1 HAGEN Edvald Boasson
2 DOUGALL Nic
3 GEBREIGZABHEIR Amanuel
4 DLAMINI Nicholas
5 VAN RENSBURG Reinardt
6 KUDUS Merhawi
11 HALVORSEN Kristoffer
12 DEIGNAN Philip
13 DIBBEN Jonathan
14 BASSO Leonardo
15 INTXAUSTI Beňat
16 LÓPEZ David
 
21 JANSEN Amund
22 GROENEWEGEN Dylan
23 BOOM Lars
24 EENKHOORN Pascal
25 MARTENS Paul
26 ROOSEN Timo
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
31 EARLE Nathan
32 ENGER Sondre
33 GOLDSTEIN Omer
34 JENSEN August
35 TUREK Daniel
36 VAN WINDEN Dennis
 
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
41 WEENING Pieter
42 GERTS Floris
43 LIGTHART Pim
44 MEIJERS Jeroen
45 LIJKE Nick van der
46 DE GREEF Robbert
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
51 ARCHBOLD Shane
52 DENIFL Stefan
53 KREDER Michel
54 PEARSON Dan
55 WARBASSE Larry
56 WATSON Calvin
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
61 ALBANESE Vincenzo
62 BRESCIANI Michael
63 MARONESE Marco
64 ROTA Lorenzo
65 SAVINI Daniel
66 WACKERMANN Luca
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
71 ARANBURU Álex
72 IRISARRI Jon
73 MAS Lluís
74 MOLINA Antonio
75 SCHULTZ Nick
76 YSSAAD Yannis
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
81 BANASZEK Alan
82 BERNAS Paweł
83 KOCH Jonas
84 KUREK Adrian
85 SCHLEGEL Michal
86 SISR František
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
91 EL FARES Julien
92 FINETTO Mauro
93 JONES Brenton
94 MIHAJLOV Nikolaj
95 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
96 SMUKULIS Gatis
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
101 ABERASTURI Jon
102 BAGÜES Aritz
103 GONZALEZ Aitor
104 PRADES Eduard
105 SÁEZ Héctor
106 SAMITIER Sergio
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
111 MAIKIN Roman
112 FOLIFOROV Alexander
113 LAGUTIN Sergej
114 PORSEV Alexander
115 ROVNIJ Ivan
116 ŠALUNOV Jevgenij
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
121 DELTOMBE Kevin
122 FARAZIJN Maxime
123 MENTEN Milan
124 VAN GESTEL Dries
125 VAN HECKE Preben
126 WARLOP Jordi
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
131 BAUGNIES Jérôme
132 KREDER Wesley
133 McNALLY Mark
134 VALLÉE Boris
135 VAN MELSEN Kevin
136 VANSPEYBROUCK Pieter
 
tim
krajinaWB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
141 DELFOSSE Sébastien
142 JULES Justin
143 KIRSCH Alex
144 PEYSKENS Dimitri
145 SPENGLER Lukas
146 WARNIER Antoine
tim
krajinaJoker Icopal
151 HAGEN Carl Fredrik
152 HOELGAARD Markus
153 HOEM Bjørn
154 SKJERPING Kristoffer
155 TILLER Rasmus
156 VANGSTAD Andreas
 
tim
Tarteletto-Isorex
161 BOUCHER David
162 STOCKMAN Abram
163 RUIJGH Rob
164 SEFA Ylber
165 TORRES Sergio
166 LEIGH Andy
tim
krajinaTeam Coop
171 AALRUST Håkon
172 AASVOLD Kristian
173 HAGEN Krister
174 BENDIXEN Louis
175 LUKKEDAHL Øivind
176 TRONDSEN Trond
 
tim
krajinaTeam Virtu Cycling
181 FLÖTTEN Audun
182 KAMP Alexander
183 ANDERSEN Asbjorn
184 LARSEN Niklas
185 SCHULTZ Jesper
186 VEYHE Torkil
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
191 SAUGSTAD Lars
192 KULSET Kristian
193 RESELL Erik
194 SKAARSETH Anders
195 TRAEN Torstein
196 WARSTED Syver
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.