel | 02:23 | |||
83. | STROKAU Vasili | 02:37 | |||
84. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 02:39 | ||
85. | KVIETOK Pavol | 02:42 | |||
86. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 02:55 | ||
87. | FILIPCHYK Petr | 02:55 | |||
88. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:01 | ||
89. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:01 | ||
90. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 03:20 | ||
91. | WEWIÓR Patryk | 04:11 | |||
92. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 04:11 | ||
93. | KORYCZAN Adam | 05:00 | |||
94. | PARMA Krzysztof | 05:00 | |||
95. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 05:21 | ||
DNS | ZAHÁLKA Matěj | SKC Tufo Prostējov | neštart. | ||
DNS | BERNAS Pawel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | neštart. | ||
DNF | BEYER Maximilian | Rad-Net Rose Team | odstúpil | ||
DNF | BRAULINSKI Michal | odstúpil | |||
DNF | DETKO Artur | Dare 2B | odstúpil | ||
DNF | FURCZYK Maciej | odstúpil | |||
DNF | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | GROCHOWSKI Bartosz | odstúpil | |||
DNF | GRONKIEWICZ Kacper | odstúpil | |||
DNF | KAISER Adrian | odstúpil | |||
DNF | KARGUL Wojciech | odstúpil | |||
DNF | KAZIMIERCZAK Mateusz | odstúpil | |||
DNF | KIETLINSKI Wojciech | odstúpil | |||
DNF | KOMAR Mateusz | Dare 2B | odstúpil | ||
DNF | KORCZYNSKI Borys | odstúpil | |||
DNF | KOSTECKI Patryk | Dare 2B | odstúpil | ||
DNF | KOUDELA Tomáš | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | odstúpil | ||
DNF | KUCIęBA Karol | odstúpil | |||
DNF | LEWANDOWSKI Kamil | odstúpil | |||
DNF | MATUSZAK Patryk | odstúpil | |||
DNF | MROWKA Adrian | odstúpil | |||
DNF | NOWAK Mateusz | Dare 2B | odstúpil | ||
DNF | RZEZNICKI Michal | odstúpil | |||
DNF | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | odstúpil | ||
DNF | VANČO Filip | odstúpil | |||
DNF | ZIELINSKI Kamil | Dare 2B | odstúpil | ||
DNF | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 12:04:47 | 40 | ||||
2. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:01 | 30 | ||||
3. | MATHIS Marco | Rad-Net Rose Team | 00:07 | 25 | ||||
4. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:09 | 20 | ||||
5. | BUCHÁČEK Tomáš | Whirlpool Author | 00:09 | 15 | ||||
6. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | 10 |
59. | GLAJZA Ondrej | Slovenská reprezentácia | 02:30 | ||
67. | MALOVEC Ľuboš | Slovenská reprezentácia | 02:33 | ||
74. | RUDNÍK Karol | Slovenská reprezentácia | 02:42 | ||
84. | KVIETOK Pavol | Slovenská reprezentácia | 03:42 |
7. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:11 | 5 | |
8. | HUŇAL Martin | Whirlpool Author | 00:12 | 3 | |
9. | VAN DER DUIN Patrick | Cyclingteam Jo Piels | 00:14 | 3 | |
10. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:18 | 3 | |
11. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:19 | ||
12. | HAČECKÝ Vojtech | Whirlpool Author | 00:21 | ||
13. | FRANZ Marcel | LKT Team Brandenburg | 00:22 | ||
14. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:32 | ||
15. | JAROMIN Piotr | 00:32 | |||
16. | KIENDYS Tomasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:38 | ||
17. | KAŇKOVSKÝ Alois | Whirlpool Author | 00:45 | ||
18. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:49 | ||
19. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:50 | ||
20. | SYKALA Wojciech | 00:52 | |||
21. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:55 | ||
22. | GÓRECKI Patryk | 00:57 | |||
23. | AUGUSTIN Hannes | 00:59 | |||
24. | VERMEULEN Jeff | Cyclingteam Jo Piels | 00:59 | ||
25. | PAWLAK Tobiasz | 01:00 | |||
26. | KRZYWDA Patryk | 01:05 | |||
27. | GLADYSH Roman | 01:05 | |||
28. | HAMPL Petr | SKC Tufo Prostējov | 01:07 | ||
29. | DUDZIAK Tomasz | 01:09 | |||
30. | SHEVCHUK Taras | 01:11 | |||
31. | FRANCZAK Wojciech | 01:14 | |||
32. | SOLINSKI Jakub | 01:17 | |||
33. | WOLSINK Jelle | Cyclingteam Jo Piels | 01:19 | ||
34. | FRAHM Jasper | LKT Team Brandenburg | 01:28 | ||
35. | OBORSKI Dominik | Dare 2B | 01:34 | ||
36. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 01:39 | ||
37. | KUCHAREK Adrian | 01:49 | |||
38. | BRÁZDA Michal | Whirlpool Author | 01:50 | ||
39. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 01:53 | ||
40. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 01:55 | ||
41. | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | 01:58 | ||
42. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 01:59 | ||
43. | NOWACZEK Mateusz | 02:06 | |||
44. | SLAWEK Damian | 02:07 | |||
45. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 02:07 | ||
46. | MICHAJLOV Nikolaj | CCC Sprandi Polkowice | 02:07 | ||
47. | KOVÁŘ Jan | Whirlpool Author | 02:09 | ||
48. | CIELUCH Marcin | 02:17 | |||
49. | DUBOVSKI Vladzislau | 02:19 | |||
50. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 02:20 | ||
51. | VOGT Mario | Rad-Net Rose Team | 02:21 | ||
52. | NAJS Jakub | 02:25 | |||
53. | BARTKIEWICZ Andrzej | Wibatech Fuji | 02:25 | ||
54. | SCHUBERT Erik | 02:26 | |||
55. | SOLINSKI Patryk | 02:27 | |||
56. | MAGDEBURG Tobias | 02:29 | |||
57. | CARSTENSEN Lucas | 02:29 | |||
58. | NIEDERLAG Luca | 02:29 | |||
59. | GLAJZA Ondrej | 02:30 | |||
60. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 02:30 | ||
61. | GORECKI Jaroslaw | 02:30 | |||
62. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 02:31 | ||
63. | BUDKEVICH Kanstantsin | 02:32 | |||
64. | SOBIERAJ Przemyslaw | Wibatech Fuji | 02:32 | ||
65. | WSOL Damian | 02:32 | |||
66. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 02:32 | ||
67. | MALOVEC Ľuboš | Cycling Academy Team | 02:33 | ||
68. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 02:35 | ||
69. | TUREK Kamil | 02:36 | |||
70. | WOTSCHKE Sebastian | LKT Team Brandenburg | 02:39 | ||
71. | PILIS Bartosz | 02:39 | |||
72. | BOROWSKI Jedrzej | 02:41 | |||
73. | CYGAN Karol | 02:42 | |||
74. | RUDNÍK Karol | 02:42 | |||
75. | JüRß Malte | 02:45 | |||
76. | ZALESNY Pawel | 02:45 | |||
77. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 02:47 | ||
78. | KOTT Konrad | 02:52 | |||
79. | MATUSIAK Sebastian | 03:00 | |||
80. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 03:08 | ||
81. | STROKAU Vasili | 03:28 | |||
82. | TEKLIńSKI Adrian | SKC Tufo Prostējov | 03:28 | ||
83. | PODLASKI Michal | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:33 | ||
84. | KVIETOK Pavol | 03:42 | |||
85. | WALECKI Kamil | 03:58 | |||
86. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 04:22 | ||
87. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 04:24 | ||
88. | LATON Eryk | CCC Sprandi Polkowice | 04:56 | ||
89. | SKARżYńSKI Piotr | 05:13 | |||
90. | WEWIÓR Patryk | 05:13 | |||
91. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 05:39 | ||
92. | FILIPCHYK Petr | 05:59 | |||
93. | PARMA Krzysztof | 07:59 | |||
94. | LICHNOVSKÝ Ludek | SKC Tufo Prostējov | 08:55 | ||
95. | KORYCZAN Adam | 08:58 |