DIRECT ENERGIE
1 VOECKLER Thomas
2 CORNU Jérémy
3 GUILLEMOIS Romain
4 HIVERT Jonathan
5 HUREL Tony
6 NAULEAU Bryan
7 QUÉMÉNEUR Perrig
8 SICARD Romain
11 STANNARD Ian
12 DIBBEN Jonathan
13 GEOGHEGAN Tao
14 KNEES Christian
15 ROWE Luke
16 VAN POPPEL Danny
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
21 BOUHANNI Nacer
22 PEREZ Anthony
23 ROSSETTO Stéphane
24 SOUPE Geoffrey
25 TURGIS Anthony
26 TURGIS Jimmy
27 VAN GENECHTEN Jonas
28 VENTURINI Clément
31 EWAN Caleb
32 DOCKER Mitchell
33 HAYMAN Mathew
34 KLUGE Roger
35 NIELSEN Magnus
36 TUFT Svein
41 BOOKWALTER Brent
42 GERTS Floris
43 MOINARD Amaël
44 QUINZIATO Manuel
45 ROSSKOPF Joey
46 SCOTSON Miles
51 KRUIJSWIJK Steven
52 CLEMENT Stef
53 GROENEWEGEN Dylan
54 JANSEN Amund
55 KEIZER Martijn
56 LAMMERTINK Steven
57 LEEZER Tom
58 VAN HOECKE Gijs
AQUA BLUE SPORT
61 BLYTHE Adam
62 BRAMMEIER Matt
63 CHRISTIAN Mark
64 DUNNE Conor
65 FENN Andrew
66 PEARSON Daniel
67 WARBASSE Larry
71 PAUWELS Serge
72 EISEL Bernhard
73 FRAILE Omar
74 VAN RENSBURG Jacques
75 O'CONNOR Ben
76 SBARAGLI Kristian
77 THWAITES Scott
78 VAN ZYL Johann
Madison Genesis
81 HOLMES Matthew
82 CRONSHAW Mathew
83 GUNMAN Taylor
84 HANDLEY Richard
85 HORTON Tobyn
86 McEVOY Jonathan
87 ROWSELL Erick
88 SWIFT Connor
91 LAMMERTINK Maurits
92 BIERMANS Jenthe
93 HALLER Marco
94 HOLLENSTEIN Reto
95 KIŠERLOVSKI Robert
96 MACHADO Tiago
97 PLANCKAERT Baptiste
98 SCHMIDT Mads
101 ANDERSEN Søren
102 HAMILTON Chris
103 HOFSTEDE Lennard
104 LUNKE Sindre
105 TIMMER Albert
106 WALSCHEID Max
ONE Pro Cycling
111 DOMAGALSKI Karol
112 GRADEK Kamil
113 HOUSE Kristian
114 HUNT Joshua
115 McCORMICK Hayden
116 STEWART Thomas
117 VON HOFF Steele
118 WILLIAMS Pete
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
121 FINETTO Mauro
122 COMBAUD Romain
123 EL FARES Julien
124 FERNÁNDEZ Delio
125 HUPOND Thierry
126 MADRAZO Ángel
127 PACHER Quentin
128 SMUKULIS Gatis
JLT-Condor
131 DOWNING Russell
132 BIBBY Ian
133 FRAME Alex
134 GULLEN James
135 JONES Brenton
136 LAMPIER Steven
137 MOSES Thomas
138 SLATER Alistair
Team Raleigh-GAC
141 SANZ Enrique
142 HAVIK Yoeri
143 KENWAY Adam
144 MARTIN Fraser
145 MORA Sebastian
146 MORENO Adrià
147 PERRY Ryan
148 ROBBINS Tristan
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
151 WEENING Pieter
152 LOOIJ André
153 MEIJERS Jeroen
154 REINDERS Elmar
155 TUSVELD Martijn
156 LIJKE Nick van der
157 EMPEL Etienne van
158 GINNEKEN Sjoerd van
Bike Channel-Canyon
161 GARDIAS Dexter
162 LOWSLEY James
163 OPIE Chris
164 PARTRIDGE Robert
165 PULLAR Jack
166 STEDMAN Max
167 TANFIELD Harry
168 TOWNSEND Rory
Veľká Británia
171 BOSTOCK Matthew
172 HARTLEY Adam
173 HAYTER Ethan
174 HENNESY Jacob
175 KNOX James
176 LAWLESS Christopher
177 McNALLY Mark
178 WALKER Joey
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.