1 BÁRTA Jan
2 SAGAN Juraj
3 BENNETT Sam
4 HERKLOTZ Silvio
5 ACKERMANN Pascal
6 MENDES José
7 BAŠKA Erik
8 SCHWARZMANN Michael
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
11 HIRT Jan
12 GROSSCHARTNER Felix
13 BROŽYNA Piotr
15 SCHLEGEL Michal
16 OWSIAN Lukasz
17 TRATNIK Jan
18 SISR František
 
tim
krajinaElkov Author
21 BUCHÁČEK Tomáš
22 CIESLIK Pawel
23 ČERNÝ Josef
24 HAČECKÝ Vojtěch
25 HUŇAL Martin
26 ŠORM Jiří
27 KUKRLE Michael
28 POLNICKÝ Jiří
tim
SEG Racing Academy
32 WILLIAMS Stephen
33 BERG Julius van den
34 AFFINI Edoardo
35 MAAS Jan
36 EVENSEN Henrik
37 KOOISTRA Marten
38 JANSSEN Adriaan
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA
41 ANDRIATO Rafael
42 BERTAZZO Liam
43 DRAPERI Matteo
44 FLÓREZ Miguel
45 GODOY Yonder
46 TROSINO Mirko
47 MARTÍNEZ Daniel
48 RODRÍGUEZ Cristian
tim
krajinaAmplatz-BMC
51 BAJČ Andi
52 ČANECKÝ Marek
53 FIDLER Gerd
54 UMHALLER Thomas
55 MUGERLI Matej
56 UMHALLER Andreas
58 KOROŠEC Rok
 
tim
Team Felbermayr-Simplon Wels
61 EIBEGGER Markus
62 AUER Daniel
63 LEHNER Daniel
64 MANGERTSEDER Matthias
65 NEUHAUSER Marcel
66 RABITSCH Stefan
67 STEIMLE Jannik
68 ZOIDL Riccardo
tim
krajinaBARDIANI - CSF
71 BARBIN Enrico
72 BOEM Nicola
74 MAESTRI Mirco
75 MARONESE Marco
76 PACINOTTI Niccolò
77 TONELLI Alessandro
78 ZARDINI Edoardo
 
tim
Adria Mobil
81 ROGINA Radoslav
82 BOŽIČ Jon
83 HORVAT Žiga
84 GROŠELJ Žiga
85 BORSO Andrea
86 PER Gorazd
87 GAZVODA Gregor
88 KATRAŠNIK Gasper
tim
krajinaAstana City
91 ULYSBAYEV Dinmukhammed
92 SATLIKOV Maxim
93 ŠTEIN Grigorij
94 NATAROV Jurij
95 PANASSENKO Nikita
96 KULIMBETOV Nurbolat
 
tim
Team Veloconcept
101 GULDHAMMER Rasmus
102 KAMP Alexander
103 ASGREEN Kasper
104 JEPPESEN Andreas
105 LARSEN Niklas
106 REIHS Michael
107 PEDERSEN Mark
108 RAHBEK Mads
tim
CK Příbram Fany Gastro
111 BOUBAL Martin
112 HEBÍK Martin
113 MALÍK Robert
114 STÖHR Jan
115 STÖHR Pavel
116 GRUBER Pavel
117 KALA Jiri
118 PLEVA Jan
 
tim
Uno-X Hydrogen Development
121 KRISTIANSEN Sondre
122 RESELL Erik
123 TRAEN Torstein
124 WARSTED Syver
125 SAUGSTAD Lars
126 SLEEN Torjus
127 RUDLAND Hans
128 KULSET Kristian
tim
Tirol Cycling Team
132 FORTIN Filippo
133 KRIZEK Matthias
134 SALVADOR Enrico
135 SCHÖNBERGER Sebastian
137 KUEN Maximilian
 
tim
krajinaKolss Cycling Team
141 BUTS Vitalij
142 BRATASHCHUK Andrii
143 SENDROS Llibert
144 LAGKUTI Sergej
145 SOLTASJUK Vladislav
146 VASILJUK Andrij
147 KONONENKO Michajlo
148 POLIVODA Oleksandr
tim
Sangemini-MG.Kvis
151 BERNARDINI Simone
152 BONGIORNO Manuel
153 GAFFURINI Nicola
154 GAZZARA Michele
155 SCARTEZZINI Michele
156 SALVIETTI Niccolò
157 PRANDINI Paolo
158 TOTò Paolo
 
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
161 TYBOR Patrik
162 FOLTÁN Adrián
163 MAHĎAR Martin
164 PALČÁK Jozef
165 BELLAN Juraj
166 CULLY Ján Andrej
167 OROS Samuel
168 VLČÁK Martin
tim
Team Hurom
171 SLAWEK Damian
172 ANIOLKOWSKI Stanislaw
173 TOMASIAK Konrad
174 PIASKOWY Emanuel
175 MIGAL Wojciech
176 FRANCZAK Wojciech
177 MATYSIAK Bartlomiej
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.