tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
1 TACIAK Mateusz
2 MIHAJLOV Nikolaj
3 BANASZEK Alan
4 PLUCIŇSKI Leszek
7 MROŽEK Marcin
tim
Metec-TKH Continental
11 ARIESEN Johim
12 BERG Lars van den
13 GMELICH MEIJLING Jarno
14 HAMELINK Jasper
15 HORST Dennis van der
16 OLIESLAGERS Bob
17 KREDER Stefan
18 NIEUWPOORT Jelle
 
tim
Wibatech-Fuji
22 JANISZEWSKI Sylwester
23 RUTKIEWICZ Marek
24 BARTKIEWICZ Andrzej
25 OBORSKI Dominik
26 STEPNIAK Grzegorz
27 HONKISZ Adrian
28 SYKALA Wojciech
tim
CCB Velotooler
31 BEARD Cameron
32 COLLINS Patrick
33 DICKEY Ansel
34 HARRIS John
35 MITCHELL Timothy
36 ROSENHOLTZ Sam
37 SIZKO Antti
 
tim
Astana City
41 KULIMBETOV Nurbolat
42 PANASSENKO Nikita
43 LUTSENKO Sergej
44 NIKITIN Matvej
45 NATAROV Jurij
46 ŠTEIN Grigorij
47 PRONSKIY Vadim
48 ULYSBAYEV Dinmukhammed
tim
Domin Sport
51 BERNAS Paweł
52 DETKO Artur
53 MARYCZ Jaroslaw
54 REBIEWSKI Jaroslaw
55 SKARZYNSKI Piotr
56 ZIELINSKI Kamil
57 GRONKIEWICZ Kacper
58 CHARUCKI Pawel
 
tim
Kolss Team
61 BANASZEK Adrian
62 BRATASHCHUK Andrii
63 SKORENKO Mikita
64 BONDARENKO Pavlo
65 SOLTASJUK Vladislav
66 SENDROS Llibert
67 KULIK Andrij
68 MALINIVSKIJ Vasil
tim
Voster Uniwheels Team
71 STACHOWIAK Adam
72 KOMAR Mateusz
73 KRAWCZYK Szymon
74 PARMA Krzysztof
75 GRABIS Mateusz
76 NOWACZEK Mateusz
77 NAJS Jakub
78 CZUBAK Dawid
 
tim
Team Hurom
81 WARCHOL Bartosz
82 PIASKOWY Emanuel
83 TOMASIAK Konrad
84 GUTEK Mikołaj
85 LATON Eryk
86 FRANCZAK Wojciech
87 MATYSIAK Bartlomiej
88 FRANCZAK Pawel
tim
Team Dukla Praha
91 PIETRULA Nicolas
92 BLÁHA Martin
93 HOCHMANN Jiri
94 KRAUS Jan
95 KOHOUT Michal
96 STRUPEK Matyáš
 
tim
Team Erdinger Alkoholfrei
101 BECKER Bastian
102 BECKER Benedikt
103 BEYER Maximilian
104 ERB Daniel
105 GANNOPOLSKIJ Michael
106 MERSEBURG Dominik
107 OHLENSCHLAEGER Tobias
108 SIEGEL Carsten
tim
Staki-Technorama
111 ŠIŠKEVIČIUS Paulius
112 RAČIūNAS Mykolas
113 KAUPAS Gediminas
114 LAŠINIS Venantas
115 PUNKRYS Kasparas
116 GEMBECKAS Tomas
 
tim
Slovensko
121 BABIČ Adrián
122 HLOŽA Michal
123 BELLAN Juraj
124 FOLTÁN Adrián
125 VALA Dušan
126 SZABÓ Miklós
tim
Matrix Racing Team
131 VIETENSE Jeskl
132 BERLITZ Eiko
133 HUTSCHENREUTER Hans
134 DIEDERICH Lukas
135 BAUER Alexander
 
tim
Ryska Posten Racing Team
143 ODDLI Anders
144 WIHK Jacob
148 FROM Erik
tim
Team Isaac Tourgau
151 SCHUBERT Patrick
152 KIRSTEN Sven
153 THIELEBEULE Willi
154 KOHNEN Jan
155 WITTENBURG Robert
156 MULLER Alex
157 SCHAFER Stefan
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.